Dlouhé vlasy v každém věku ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e56245792c57eeac1d955fb9f1bb969Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ostříháte se až uhodí 40/50 tka ? :-)
V žádném případě.
60%
 60%  [ 105 ]
Možná.
31%
 31%  [ 54 ]
Asi ano.
4%
 4%  [ 8 ]
Ano.
3%
 3%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 173

Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 10:49 pm    Předmět: Citovat

Tu spodní hranici, co se tu řeší, mám už za sebou. A právě v tom věku jsem se rozhodla, že nechám vlasy zase narůst - naposledy. A vydržím, co to půjde. Ale nebudu zase mít na hlavě dlouhé vlasy, když jich tam bude tři až pět! V tomhle jsem snad soudná. Bude mi to sice líto, ale jestli budou řídké a mizerné, k čemuž mají, bohužel, sklon, uložím je na památku někam do šuplíku. A ostříhala bych to nějak podobně, jak už jsem to nosila a mám to v galerii.
Ale opravdu bych to ještě aspoň pár let nechtěla řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 4:47 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Tu spodní hranici, co se tu řeší, mám už za sebou. A právě v tom věku jsem se rozhodla, že nechám vlasy zase narůst - naposledy. A vydržím, co to půjde. Ale nebudu zase mít na hlavě dlouhé vlasy, když jich tam bude tři až pět! V tomhle jsem snad soudná. Bude mi to sice líto, ale jestli budou řídké a mizerné, k čemuž mají, bohužel, sklon, uložím je na památku někam do šuplíku. A ostříhala bych to nějak podobně, jak už jsem to nosila a mám to v galerii.
Ale opravdu bych to ještě aspoň pár let nechtěla řešit.

Já se k té hranici velmi rychle blížím a stříhat nebudu... mám totiž pocit, že mám zrovna teď nejhezčí vlasy za svůj život Laughing Embarassed Laughing ( jo - samochvála smrdí, já vím Laughing )... hernajs, proč neexistovaly stránky dv.cz před 15 roky????????? Kde já teď mohla se svými vlasy už být ? ( myslím délku) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 4:57 pm    Předmět: Citovat

Jééé, Ilono, mluvíš mi z duše. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 5:30 pm    Předmět: Citovat

no čo to je? no jistěže si nechám dlouhý vlasy co to půjde.. já jdu obecně proti davu nebo taky řečeno s davem dv.. Very Happy

máma měla krásné blond vlásky.. jako princezna.. bohužel pak jí to začlo padat.. částečně i peroxidem... no co už... teď má krátký střih vlasů a vypadá v tom mladší... má 53 let..

moje starucha blázen má vlasy po ramena.. taky žluťáskové..

a druhá babi má květák.. ovšem z jiného důvodu... nosila to tak vždycky a vzhledem k jejím kudrnatým vlasům...

tak prosím neházet všechny do jednoho pytle... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Jééé, Ilono, mluvíš mi z duše. Wink Very Happy



Mně taky!!!! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

A proč by chlap důchodce nemohl mít dlouhé vlasy? Mrkejte na Oldřicha Janotu třeba Smile Teda taky už nemá vlasy tak dlouhé jako když jsem ho zaregistrovala prvně, ale starý dědek to byl už tehdá Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

v souvislosti s předchozím příspěvkem se mi můj podpis vyloženě líbí Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 12:42 am    Předmět: Citovat

Och, tak keď mne nevypadajú vlasy, úplne nakrátko nepôjdem ani v 50tke Smile Skôr po ramená. Ale to neviem čo dovtedy bude. Mám inak dosť okrúhlu tvár a krátke vlasy mi vôbec nejdú, rovnako aj mojej mamke...má po 40tke a pred 5 rokmi ju kaderníčka tak "skosila" na chlapca, že prišla domov až s plačom. A povedalal jej, že po tridsiatke sa už nesluší nosiť krátke vlasy a tak ju sčudáčila Sad Teraz si mamka pestuje dlhé vlasy, má po lopatky a pristane jej to oveľa viac. No toto je dosť individuálne, niekomu idú viac krátke vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 12:08 pm    Předmět: Citovat

Lidi, v tomhle se neshodnou ani první dámy. Paní Livia Klausová, která v mládí nosila drdol, řekla kdysi v rozhovoru ve Vlastě, že před čtyřicítkou by prostě žena měla dlouhé vlasy shodit a ona to také udělala (a dneska je náhodou ve Vlastě taky, dokonce na titulní straně). A paní Dagmar Havlová právě ten drdol někdy před padesátkou nosila. A určitě si ji pamatujete v 80. letech, v těch Chobotničkách.

Naposledy upravil osminka dne st leden 06, 2010 12:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 12:14 pm    Předmět: Citovat

Spíš mne zajímá, kde se zval ten názor, že by ženy v určitém věku měly mít krátké vlasy. Neberte to z nějakého historického hlediska. Přijde mi to jako výmysl moderní doby.
Asi mi uniká ten důvod k tomu stříhání. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.