Jaký účes nosí asistentky, recepční?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=60562cd4743d415980a108eb81b4c4bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 10:34 pm    Předmět: Citovat

Já bych jako jediný důvod chápala profese, kde to prostě nejde, protože se vlasy pletou. (třebá já je musím mít svázané, ideálně do drdolu, jinak mi vadí - jsem zdravotní sestra) Ale jinak v tom nevidím problém, je to přeci každého věc... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 10:37 pm    Předmět: Citovat

som citala raz take rady, ako sa obliect na pracovny pohovor a tam bolo, ze ak mate dlhe vlasy, si ich mate stiahnut do gumicky. ale neviem preco
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 11:28 pm    Předmět: Citovat

Taka a ostatní:
Já plně respektuju, když si některá žena nechá vlasy v práci rozpuštěné!Neberte mě jako kritičku světa Laughing

Je to ale pravidlo etikety. Přes etiketu tu byl můj děda a mám po něm asi tři knihy. Vždy mě to bavilo to číst. Myslím si, že u nějakých brigád je to jedno, ale čím výše člověk je (manager společnosti) tím méně mu tohle lidé okolo "odpustí"
Jinak si myslím, že to pravidlo vzniklo proto, aby žena ztratila jakousi rozpustilost a aby byla upravená. Stejně jako si člověk nevezme neformální, uvolněné džíny, tak si nerozpustí vlasy....To je moje teorie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 11:31 pm    Předmět: Citovat

ja si aj tak myslim, ze je to preto, aby neputal pozornost Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 3:26 am    Předmět: Citovat

když jdu někam "zapůsobit" tak si vždycky udělám dva španěláky, vzadu je zatočím do drdolu a upevním... vypadá to hezky ale je to práce naslepo.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 10:20 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Teda já též nosím občas v práci rozpuštěné vlasy. A problém s tím nemám. V minulé práci jsem tak chodila i po výrobní hale plné strojů a tam mi hrozilo větší nebezpečí než teď na kancelářské židli a u kopírky. Laughing

To jsi měla anděla strážného, že Tě ty stroje neskalpovaly. Ale myslím si, že u strojů je nejhorší účes dlouhatánský culík, ještě trochu nebezpečnější než rozpuštěné vlasy. Ten když se zachytí do stroje, tak to skalpuje celou hlavu. A jinak moje maminka má taky takový názor, že když se někam půjdu ptát na práci, tak bych si měla svázat vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:34 am    Předmět: Citovat

Aimirin napsal:
Taka a ostatní:
Já plně respektuju, když si některá žena nechá vlasy v práci rozpuštěné!Neberte mě jako kritičku světa Laughing

Je to ale pravidlo etikety. Přes etiketu tu byl můj děda a mám po něm asi tři knihy. Vždy mě to bavilo to číst. Myslím si, že u nějakých brigád je to jedno, ale čím výše člověk je (manager společnosti) tím méně mu tohle lidé okolo "odpustí"
Jinak si myslím, že to pravidlo vzniklo proto, aby žena ztratila jakousi rozpustilost a aby byla upravená. Stejně jako si člověk nevezme neformální, uvolněné džíny, tak si nerozpustí vlasy....To je moje teorie



Mrkni se do vlákna Dlouhé vlasy v businessu.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 1:48 pm    Předmět: Citovat

Toz ja delam na svoji druhe recepci a mezi temi dvema jsem delala i pomocnou asistentku v kanclu. Cesu se uplne normalne, jak me to vzdycky rano napadne, ergo - ruzne drdoly, copy, culik, cinske hulky Wink
Rozpustene vlasy nenosim z toho duvodu, ze mi prekazi i normalne, neni to pohodlne a v praci, kde se potrebuju soustredit na jine veci, me to akorat rozciluje.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 3:00 pm    Předmět: Citovat

čečetka_wendeshki napsal:
když jdu někam "zapůsobit" tak si vždycky udělám dva španěláky, vzadu je zatočím do drdolu a upevním... vypadá to hezky ale je to práce naslepo.... Laughing


Čečetko, co jsou španěláky, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 5:21 pm    Předmět: Citovat

Tož etiketa je jedna věc, ale to, že bych nikdy nešla pracovat tam, kde bych se nemohla česat jak já chci, je věc druhá Razz Možná je to hloupé, ale kvůli žádné práci nebudu celý den trpět v účesu, ve kterém vypadám o x let starší, nesluší mi (jako např. různé drdoly) a tudíž se v něm necítím moc dobře jen proto, že je to zásada etikety, u oblečení to chápu, ale zrovna v případě vlasů mi to v dnešní době přijde dost omezující a přehnané. Rolling Eyes Mé rozpuštěné vlasy snad zatím nikomu nevadily a úspěšně jsem s nimi absolvovala několik pohovorů. V bývalém zaměstnání jsme měli dost přísné požadavky co se oblečení týče, o vlasech ale naštěstí nepadla ani zmínka, takže jsem celou dobu nosila polorozpuštěné a nic se nestalo. Hlavně jsou to neposluchy, pokus o jakýkoliv jiný účes by možná vypadal mnohem hůře, než nechat je rozpuštěné. Smile
Nevím, vidím to přesně naopak, jít k pohovoru s rozpuštěnými vlasy je pro mě něco jako známka upřímnosti..."tady mě máte s rozpuštěnými vlasy, taková já jsem, buď se vám to líbí nebo ne"... a basta Twisted Evil Česat se kvůli práci tak, jak bych se v životě neučesala, mi přijde jako přetvářka, i když vlastně celý pracovní pohovor není nic jiného než přetvářka. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.