Chuť se ostříhat
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86, 87  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d71c9a30c7c3732794ddc89722b1bfecZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte/chcete mít přítele s DV ?
Ano
38%
 38%  [ 30 ]
Ne
25%
 25%  [ 20 ]
Je mi to jedno
29%
 29%  [ 23 ]
Jsem muž :D
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 4:37 pm    Předmět: Citovat

Hawkey: tú "chvíľkovú eufóriu" by som aj brala - vlasy samy o sebe ma už v tejto fáze skôr obťažujú ako tešia, a nakoľko ich treba nosiť vypnuté, tak ani vizuálne to nie je to, prečo si veľa ľudí vlasy pestuje, keďže sú v tom drdole takmer neviditeľné
druhá vec je, že aj keď som o tých "postřižinách" počula/čítala dosť, ja sama na to veľmi neverím a zas vyhodiť meter vlasov pre niečo, o čom neverím, že by to mohlo fungovať, sa mi zdá trocha radikálne

Meadow: podľa mňa to nie je až tak o tom, že zmenou výzoru sa zmeníš celkovo, skôr by som to chápala ako nejaké vyrovnanie sa s tým čo bolo, možno aj urobenie nejakej pomyslenej oddeľovacej čiary...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 8:25 pm    Předmět: Citovat

Hawkey napsal:
...pak se přidruží k neutěšené životní situaci ještě depka z dorůstání, takže to za případnou chvilkovou euforii asi moc nestojí ...

tak pokud se tohle stane, je to špatné. ale myslím, že je to pravděpodobné spíš v situaci, kdy člověk čekal, že ostříhání něco v jeho životě vyřeší..
pokud to je ten případ, že vlasy otravujou, moc dlouho jsou furt stejné, nepřinášejí radost, ale víc trápení... pak - i když zjistím, že delší vlasy byly lepší - to spíš než k lítosti povede k tomu, že se zase můžu těšit z toho, že narostou a ten prosces si užít. možná to zní nesmyslně, ale zdá se mi to lepší než stagnace za každou cenu.
držet se toho starého a známého, i když mě to vlastně prudí, je nelogické. a chovat se nelogicky je běžná věc. Wink

nepropaguju tady postřižiny, jen mám takový názor.. a už jsem to zažila několikrát. sama se hecuju, abych zkusila něco nového, protože mě vlasy štvou..
uvědomuju si, že dlouhovlasová krize může přejít a člověk je pak třeba rád, že se neostříhal.. ale pokud se to opakuje často a nebo to nechce přejít..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 10:01 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
držet se toho starého a známého, i když mě to vlastně prudí, je nelogické. a chovat se nelogicky je běžná věc. Wink

Jedna věc je, že příliš dlouhé vlasy překážejí, jiná věc je podvědomě cítit, že je nemám pro nic za nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 8:37 pm    Předmět: Citovat

to je zajímavá myšlenka. přimělo mě to položit si otázku, proč vlastně mám douhé vlasy..
a odpověď je nejednoznačná. ale při té úvaze jsem si uvědomila, že jsem na svoje vlasy naštvaná.. nebo ne na ně, ale na to, že je nenosím rozpuštěné. nikdy. jen když je češu před mytím a pak než uschnou. chybí mi to.

ale i tak si myslím, že je dobré občas udělat změnu. ale mi se to mluví, když nejsem (a neplánuju být) majitelkou extrémní délky - tím myslím po zadek a dál. od lopatek do pasu je to asi za dva až tři roky.. víc nepotřebuju.
u kratších vlasů bych si ten drdol možná odpustila někdy.. ale nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 8:54 am    Předmět: Citovat

nevím. Mám je na zadek. Nosím je rozpuštěné i polorozpuštěné. Drdoly mám nejraději a ty z vlasů do pasu mě nebavily Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 12:32 pm    Předmět: Citovat

Chut zkrátit mám občas taky. Ale pak stačí nějaký ozdravný zástřih ( zrovna ted - asi 5 cm) a už mám pocit, že mám vlasy podivně krátké.
Takže momentálně vím,že radikálního střihu bych dost litovala.
A navíc je mi jasné, že do této délky už by mi vlasy zřejmě nikdy nedorostly. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 3:57 pm    Předmět: Citovat

Já taky nevim, proč mam konkrétně dlouhý vlasy. Co ale vim, že když se mi přestanou líbit, radši jich kousek ustřihnu a mám je ráda i kratší.. než se s nima každej den zlobit. Asi je mam proto, že se v nich cítím dobře, tak žensky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arsoniel
0-7
0-7


Založen: 16.12.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 9:24 am    Předmět: Chuť se ostříhat vylití depky??:-D Citovat

Moje chuť se ostříhat trvala cca půlroku,navrtal mě můj přítel, ze mi to předtím víc slušelo,dolu šlo cca 9cm, teď mám vlasy 4cm pod klíční kosti vše zapletu,i jehlice drží tak ok..přítel skoro brečel..teď už stojí na moji straně Smich a já nebudu příště blbnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KellyMTuck
21-40
21-40


Založen: 25.3.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 9:47 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem vložila fotku do galerie. Aktuální délka vlasů.. Dneska to jdu ostříhat někam k ramenům.. ^^ Už sem to nevydržela. :X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beatkasl
0-7
0-7


Založen: 29.9.2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 1:44 pm    Předmět: Dlhé vlasy, strihat alebo nestrihat ? Citovat

caute,
takze zacnem tak ze mam velmi dlhe vlasy a mam problem ze mi velmi mastneju a aj konceky uz na tom niesu najlepsie a celkovo sa mi vlasky lamu. Co mi na to moze pomoct ? No a este jedna otazka... Myslite ze uz je cas vlasky ostrihat.... teda skratit ? Ci nechat takto ako su v takejto dlzke Smile
Za kazdu odpoved dakujem Smile



Naposledy upravil beatkasl dne čt září 29, 2016 3:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86, 87  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.