neviditelná podprsenka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=51e4b224335dca4899ecbb6c02b020e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 7:59 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
No jo, ale mám ty svoje ,,nadělení" Smile daleko od sebe a menší obvod mě buď škrtí, nebo se mi zařezávají kostice.
nejlepší řešení je nenosit nic, ale pak ty pohledy Evil or Very Mad


S tím posledním naprosto souhlasím, mám sice velikost B, ale stejně je nejlepší nenosit žádnou podprsenku (kromě sportu, au au Laughing).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 8:00 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
No jo, ale mám ty svoje ,,nadělení" Smile daleko od sebe a menší obvod mě buď škrtí, nebo se mi zařezávají kostice.
nejlepší řešení je nenosit nic, ale pak ty pohledy Evil or Very Mad


Jo, nenosit nic, to bylo dáááááááááávno a bylo to fajn... Ale gravitace je sviňa neúprosná i na malá prsa:(

Chce to vychytat značku a typ košíčku, každému sedne něco jiného. Já teď po kojení taky přezbrojuju na trochu jiný typ než předtím (a miluju polský Comexim Smile )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janullka989
0-7
0-7


Založen: 31.3.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 2:01 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší neviditelná podprsenka je žádná podprsenka. Ja mam malá prsa a není to problém. Jak řešíte NÁKUP podprsenky. Zkoušeli jste to už přes internet? Kámoška mi doporučila stránku ... nedovolená reklama. Pokud chcete reklamu oficiální, kontaktujte admina Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.