Může se zastavit růst vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=230d4e7626e6ec4a5e2d3eadb7c474e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 6:23 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Kikuško,určitě bych nestříhala všechny vlasy na ráz.Byla by to opravdu škoda.Lepší je postupně,vždy tak po centimetru.Je dobře že si začala z lepší péči,jen to nevzdávej a uvidíš na jaře jak na tom budeš.Ono ze začátku to jde pomalu kór když je máš tak moc poníčené.Ale zase musím dát pochvalu,byla jsem u Tebe v gelerce a vlásky mě příjdou že se ti o dost zlepšili a ten objem je parádní.Určitě t nevzdávej a vydrž to Wink
Udělám tedy jak píšeš, vydržím to, doufám, že to bude stát zato;)! Děkuji všem za podporu, někdy má člověk chuť se ostříhat, jindy se mi vlasy docela líbí, záleží na tom jaký mají moje vlnky den Very Happy Konečně si také nechávám zarůst podholení, sice budu mít nerovnoměrně dlouhé vlasy, ale zase budou úplně nové a zdravé, což je fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 8:35 pm    Předmět: Citovat

Nemáš vůbec zaco.Od toho tady jsme,aby sme se podpořili Wink Taky mám někdy stavy,že bych se nejraději ostříhala Rolling Eyes
Tak držím ti palce ať to překonáš!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 9:20 am    Předmět: Citovat

tak vážení. Je možné aby mi přestala růst část vlasů (ta celá spodní nad krkem)? Já jen že pozoruji na horní části odrost 9 cm od května a na dolní sotva 3..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 9:57 am    Předmět: Citovat

vee_love napsal:
tak vážení. Je možné aby mi přestala růst část vlasů (ta celá spodní nad krkem)? Já jen že pozoruji na horní části odrost 9 cm od května a na dolní sotva 3..

Já to mám taky tak... u krku nemám vlasy delší, než 10cm a nad ušima taky mám kolem 6 cm a v životě jsem je neměla delší.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 12:32 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
vee_love napsal:
tak vážení. Je možné aby mi přestala růst část vlasů (ta celá spodní nad krkem)? Já jen že pozoruji na horní části odrost 9 cm od května a na dolní sotva 3..

Já to mám taky tak... u krku nemám vlasy delší, než 10cm a nad ušima taky mám kolem 6 cm a v životě jsem je neměla delší.


Nápodobně. Všimla jsem si toho nedávno, když už jsem se radovala, jak mi skoro všechny délky odrostly na úroveň, kde je chci mít. Moc mě to netěší, protože mi tyhle cancoury dělají střapatce v copu a nevypadají nijak extra vzhledně. Patlám je občas tonikem od Baley, tak uvidím, co to udělá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 1:27 pm    Předmět: Citovat

Tak já to mám prosím přesně obráceně Laughing Odrost v pěšince mám standartní 1cm za měsíc, ale celkově mi délka přibývá o 1,5-2cm za měsíc, tudíž spodní vlasy mi rostou rychlejc. Je to taky vidět na střihu jak rostou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 6:38 pm    Předmět: v Citovat

mě vlasy přestaly růst, když sem brala moc vitamínů na vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Espi
8-20
8-20


Založen: 13.10.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 7:51 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
mě vlasy přestaly růst, když sem brala moc vitamínů na vlasy

Vážne? Shocked Nerozumiem tomu... To by mi nikdy nenapadlo, že sa môže niečo také stať... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 7:59 pm    Předmět: Re: v Citovat

Espi napsal:
skarma007 napsal:
mě vlasy přestaly růst, když sem brala moc vitamínů na vlasy

Vážne? Shocked Nerozumiem tomu... To by mi nikdy nenapadlo, že sa môže niečo také stať... Shocked


tak ono to dává celkem smysl, když berete moc vitamínů ve formě prášků, například jsem brala biosil plus, pak různé vitamíny na zažívání a ještě nějaké na vlasy. Už pár měsíců jsem všechny vysadila a vrátilo se to do normálu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 4:11 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že genetika je mocná čarodějka, ale že by se vlasy prostě na určité délce ( například do půl zad ) zarazily a nehly se ani o píď, to mi přijde trochu nelogické, a příliš drsné i na matku přírodu a její blbé žerty! Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.