návrhy na další úpravy serveru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56c02e77d28162a65b7eea20a7be0b0dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

Já jen chtěla trochu popostrčit štěstí pro nezadané kolegyně Wink . Ještě mě napadla jedna forma seznamky, ale jestli se vám to opravdu nelíbí, tak už mlčím.
Dala by se oddělit jedna část podobná galerii, do které by byla registrace zvlášť než do fóra. Bylo by tam místo pro fotku a pod tím krátký formulář na "věk, váha, výška, zájmy, pár slov o sobě + koho dotyčný hledá" a k tomu email nebo icq. Zájemci zvnějšku by se tam mohli takhle vyvěsit a čekat. Nikoho by neotravovali, k nikomu by neměli přístup (Mimochodem, ono s estačí zaregistrovat, a už tu může dlouhovlásky otravovat kdokoli...) A když by někdo z našeho serveru nebo zvenku se chtěl s dotyčným spřátelit, tak by mu prostě napsal.
Je pravda, že by tam bylo hodně práce se správou a tříděním vulgarit. To bych si holt musel avzít asi na hrb sama Wink . A funkci mazání bychom tam také vložili, aby se každý smazal kdy chtěl. U těch ledabyle nechaných by se to smazalo třeba po měsíci vyvěšení.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
(Mimochodem, ono s estačí zaregistrovat, a už tu může dlouhovlásky otravovat kdokoli...)


Ono právě tohle možná už stačí... jen trnu, kdy mi kdo napíšete, že vás tu někdo otravuje a snaží se sbalit (alespoň proti vaší vůli Smile)

Zatím rezonuju spíš s tím, co psala Nika a Daniela...

Možná bych mohl udělat že do profilu se napíše nepovinné políčko "Partnerský vztah" kde dám možnosti "Svobodný a s partnerem", "Svobodný bez partnera", "Ženatý-vdeaná"...... a kdo "hledá", tak si tam určitě "svobodný bez partnera" dá.

Zároveň pokud někdo nemá náladu ani na ten nejmenší flirtík, bude mít možnost to tam taky napsat. Vlkůň má pravdu, že dostatečně nadržené mládence to asi neodradí, ale o to nepříjemnější pak na ně můžete být.

Hééj holky, to se mi líbí. Asi to tak udělám, pokud mi to některá nesestřelíte nějakým argumentem, který sám nevidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

Seznamka to by už nebylo ono.Já říkám ne.Max. to políčko do profilu jak navrhl Aha.Co se týká rušení starých vláken tak jsem pro zrušit vlákna,která jsou už k ničemu-jako oznámení nějakých už dávno proběhnuvších akcích(na to je teď kalendář),ale ty vlákna kde se řešilo něco co mělo aspoň trocha ducha bych rozhodně nechal.Prostě nemazat vlákna jenom z důvodu,že do nich dlouho nikdo nepřispěl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Fairy napsal:
(Mimochodem, ono s estačí zaregistrovat, a už tu může dlouhovlásky otravovat kdokoli...)


Ono právě tohle možná už stačí... jen trnu, kdy mi kdo napíšete, že vás tu někdo otravuje a snaží se sbalit (alespoň proti vaší vůli Smile)

Fairy na to: Zatím jsem nezažila ani jediný takový případ (ovšem kromě jistého zelenohlavého týpka, který otravuje rád ; ).

Možná bych mohl udělat že do profilu se napíše nepovinné políčko "Partnerský vztah" kde dám možnosti "Svobodný a s partnerem", "Svobodný bez partnera", "Ženatý-vdeaná"...... a kdo "hledá", tak si tam určitě "svobodný bez partnera" dá.

Fairy na to: Dobrý nápad! Zdá se, že to přece jen dáme dohromady tak nějak aby to všem vyhovovalo. : )

Hééj holky, to se mi líbí. Asi to tak udělám, pokud mi to některá nesestřelíte nějakým argumentem, který sám nevidím.


Fairy na to: No vida! A máme tu nezávazný hint pro případné zájemce!
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

Ano, políčko by šlo. To není nic proti ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 9:49 pm    Předmět: Citovat

A k čemu to políčko bude, když lidi zvenku se nedostanou do profilu - nebo jo? no jedině, že bysme se seznamovali mezi sebou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 9:54 pm    Předmět: Citovat

No pro políčko bych byl asi také... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 9:57 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
A k čemu to políčko bude, když lidi zvenku se nedostanou do profilu - nebo jo? no jedině, že bysme se seznamovali mezi sebou


Oni se tam dostanou, protože se zaregistrují, což je jednoduchý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

No pokud se zaregistrují, tak je všechno v nejlepším pořádku:)
Jinak já bych měla taky pár nápadů na vylepšení:
vkládání fotek se nám docela rozjelo, tak bych chtěla mít možnost kouknout na víc než 12 posledních, takhle mi jich určitě už spousta utekla. Pokud teda ta možnost už někde není a já ji jenom nepřehlédla
a taky když už máme ty kamarády, tak by to mohlo k něčemu být, třeba aby mi chodilo nějaké doporučení, že můj kamarád vložil fotku nebo bude mít narozeniny (i když to si můžu zjistit jinde, ale kdoví, jak se nám to tu časem rozroste.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:55 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
No pokud se zaregistrují, tak je všechno v nejlepším pořádku:)
Jinak já bych měla taky pár nápadů na vylepšení:
vkládání fotek se nám docela rozjelo, tak bych chtěla mít možnost kouknout na víc než 12 posledních, takhle mi jich určitě už spousta utekla. Pokud teda ta možnost už někde není a já ji jenom nepřehlédla
a taky když už máme ty kamarády, tak by to mohlo k něčemu být, třeba aby mi chodilo nějaké doporučení, že můj kamarád vložil fotku nebo bude mít narozeniny (i když to si můžu zjistit jinde, ale kdoví, jak se nám to tu časem rozroste.)


Dani, díky za podněty, všechny mě zajímají, fakt, i když byste si třeba mysleli, že nejsou zajímavé nebo řešitelné. Aspoň si můžu udělat představu o vašich potřebách.

Ad fotky - můžu to dát na 15 posledních, možná 18?

Ad kamarádi rozšířené funkce - zatím taková funkce další naprogramovaná není a já nemám kapacitu jí vyrobit sám. Časem až třeba server něco vydělá tak programátora najmeme, ale zatím musíme počkat, jestli to někdo nenaprogramuje jinde a neuvolní pro všeobecné použití (příklad funkcí kalendáře na našem serveru)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.