neviditelná podprsenka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=450e62931c827b12ded1503790415bebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 9:03 pm    Předmět: Citovat

Já teda s "řízky" nejsem vůbec spokojená...Koupila jsem si je minulé léto pod tílko s odhalenými zády, paní v obchodě mi řekla, jak je to strašně super podprsenka, že její dcera s ní chodí i na diskotéky a krásně drží. Já si ji zkusila doma, všechno v pohodě, ale pak jsem vyrazila ven a už po 50 metrech se mi začala odchlipovat, tak jsem ji "nenápadně" přilepila zpět, ale takhle to šlo každé 2 minuty až jsem se naštvala a sundala ji Rolling Eyes Teď jsem ji po dlouhé době vytáhla ze skříně, vyzkoušela a opravdu stačí jen zvednout ruce a už padá. Nevím, jestli mám špatnou velikost nebo co Confused Každopádně teď potřebuju podprsenku pod šaty, které mají díru na boku, takže asi skočím do krámu pro tu s průhledným páskem v zadu, ale to už ztrácí hodnotu na neviditelnosti. Taky jsem uvažovala o silikonových kolečkách na bradavky, ale bojím se, že by se odlupovaly stejně jako silikonová podprsenka Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 9:10 pm    Předmět: Citovat

Ono to nebude vůbec záviset na velikosti. Problém je v tom, že jak se neznatelně zpotíš, klouže to dolů.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 9:18 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ono to nebude vůbec záviset na velikosti. Problém je v tom, že jak se neznatelně zpotíš, klouže to dolů.


To je další faktor, ale když si ji zkusím doma, jsem umytá, nikde žádný pot, mastnota, nic takového, tak zvednu ruce a už prostě padá Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 9:22 pm    Předmět: Citovat

No a pak ještě můžeš mít aušus. Třeba konkrétně tenhle kus ještě navíc mimořádně blbě lepí. Prostě pokud to jde, nosit bezramínkovou podprsenku, a pokud to nejde, tak to ožulit nějak jinak. Ale konkrétně v mém šatníku nejsou veci, které bych takhle nevyřešila.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 9:33 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No a pak ještě můžeš mít aušus. Třeba konkrétně tenhle kus ještě navíc mimořádně blbě lepí. Prostě pokud to jde, nosit bezramínkovou podprsenku, a pokud to nejde, tak to ožulit nějak jinak. Ale konkrétně v mém šatníku nejsou veci, které bych takhle nevyřešila.


V mém šatníku asi takové věci chybí Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 10:25 am    Předmět: Citovat

Tahle blbost mi nikdy nedržela ani sekundu... Měla jsem šaty pod které ale byla nutná a sehnala jsem myslím tehdy v New Yorkru podprdu se zapínám vpředu a možností vyměnit ramínka i ten zadní pásek. Ramínka jsem sundala a místo zadního pásku dala do šatů takový řetízek, který to držel + 3 další co dělaly dojem, jakože je to naschvál. Později jsem tu podprsenku do šatů prostě natvrdo přišila bez jakýchkoliv ramínek (ale to fakt záleží na střihu, moje byli naštěští upnuté, takže krása). Bohužel košíčky jsou mi beznadějně malé a budu ji muset vypárat Sad

Od té doby jsem podobnou neviděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 12:13 pm    Předmět: Citovat

Mala som tú silikónovú nalepovaciu a čo ja viem...výdrž prakticky žiadna, je to nepriedušné, koža sa potí = to lepivé sa odlepuje...teda mala som ju na leto že budem holé chrbty nosiť ale ee.

Teraz ju používam ako vypchávky do plaviek Very Happy a keď už holý chrbát, tak to riešim obyčajným leukoplastom cez bradavky a mám pokoj Laughing necítim sa tak holá a aj keď sa nemôžem pochváliť nejakými výstavnými štvorkami, je mi to v celku jedno, hádam nikto nečaká že bez podprsenky budú mať prsia taký tvar ako s ňou Laughing

V podstate aj pri tej silikónovej som to skôr považovala za krycí manéver ako za podprsenku, lebo to funkciu podprsenky nespĺňalo, nedržalo to prsia zdvihnuté a už vôbec nie na mieste Laughing

To čo písala panvicka by som chcela nájsť, vyzerá to dobre Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 5:56 pm    Předmět: Citovat

Já mám tohleto:
http://www.leontyna.cz/multifunkcni-podprsenka-sielei-1590/
Dá se k tomu připnout pásek kolem pasu, který to zapínání posune dolů, takže není vidět a ramínka jsou buď tenká bílá, nebo průhledná. Jediný problém je, že mám A75, takže to béčko na mě vypadá jak na těch vynalézavých slečnách, co se vycpávají vším možným. Embarassed Laughing Naštěstí mám trička i šaty s holýma zádama volnější, tak se to ztratí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 7:28 pm    Předmět: Citovat

A co tahle sranda? http://brastop.com/SetDetails.aspx?setId=4371&Product=Magic_Body_Fashion_Low_Back_Strap_Nude/Skin
nezkoušela jsem to, ale pokud se to dá připnout k normální podprsence, mohlo by to fungovat. Aspoň by člověk nebyl limitovaný tím mizerným výběrem velikostí u té Sielei.

(Elisjantar: ten obvod podprsenky 75 ti nevěřím, sama mám 70 a ty jsi proti mě drobek Smile )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 7:53 pm    Předmět: Citovat

No jo, ale mám ty svoje ,,nadělení" Smile daleko od sebe a menší obvod mě buď škrtí, nebo se mi zařezávají kostice.
nejlepší řešení je nenosit nic, ale pak ty pohledy Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.