Může se zastavit růst vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a716b12791da876f4c748e48a976079Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 6:43 am    Předmět: Citovat

Já zase četla, že nejvíc vlasy rostou v zimě Wink Aspoň si můžete vybrat. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 12:12 pm    Předmět: Citovat

To bude asi môj prípad. V zime mi narástli kľudne aj 2cm za mesiac a teraz je to sotva centimeter. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeXuMaK
8-20
8-20


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 10:20 am    Předmět: Citovat

Mě rostou nejvíce po zimě =o) Hlavně na jaře a na podzim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 11:25 am    Předmět: Citovat

Na to aby vlasy rastli do dlzky je potrebna hlavne spravna vyziva - musia mat dostatok stavebneho materialu - aminokyselin ( tychto 5 je najdlozetijsich - cystín, cysteín, metionín, arginín a lyzín. ) Potom treba samozrejme pozerat nato , ci vlasy niesu roztrepene, ci sa na konci neulamuju ( vtedy je pocit ze vlasy nerastu opravneny). To ci je dlzka vlasov dana geneticky alebo nie, by som si dovolila trosku spochybnit, pretoze do puberty mi vlasy neboli schopne narast dlhsie ako po ramena. Dalej proste nerastli nech som sa stavala aj na usi Very Happy. Potom som sa ostrihala na kratko, to bolo v 14tich, a v 17tich cuduj sa svete som mala vlasy pod zadok ani som nevedela ako. Ovplyvnit sa to da uz len tym ze to clovek prestane bedlivo sledovat, ani si neuvedomi a za 2 mesacie mu vlasy hned poskocia. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 11:31 am    Předmět: Citovat

Eiddwen: s tou genetikou se to nemyslí tak, že by někdo měl vlasy jen po ramena. Tam se spíš bavíme o vlasech do pasu a dál. Respektive ne každemu vyrostou po paty Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 11:40 am    Předmět: Citovat

Hej ja chapem ako to bolo myslene Laughing len si myslim ze sa to trosicku da ovplyvnit , a vybehnut tak s matickou prirodou Wink Skvely priklad je moj drahy ...dva roky sa mu vlasy neposunuli ani o cm (mal ich tak trochu viac po pas), aspon on ma o tom presvedcial a v podstate som si to aj ja vsimla ze mu skor rastu ako nerastu. Tak som zobrala noznicky, pramienok po pramienku som mu strihala konceky a rozdvojene vlasky, naordinovala som mu detoxikaciu, potom zacal brat doplnky kde boli aminokyseliny, vitaminy, vsetky potrebne mineraly , a trosku sme mu preburali aj stravu, a behom pol roka mu vlasy poskocili o 7 cm . Preto si myslim ze nieje nutne hned zufat ,ale prave naopak skusat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 11:45 am    Předmět: Citovat

Eiddwen: samozřejmě. Já beru tu genetiku až jako poslední možnost. Tzn. až když nezabírají vitamíny, strava, ani péče pak už je to s největší pravděpodobností ovlivněno něčím jiným (genetika, hormony...atd.) Wink

Shodneme se na tom, že házet flintu do žita hned je pitomost.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:

Shodneme se na tom, že házet flintu do žita hned je pitomost.


jednoznacne suhlasim Cool Wink Treba hyckat a skusat a nieco z toho uz bude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 7:55 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mám stejný problém jako ostatní v tomto fóru, stím rozdílem, že jsem nikdy neměla vlasy do půl zad, ale max. lehce pod lopatky- i to by miv šak stačilo ke štěstí. Už jsem obesílala hodně fór a všichni mne podporují a píší, že mám být trpělivá. Jenomže, když se mi za rok nehne vlas ani o centrimetr je mi to prostě divné. Už půlroku se o ně starám, nežehlím ani netupíruji. Hennovala jsem, dávám masky, vodičky do vlasů a zkrátka se snažím aby se vzpamatovaly z barvení a aby zase byly zdravé. Někdo říká, že se mi zdá, že mi nerostou. No, zdá to je pravda, odrosty mám již docela "slušné", ale délka opravdu pořád stejná. Včera jsem si všimla, že mám roztřepené konečky, vzala jsem nůžky, že si ty slaboulilinké vláskyna konci ustřihnu, ale nůžky byly tupé! Naštěstí jen na jedné straně! Doufám, že to taky nezbrzdí růst. Jinak chci napsat, že předtím, než jsem se barvila na červeno, jsem si barvila "jen" ofinu a ostatní vlasy nijak netrpěly, max. když se ostřihaly víc než měly do půlroku jsem je měla ve stejné délce jako teď, ale více nehly. Vážně už nevím co dělat. Nestřihat je? ale to přece není řešení.Vlasy mi očividně rostou, tak doufám, že se mi nebudou permanentně lámat konečky, což se třeba mojí kamarádce stává a má je pořád ve stejné délce (a to si je nebarví) Zdar! Christina Machart chcete-li Kikuška Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 11:31 am    Předmět: Citovat

Kikuško, asi to bude znít dost radikálně, a tvrdě, ale na tvém místě bych tu hlavu prostě sjela strojkem a začla odznova... Samozřejmě bez barev, žehlení, kulmování a jiných úprav. Podle mě máš ty vlasy barvou tak zničené, že už se postupným zastřihováním a hennováním prostě samy nespraví.

Kdysi jsem si dávala melír (8 let zpátky!) a zničilo mi to boční vlasy co rostou nad uchem. Je to osm let a v tom místě mám pořád hnusný potrhaný chemlon ve stejné délce a to jsem je jednu dobu pořád stříhala, teď už x let nestříhám a nic se nezměnilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.