jsem tu nová

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=12193cc693b7c655901c99a792da3cbeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ackm
8-20
8-20


Založen: 16.12.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 4:53 pm    Předmět: jsem tu nová Citovat

Ahoj,
jmenuju se Anička a mám dlouhé vlasy po pás. Teď jsem objevila kosmetiku ALVERDE a ta mi vyhovuje. Kadeřníka mám šikovného, takže tady bych ráda našla hlavně další typy na péči o vlasy.
Taky přikládám jednu historku. Můj kadeřník jednou neměl čas, tak jsem si nechala vlasy dobravit a zatřihnout jinde. Bylo to drahé a známé kadeřnictví. Vlasy mi chytly do zelena a byly jak chemlon. Kadeřnice mě navíc ošmikala po ramena.(Měla jsem vlasy do pasu a chtěla jen zastřiihnout konečky. No možná dobře, že mě ostříhala. Mě totiž ty vlasy, pak sami odpadávaly. Na omak byly jak chemlon, nebo vata. Nevím jestli sem můžu napsat, ve kterém kadeřnictví se to stalo, ale v každém případě můžu říct, že drahé kadeřnictví není zárukou kvality.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Anicka, vitaj u nas. verim, ze sa ti tu bude pacit a najdes rady, ktore hladas. je to tu naozaj velmi bohata studnica vedomosti a skusenosti clenov.
vela z nas ma podobnu skusenost s kadernikmi ako ty v spominanom drahom kadernictve. viac o nom mozes napiat napriklad vo fore cerna listina kadernic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verla
81-160
81-160


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 6:10 pm    Předmět: Citovat

Vítej na DV,ať se ti tu líbí stejně tak jako mně Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 7:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Aničko,
vítej Smile a drž se svého šikovného kadeřníka, natrefit na takového je dneska velké štěstí.
Ať se ti tu líbí! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ani,alverde je fajn,snad se ti tu bude libit mooooc a dobreho kadernika se drz!Kdyz uz sama vis,jak to dopada u tech ostatnich Wink Kdybys neco potrebovala pisni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 3:22 pm    Předmět: Citovat

Cože? Oni ještě existují dobří kadeřníci? Wink Já jsem nakonec skončila u toho, že si stříhám vlasy sama. Tak si tu užívej, bav se a vzdělávej. Very Happy
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ackm
8-20
8-20


Založen: 16.12.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 3:54 pm    Předmět: Citovat

Jééé děkuju holky!
Takových vzkazů na uvítanou, to jsem ani nečekala. Mám radost:-)
Na tu černou listinu kadeřnictví se mrknu?.-)Já tehdy byla ještě tak hloupá, že jsem za ty zkažené vlasy zaplatila 3tisíce, poděkovala a šla domu a až tam se rozeřvala:-))) Byla jsem tak opařená, že jsem se téměř nebyla schopná bránit. Ani o účtenku jsem si neřekla. No prostě pako.Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.