Dlouhé vlasy v každém věku ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6c9afc2875746ea0430c8452a7d8970Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ostříháte se až uhodí 40/50 tka ? :-)
V žádném případě.
60%
 60%  [ 105 ]
Možná.
31%
 31%  [ 54 ]
Asi ano.
4%
 4%  [ 8 ]
Ano.
3%
 3%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 173

Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Důkazem, že dlouhé vlasy ženě sluší i po padesátce je má kadeřnice -má husté háro pod pas.
Po čtyřícítce se stříhat nemíním, po padesátce - nevím, zaleží, co mi s vlasy udělá menopauza a ubývající hormony Laughing - některým ženám vlasy v menopauze hodně prořídnou , ztrácí na kvalitě, to bych pak volila kratší učes ( v žádném případě květák) .
ano pravda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 7:22 pm    Předmět: Citovat

podle mě je tohle pravidlo stejný nesmysl jako to s minisukní... některé mladé holky vypadají v dlouhých vlasech mnohem hůř než ženská okolo 40ti.... a koneckonců, babičky s dlouhým stříbrným hustým copem vyprávějí nejlepší pohádky... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metal Heart
8-20
8-20


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Nějak si nedovedu představit, že bych v důchodovém věku nosil dlouhé vlasy. U žen ? Proč ne? U mužů, nevím proč, mi to nějak nelahodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 7:49 pm    Předmět: Citovat

Možná proto, že kvůli genu, který způsobuje padání vlasů, mnoho vlasů starším mužům nezbyde... Very Happy ale jsou i výjimky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka007
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Ostrihám sa len v tom prípade, ak budú moje vlasy zničené a riedke. Ale v žiadnom prípade sa nikdy neostrihám nakrátko. Väčšina známych, či kolegýň sa okolo tridsiatky ostrihala, niektoré hneď po svadbe. A pritom krátke vlasy podľa mňa pristanú máloktorej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Metal Heart napsal:
Nějak si nedovedu představit, že bych v důchodovém věku nosil dlouhé vlasy. U žen ? Proč ne? U mužů, nevím proč, mi to nějak nelahodí.


Ono hodně záleží i na typu muže. Někomu vlasy prořídnou a dlouhé pak vypadají hrozně, ale jak je má chlap husté a sluší mu i ve vyšším věku, tak proč ne. Nedávno jsem potkala staršího muže, tak kolem 60ti, měl černý dlouhý kabát a úplně bílé husté vlasy do půlky zad zapletené v copu. Já myslela, že se roztaju Very Happy Působil strašně charismaticky... A nemyslím si to jen proto, že se mi dlouhé vlasy obecně líbí, jemu to fakt seklo a přidávalo na síle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 9:23 pm    Předmět: Citovat

Jo, to je pravda, takového bělovasého pána taky znám - nebo spíš ho občas vídám... a má ještě fousy a je úžasný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 9:26 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Metal Heart napsal:
Nějak si nedovedu představit, že bych v důchodovém věku nosil dlouhé vlasy. U žen ? Proč ne? U mužů, nevím proč, mi to nějak nelahodí.


Ono hodně záleží i na typu muže. Někomu vlasy prořídnou a dlouhé pak vypadají hrozně, ale jak je má chlap husté a sluší mu i ve vyšším věku, tak proč ne. Nedávno jsem potkala staršího muže, tak kolem 60ti, měl černý dlouhý kabát a úplně bílé husté vlasy do půlky zad zapletené v copu. Já myslela, že se roztaju Very Happy Působil strašně charismaticky... A nemyslím si to jen proto, že se mi dlouhé vlasy obecně líbí, jemu to fakt seklo a přidávalo na síle.


no a co teprve kdyz by s tim copem nejak muzne pohodil.. Very Happy ne pardon, omlouvam se, mi se dlouhe vlasy u muzu teda moc libi, ale nesmi si je svazovat at uz do culiku, ci do copu..to proste uz je na me moc a okamzite je tim kouzlo dlouhych vlasu u chlapa pryc a musim se zacit minimalne culit.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 11:49 pm    Předmět: Citovat

Taky bych neházela všechny do jednoho pytle. Jsou pánové, kterým dlouhé vlasy nesednou ani jako mladým. A oproti tomu, když si vzpomenu na Seana Conneryho v Šamanovi...mladíci by mu mohli závidět Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 6:18 pm    Předmět: Citovat

Já bych potřebovala odpověď "Snad ne". Jako nechtěla bych, ale když to bude vypadat blbě (zřídnutí a zjemnění u mě už beztak dost řídkých vlasů nad únosnou mez), tak zkrátím. Nemá smysl mít tři jemňoučké chlupy na hlavě, že. Bohužel genetickou výbavu (co se toho týče) nemám nic moc, tak bojim, bojim, že na to dojde. Doufám tedy, že teď mi ještě porostou, ale až by na to v budoucnu došlo, zkusila bych zkracovat jen postupně, vždycky kousek, podle toho jak to bude vypadat. Ale kdyby to došlo až na mikádo, tak to už nikdy - neznám méně komfortní délku. Vím, že mi sluší i krátké vlasy, takže bych šla asi spíš do krátkých (jako myslím fakt krátkých - na krku vystříhané, u nás se tomu říká "na kluka", no ta Sharon Stone je dobrý příklad...).

Jinak se ztotožňuji (tuším) s Marion - až já usoudím, že je to na stříhání, ne až to usoudí okolí.

A s těma chlapama, myslím, že řídit se jen věkem je blbost, stejně jako u ženských - když jsou vlasy pěkné a sluší mu, proč by je měl stříhat jenom proto, že mu je přes čtyřicet/padesát? Je jasný, že chlap v tomhle věku asi nebude mít vlasy stejné jako v osmnácti (čest světlým výjimkám Very Happy ), ale i ne tak husté vlasy můžou vypadat pěkně. Ale jak je to nad tu mez, jak jsem psala, tak stejně jak s ženskýma... Prostě je potřeba být soudný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.