Kdo je Váš vlasový vzor ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 100, 101, 102  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2440a3d5c1b000c0441d2451704e99aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 1:24 am    Předmět: Citovat

pri tom Johnnym Deppovi mi az poskocilo srdce Very Happy Embarassed Smile

a vzor....neviem.....nemam ziaden vzor, ktory by som chcela nejak slepo nasledovat ..... su to skor ´objekty uctievania´ Laughing ale tak specialne (a asi navzdy) milujem vlasy Amy Lee (este ked boli dlhe, aj ked jej pristane tusim vsetko). dalej najma farbu Simone Simons a v pamati mi ostali vlasy Nicole Kidman a Sandry Bullock vo filme Practical Magic....
a na tomto serveri by sa toho tiez naslo hajajaaaj.... Smile
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 2:01 am    Předmět: Citovat

Dřív to byla švagrová, která mívala úžasné vlasy. Taky se mi samozřejmě líbila ta paní z Postřižin. Teď je mým vzorem asi bývalá kolegyně, která si ve 42 nechala dlouhé vlasy a má je tak nádherně lesklé. Předtím taková silnější tuctovka, a teď hezká ženská.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka007
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

Kedysi sa aj mne páčili vlasy Evy Vejmělkovej, strašne som totiž túžila mať blond vlasy. Neskôr som videla Modrú lagúnu s Brooke Shields, ktorá mala krásne dlhé tmavoplavé vlasy (podobnú farbu majú pôvodne aj moje vlasy), tak som o dlhých blond vlasoch prestala snívať. Potom začali vysielať telenovelu Manuela, kde má Grecia Colmenares krásne dlhé blond vlasy. Tak som sa neskôr odfarbila na blond aj ja. Všobecne sa mi páčia dlhé, rovné vlasy svetlohnedé alebo tmavoplavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 8:33 pm    Předmět: Citovat

Mám to jako Taru, taky jsem vždycky obdivovala mužské vlasy. Kdysi dávno byla moje meta délka vlasů, co měl Nuno Bettencourt (kytarista Extreme) a vlny Rachel Bolana. Hm, teď jsou oba okousaní a já mám vlasy za oba dva Twisted Evil
Jinak uznávám, že představa, že z bledé zrzky bude snědá tmavovláska byla naivní, ale bylo mi...ehm, asi 12 Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 10:46 pm    Předmět: Citovat

Mně se moc líbily již zmińované vlasy Arwen ve filmu a pak odjakživa obdivuju vlasy Sarah Jessicy Parker, s tou mám i stejnou výchozí barvu, takže je to reálnější Wink I když je nikdy neměla extra dlouhé, tak jsou hrozně bohatá a vypadají tak nějak nespoutaně a prostě hezky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

Majka007 napsal:
Kedysi sa aj mne páčili vlasy Evy Vejmělkovej, strašne som totiž túžila mať blond vlasy. Neskôr som videla Modrú lagúnu s Brooke Shields, ktorá mala krásne dlhé tmavoplavé vlasy (podobnú farbu majú pôvodne aj moje vlasy), tak som o dlhých blond vlasoch prestala snívať. Potom začali vysielať telenovelu Manuela, kde má Grecia Colmenares krásne dlhé blond vlasy. Tak som sa neskôr odfarbila na blond aj ja. Všobecne sa mi páčia dlhé, rovné vlasy svetlohnedé alebo tmavoplavé.
Manuelu se pamatuji cca před 10ti lety a tehdymě ty vlasy hrozně uchvátily a uvědomila jsem si, co znamenají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2010 11:48 pm    Předmět: Citovat

Můj první dlouhovlasy vzor jsem viděla ve filmu modrá laguna pak to byla Kete winslet v Titaniku která mě dostala zrazavímy loknamy a ted se mi líbí vlasy Holly Marie Combs ale pochbuju že bych dosáhla nějaké podobné hrívy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

Ano, Eva Vejmělková ve filmu fontána pre Zuzanu. Nádherné vlasy a hlavně hrozně podobné mojim, i když teda dělší asi o 20 cm. A myslím že je měla hustčí. A zase si nějsem jistá zda je blond její přirozená barva..Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 10:02 am    Předmět: Citovat

Theres napsal:
Můj první dlouhovlasy vzor jsem viděla ve filmu modrá laguna pak to byla Kete winslet v Titaniku která mě dostala zrazavímy loknamy a ted se mi líbí vlasy Holly Marie Combs ale pochbuju že bych dosáhla nějaké podobné hrívy


Hehe, Pipeřiny vlasy forever Laughing . Nemůžu uvěřit, jak dosáhla takovýchle krásných vlasů.. To budou asi geny Twisted Evil .. Každopádně souhlasím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

u mě jednoznačně zvítězila Rada z Cikáni jdou do Nebe... Razz potom holky z všelijakých arabských a španělských filmů--- Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 100, 101, 102  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.