neviditelná podprsenka
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=191ecaf2008f6d3cd1729b0e7d6464c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 1:21 pm    Předmět: neviditelná podprsenka Citovat

Co si myslíte o neviditelných podprsenkách?Je to zvětšující nebo podpůrný Embarassed typ podprsenky.Je to taková ta silikonová věcička bez ramínek co prostě přilne k tělu.Máte někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 1:49 pm    Předmět: Citovat

jednu vlastnim a musim rict, ze je to dobry vynalez , nosim to vetsinou kdyz chci mit odhalena zada a bez podprsenky bych si vazne ven netroufla Embarassed tak je to fajn reseni. jinak udrzba je jednoducha- sunda se to oplachne ve vlazne vode necha se to volne uschnout a schova se to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

A udrží i větší poprsí nebo je jen pro menší prsa?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 2:04 pm    Předmět: Citovat

Ségra jednu má - od svatby a je s ní celkem spokojená - taky ji měla na nějakém oficiálním večírku, když měla nějaké tílko s odhalenými zády a pak na té svatbě, přijde mi, že se to hodí a drží to prý líp než obyč podprsenka bez ramínek (jen s těmi gumovými pásky nahoře a dole)... taky jsem o ní přemýšlela, hlavně na plesy do korzetových (ne právé korzety) šatů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 2:09 pm    Předmět: Citovat

curupury napsal:
A udrží i větší poprsí nebo je jen pro menší prsa?


no mensi a male a takove to udrzi a tvaruje pekne a vetsi hmm... no kazdopadne tvar to jakys takys udela a nejdou videt no ..vrcholky takze to treba mamce ke spokojenosti s C staci Smile mi s elibi hlavne ze to pekne zaobli a muzu mit odhalena zada Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 4:51 pm    Předmět: Citovat

ja jednu tiez mam, predtym ked som mala velkost A tak drzala dobre, ale odkedy mam C, tak mi to nedrzi vobec....viac mi vyhovuju tie bez ramienok, ked su pevne samozrejme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:08 pm    Předmět: Citovat

Juj, já mám problém vydržet v normální podprsence, když už ji jednou za čas vezmu na milost, natož v silikonové! Shocked
Nepotíte se v tom, holky? Musí to být hrozně nepříjemné na tělo... Nebo to mají nějak vychytané, že je to třeba trošku prodyšné? Já o tom teda slyším prvně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

Já jí měla jednou půjčenou na ples a teda nic moc...zaprvé trvalo to tam "naaranžovat" a navíc jak jsem se trošku zpotila tak mi začala klouzat...Neprodyšné je to úplně a vypadá to nemůžu si pomoct jak dva kuřecí řízky Very Happy Ale když není jiná možnost tak lepší než bez ní samozřejmě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:32 pm    Předmět: Citovat

Teď si přítel přes mé rameno přečetl, že "neviditelná podprsenka" a ten záchvat smíchu stojí za to. Že doufá, že si to nechci koupit....
Jednou jsem měla na svém koncertě takový top bez ramínek a protože mi bylo asi 14 a prsa tak nějak skoro žádná, koupila jsem si tenkrát něco takového. A hádejte, co se stalo, když jsem hrála Fibichovu sonatinu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:44 pm    Předmět: Citovat

Hodte sem nekdo obrazek, at vim, jestli myslime to same Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.