Dlouhé vlasy v každém věku ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e96e9f3ef3c6832cfbe64a5e0f53ee2fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ostříháte se až uhodí 40/50 tka ? :-)
V žádném případě.
60%
 60%  [ 105 ]
Možná.
31%
 31%  [ 54 ]
Asi ano.
4%
 4%  [ 8 ]
Ano.
3%
 3%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 173

Autor Zpráva
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 1:35 pm    Předmět: Citovat

tak toto je des tieto "rady" .. podľa mňa je nádherné mať dlhé a zdravé vlasy určite v každom veku..to snáď napísal niekto kto účes a lá hrniec nezmenil za celý život .. Rolling Eyes naša "vycha" na intráku má cez 60 a vlasy má priam neuveriteľné, dlhé pod zadok a hustota ako byč.. jednoducho nádherné vlasy.. naviac ona si to vždy česáva do takého dokonalého drdolu Smile ale keď si ich rozpustí .. no uf, prvý krát som skoro spadla z postele Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 1:45 pm    Předmět: Citovat

Já bych neviděla problém v délce, jako spíš v úpravě vlasů. Spíš bych řekla, že když nechat dlouhé, pak je nenosit rozpuštěné. To tak po šedesátce. Cool
Jinak taky se vám tak nelíbí paní, co si na krátkém rozcuchu nechají dát čtyři barvy melíru, a pak se o to půl roku nestarají? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 2:04 pm    Předmět: Citovat

Taky souhlasím s tím, že od určitého věku (dejme toho těch 60 +-) jsou už rozpuštěné vlasy takové neupravené, ale naopak drdoly pak působí 2x tolik elegantně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 2:41 pm    Předmět: Citovat

Díky za článek. Skvěle jsem se nasmála. Very Happy Co věta to perla. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 3:49 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak. Přiznávám se, že u většiny žen nad 50 let (samozřejmě existují výjimky, třeba tady na DV Wink ) se mi moc nelíbí dlouhé rozpuštěné vlasy. Naproti tomu nějak sepnuté a obzvlášť vyčesané vlasy do různých drdolů mě dostávají do kolen. Působí neuvěřitelně žensky a elegantně. Nedávno jsem potkala dvě starší dámy kolem šedesáti let. Jedna byla okudlaná na chlapa a druhá měla nááádherný francouzský drdol (bohatší než já Rolling Eyes ). Hrozně dlouhou dobu jsem na z ní nemohla spustit oči, než mi to začlo připadat trapný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 3:52 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Díky za článek. Skvěle jsem se nasmála. Very Happy Co věta to perla. Twisted Evil


Jo, tak nějak, nehledě na to, že mi ten článek přišel strašně divný - zvláštně napsaný, divné navazování, divné věty, nehledě na ty bludy... (Občas se vyskytnou články s podobným obsahm, které jsou ale aspoň napsané víceméně normálně...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 4:28 pm    Předmět: Citovat

Nebudu plýtvat časem na čtení článku, citace mi stačí. Mám jen dotaz? Co je nepatřičného na rozpustilých vlasech po 40,50,60ce? Naše rodinná známá se blíží 60ce, má černé vlasy do pasu a ofinu a vypadá úžasně. A nosí je rozpuštěné.
Jako sorry, ale to je asi tak blbé, jako že ženská po 40ce nesmí nosit kratší sukně, superdlouhé sukně, úzké kalhoty, široké kalhoty, placaté boty, jehly, kůži, kanady kříváka...nebuďte trapný, jo? Laughing Laughing

Kdyby většina lidí tušila, kolik mi je, začala by taky plácat něco o tom, že mám kanady, koně, koženou bundu s třásněma, řetězy a černý lak okamžitě odložit, poslušně se smotat do drdolu a zašněrovat do kostýmku. Dejte mi svátek.
Jak nemám ráda Jiřičnou, tak její křivák miluju Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

Tak to je osobní názor, prostě se mi to od určitého věku nelíbí Smile Stejně jako někomu se třeba nelíbí zas něco na mě...to je ta různorodost, tak proč se rozčilovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

Caithlin, nemyslím, že to bylo proti tobě osobně (že tobě se něco líbí nebo nelíbí)... ale spíš proti tomu kategorizování obecně - co kdo v jakém věku má nebo nemá nosit/dělat.

Teď trochu osobně: upřímně, mám asi výhodu v tom, že na svůj věk nevypadám, páč jinak bych podle podobných kategorizací měla začít vážně přemýšlet, proč si vlastně nechávám ty vlasy růst, když to nemá (pro mě už relativně brzy) budoucnost... Rolling Eyes Ještě že na to nedám. Very Happy

A ještě k článku: mně to tak zlé nepřišlo. V podstatě až do 40ti tam (pravda, dost zmateně) tvrděj "noste si, co chcete". Já tam nějaký vyloženě útoky nevidím. V 50ce radí sice radši polodlouhé, ale nosit jak rozpuštěné tak sepnuté, až v 60ce propagují krátké nebo spínat. Jako co chcete od článků, které omílají dokola nějaké hloupé stereotypy? Mně spíš přijde celkově blbě sestavený a jakoby slepený z vět z různých článků, které na sebe poté moc nenavazují. Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

Wink Tak článek mne rozesmál,já už jsem v té kategorii na d pade...,pár měsíců a vlasy mám nejdelší,co jsem zatím měla ve svém životě,do pasu a s ofinkou.Nosím je rozpuštěné,protože od té doby,co hennuju mi v té hřívě nedrží ani sponka!A taky ráda nosím křivák a úzké jeansy,protože za komunistů ,když jsem byla mladá,jsem na nic takového neměla peníze a ani se to nedalo sehnat.K drdůlku se časem určitě dopracuji,ale zatím mi okolí hádá možná i díky vlasům méně,cítím se v nich dobře a tak je nechám,bez ohledu na články a hlášky typu-ze zadu lyceum,ze předu-muzeum! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.