Může se zastavit růst vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b19dc59633159324099a3b0cc3af72feZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 11:40 am    Předmět: Citovat

No tak strojek by nebral nikdo z nás Laughing
Ale rozhodně bych to pravidelně zastřihávala OSTRÝMI nůžkami. I částečně tupé nůžky vlas poničí, v podstatě ho roztřepí už při stříhání.

Zničené vlasy barvením takovým způsobem, že se lámou nelze vyléčit ani všemi balzámi, maskami, kůrami a olejíčky na světě. Navíc se poškození šíří dál po vlasu i na nenabarvená místa.

Jednou jsem si nechala udělata melír (Jednou!) a téměř všechny ty prameny mi do šesti týdnu upadaly těsně u hlavy...

Kikuško, tady pomůže je trpělivost a bude to trvat dlouho... Sad
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 11:41 am    Předmět: Citovat

Kikuška, keď hovoríš, že odrasty máš, zrejme bude problém dole, konce sa ti lámu. skús im venovať veľa starostlivosti, olejovať, vyživovať, aby si zabránila lámaniu. Alebo skús vitamínové doplnky, mám pocit, že mne pomohli znova naštartovať rast, ale nečakaj zázraky že ti vlasy budú rásť rýchlosťou svetla Very Happy Držím palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 12:14 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Kikuško, asi to bude znít dost radikálně, a tvrdě, ale na tvém místě bych tu hlavu prostě sjela strojkem a začla odznova... Samozřejmě bez barev, žehlení, kulmování a jiných úprav. Podle mě máš ty vlasy barvou tak zničené, že už se postupným zastřihováním a hennováním prostě samy nespraví.

Kdysi jsem si dávala melír (8 let zpátky!) a zničilo mi to boční vlasy co rostou nad uchem. Je to osm let a v tom místě mám pořád hnusný potrhaný chemlon ve stejné délce a to jsem je jednu dobu pořád stříhala, teď už x let nestříhám a nic se nezměnilo.


Nojo, ale když jsem koukala Kikušce do galerie, myslím, že sjetí strojkem by ji připravilo o možnost vytvářet praštěné účesové kreace. Což by byla nejen škoda, ale možná by to bylo ještě víc frustrující než lámavé vlasy po ramena...
Kik, je to holt na tobě! Cool
(btw moc hezky fotíš, co jsou proti tomu nadání vlasy? Kolik lidí by chtělo mít na něco talent a místo toho mají jen vlasy Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 5:21 pm    Předmět: Citovat

Uvědomila jsem si jednu hrozně zajímavou věc, nejvíce ze všech vlasů byla mučena ofina (a stále je nějakým tím občasným žehlením) a přitom mi jako jediná vážně roste (ostatní vlasy ani o píď). Před dvěma měsícema jsem ji měla nad obočí, teď je už pod obočím! :-O Jak je to sakra možné ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 5:25 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Kathory napsal:
Kikuško, asi to bude znít dost radikálně, a tvrdě, ale na tvém místě bych tu hlavu prostě sjela strojkem a začla odznova... Samozřejmě bez barev, žehlení, kulmování a jiných úprav. Podle mě máš ty vlasy barvou tak zničené, že už se postupným zastřihováním a hennováním prostě samy nespraví.

Kdysi jsem si dávala melír (8 let zpátky!) a zničilo mi to boční vlasy co rostou nad uchem. Je to osm let a v tom místě mám pořád hnusný potrhaný chemlon ve stejné délce a to jsem je jednu dobu pořád stříhala, teď už x let nestříhám a nic se nezměnilo.


Nojo, ale když jsem koukala Kikušce do galerie, myslím, že sjetí strojkem by ji připravilo o možnost vytvářet praštěné účesové kreace. Což by byla nejen škoda, ale možná by to bylo ještě víc frustrující než lámavé vlasy po ramena...
Kik, je to holt na tobě! Cool
(btw moc hezky fotíš, co jsou proti tomu nadání vlasy? Kolik lidí by chtělo mít na něco talent a místo toho mají jen vlasy Laughing )
S tím problém není, alespoň bych mohla nosit krásné klobouky či mašle, jenomže mě by se opravdu nehodily k obličeji a je mi nějak líto je stříhat, ikdyž jsou šíleně zničené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 8:12 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Kikuško, asi to bude znít dost radikálně, a tvrdě, ale na tvém místě bych tu hlavu prostě sjela strojkem a začla odznova... Samozřejmě bez barev, žehlení, kulmování a jiných úprav. Podle mě máš ty vlasy barvou tak zničené, že už se postupným zastřihováním a hennováním prostě samy nespraví.

Kdysi jsem si dávala melír (8 let zpátky!) a zničilo mi to boční vlasy co rostou nad uchem. Je to osm let a v tom místě mám pořád hnusný potrhaný chemlon ve stejné délce a to jsem je jednu dobu pořád stříhala, teď už x let nestříhám a nic se nezměnilo.
Počkám rok, nechám si odrůst ofinu i podholení (to je jediné co mi díkybohu roste) a pokud budu mít po roce stále stejně dlouhé vlasy, nedám to asi úplně na krátko, ale tak na délku odrostů nebo na mikádo. Tak uvidíme! ... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 8:14 am    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Uvědomila jsem si jednu hrozně zajímavou věc, nejvíce ze všech vlasů byla mučena ofina (a stále je nějakým tím občasným žehlením) a přitom mi jako jediná vážně roste (ostatní vlasy ani o píď). Před dvěma měsícema jsem ji měla nad obočí, teď je už pod obočím! :-O Jak je to sakra možné ?

Jenže ofinu častěji stříháš a rychle se ti vlasy obměňují. Mě roste ofina rychleji, než ostatní vlasy. Hlavně na spáncíh mě snad nerostou, tam vidím 1cm odrost až po půl roce, takže tam nemusím vůbec hennovat.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 5:50 pm    Předmět: Ani o píď Citovat

Asi po milionáté sem píšu, ale mně je prostě divné, že se mi vlasy od léta nehly a to o ně pečuji jak můžu, používám tisíce přípravků, masek , nepoužívám fén ani žehličku, nešeši se plastovým hřebenem,nedrhnu si vlasy ručníkem, nečesám během dne...zkrátka si je hýčkam doslova. Dělám si nejen fotodokumentaci, ale i videodokumentaci a vlasy mám pořád stejné. Už několik lidí mi napsalo, že bych se měla prostě úplně ostříhat a začít od znova, myslíte, že je to vhodné řešení? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 5:53 pm    Předmět: Citovat

Eiddwen napsal:
aminokyselin ( tychto 5 je najdlozetijsich - cystín, cysteín, metionín, arginín a lyzín. ) )
Já třeba arginin beru jako lék, jelikož mi játra nedokáží zpracovat bílkoviny a potom se tvoří amoniak, který si musím určitými léky, nebo tedy přídavky potravy snížit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 6:16 pm    Předmět: Citovat

Kikuško,určitě bych nestříhala všechny vlasy na ráz.Byla by to opravdu škoda.Lepší je postupně,vždy tak po centimetru.Je dobře že si začala z lepší péči,jen to nevzdávej a uvidíš na jaře jak na tom budeš.Ono ze začátku to jde pomalu kór když je máš tak moc poníčené.Ale zase musím dát pochvalu,byla jsem u Tebe v gelerce a vlásky mě příjdou že se ti o dost zlepšili a ten objem je parádní.Určitě t nevzdávej a vydrž to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.