Prodloužení vlasů - clip in
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=31027845d3680e7e42e82c97f6d61ddbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

používáte/li clip in?
ano a jsem spokojená
63%
 63%  [ 7 ]
ano používala jsem.
36%
 36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

Většině lidem ano Wink Pokud jde o tohle, je tu spousta rad, napadu a objevu:) jen se začist Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucy__
8-20
8-20


Založen: 9.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:23 pm    Předmět: Citovat

nevím..já jen zatím co jsem stihla proletět např. v diskuzi zážitky atd, nebo jak je přesný název té diskuze, tak jsem si všimla jak tam holky odsuzovaly prolužování vlasů atd..navíc na úvodní straně jsem viděla, že se tato stránka týká rad a dokonce i výrobků,a myslím že do výrobků v kategorii péče o vlasy patří i příčesky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:27 pm    Předmět: Citovat

lucy__ napsal:
nevím..já jen zatím co jsem stihla proletět např. v diskuzi zážitky atd, nebo jak je přesný název té diskuze, tak jsem si všimla jak tam holky odsuzovaly prolužování vlasů atd..navíc na úvodní straně jsem viděla, že se tato stránka týká rad a dokonce i výrobků,a myslím že do výrobků v kategorii péče o vlasy patří i příčesky..


No nevím, ale tady panuje obecny naror, že příčesky vlasy spíše ničí. Tady hodně lidí preferuje přírodní kosmetuku a přírodní barvení (hennu). Já sama mam vlasy obarvené hennou a používam převažně kosmetiku přírodní, nebo zcela bezsilikonou....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucy__
8-20
8-20


Založen: 9.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:32 pm    Předmět: Citovat

určitě je to správný názor a máte mnoho zkušeností, ale jen mě překvapuje výsměch lidí, kteří se diví těm, že by chtěli mít vlasy hned a co nejdříve atd... i když jsou to léta péče o ty vlasy, tak chápu lidi, co touží po hustějších vlasech, nebo delších a dnešní doba nabízí mnoho možností, když příroda nepomůže...mně jen zarazil ten přístup ostatních tady, ale to už neni moje věc, tak se do toho motat nebudu, díky za upozornění, přeju hezký zbytek večera Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:37 pm    Předmět: Citovat

Já nevím, možna někdy pusobím asi nevraživě, ale myslím si(doufam), že rozeznavam rozdíl, mezi člověkem, ktery z nějakeho duvodu ty vlasy nema (například nemoc, to znám osobně) a mezi osobou ..jak bych to tak řekla...někym, kdo si to necha udělat, protože je to moderní. Prostě se necha ostříhat, protože je to modní, pak sou v modě za 3 měsice dlouhe, tak navazat.... Ja sama příčesek a ni nic podobného neměla, lysiny sem maskovala zbytkem vlasu, někomu jich zbyde méně..nebo žadné.....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucy__
8-20
8-20


Založen: 9.1.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:50 pm    Předmět: Citovat

já myslím že by měla mezi lidma být určitá tolerance, a pokud se to týká vlasů, tak reakce některých, co jsem si tady za tu chvilku stihla všimnout přišla přehnaná... vždy´t téměř o nic nejde, tak k čemu ta nevraživost..taky mám dlouhé vlasy ale chci je ještě delší tak si koupím clip in a můžu jen doufat že mi to vlasy nepoškodí... i když se to někomu zdá špatné, ale nechce se mi čekat další dva roky než mi to naroste, protože mi vlasy přestávají v této délce pomalu růst....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:55 pm    Předmět: Citovat

Tohle forum mnohym slouží k tomu aby se kromě jiného i vekecali. Snad každy někdy řekne, že nadřízeny je vůl, ale to snad neznamena, že je to jeho konečný nazor. Hodně holek se tu potyka s posměchy venku mezi lidma..většinou kvuli barvě, vzhledu..je logicke, že na adresu těch lidí pak pípnou něco nepěkného. Sme lidé a nejsme neomylní....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katiee
41-80
41-80


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 9:55 am    Předmět: Citovat

Lucy ja by som tiez chcela skusit clip in. To neni podla mna take drasticke predlzovanie ako to robia celebrity tu spomenute, pretoze clip in nasadis a vecer das dole,nie je to napr. na pol roka, takze tieto podla mna vlasy nenicia!
Ja som si objednala teraz krasny pricesok na copik. Ma 35 cm. Moj cop ma len do 30 cm, takze nejem na extrem.
Tak isto mam dnes na hlave bumpits http://images.google.sk/images?hl=sk&source=hp&q=bumpits&um=1&ie=UTF-8&ei=R5VJS_W0LY_z_Aau3uyiAg&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CB8QsAQwAw
A musim povedat ze mam uzasny uces z toho.Pouzivam lopusak ale ked sa mi z toho spravi taky objem ako mam teraz tak to sa nacakam aj 6 rokov. A mam cakat kym budem mat cez 30 aby som mala krasny uces? Kazdy tu chce vyzerat perfektne, niekto pomocou heny pomocou prirodnych veci a niekto si opomaha niecim umelym. A co?
Je to tema na dlhe vlasy, ved tu nik nepise prosim pekne ziadne vymedzenia. Nie? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 10:18 am    Předmět: Citovat

katiee: no ono je to vždycky dost individualní Wink Mě vypadaly vlasy po nesteroidních antirevmaticích a pak sem byla 6,7 let na lekove chemoterapii. Maturovala jsem s vlasy pod bradu. Dokud sem vlasum "pomahala k objemu" nikam to nevedlo. Ve 20ti sem to dělat přestala. Spíš mě přestalo bavit se každy den rano pul hodiny upravovat. Dnes mam vlasy do pasu a na objem si nestěžuju. Sem z těch lidí, co by příčesek nezkusily, protože se bojím, že me vlasy nejsou tak pevné v koříncích. To ale neznamená, že je to nejlepší volba pro všechny Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katiee
41-80
41-80


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 11:02 am    Předmět: Citovat

To si ty. Ja len nechapem, tie negativa na Lucku.
Mne ten uces trval dokopy 5 min. Nic hrozne, nic zdlhave. Bumpits nasadim pod vlasky, uhladim , dam do copu a hotovo.
Lucka chcela vlasky zdlzit na akciu.
Ja copikovy pricesok si tiez dam vynimocne.
Zas nic hrozne , nic strasne.
Ja len to ze podla mna aj tato tema by mala urcite patrit do tohto fora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.