Prodloužení vlasů - clip in
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb900ba8e461cd24e7c9adbc04de4028Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

používáte/li clip in?
ano a jsem spokojená
63%
 63%  [ 7 ]
ano používala jsem.
36%
 36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 11:06 am    Předmět: Citovat

Negativní?? Já snad mužu a to, že tu to téma není????
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 11:22 am    Předmět: Citovat

nemyslim, ze wensdy regovala negativne. napisala len svoj nazor na pricesky a predlzenie.
pokial si dobre pamatam v tom vlakne, kde piseme o podobych procedurach, len vacsina clenov vyjadrila svoj postoj ku tomu, ze by si to nedali. nepinda sa tam zas tolko na tych co to maju. tu ide aj o to, ze mame ku vlasom vypestovany urcity vztah. pre niekoho mozno nepochopitelny, nehadam sa...
neviem ci lucy_nahodou nereagovala aj na vcerajsiu vecernu diskusiu tu na chate. tam sme ale nemali na mysli ludi, co si vlasy predlzia, ale takych co sem pridu a zbytocne zahlcuju fora a hlavne poradnu.
inak clip in nieje tak celkom predlzenie, je to forma pricesku, ktora sa pouziva na jeden vecer a prilezitosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danuushka
0-7
0-7


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 12:35 am    Předmět: sada clip in za 999,- Citovat

Dobrý den,
prodávám velmi malo použitou sadu CLIP IN (kanekalon) - sleva z dané částky o 200,-! Aktuální cena: 999,- (sada 8 ks), barva 25/613, zlata blond se svetlymi prameny
více info na mailu: danuushka@seznam.cz
Na Vaše otázky ráda zodpovím a pošlu fotky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keller
21-40
21-40


Založen: 17.12.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 3:01 am    Předmět: Citovat

Lucy, pokud Tě zajímá něco o příčescích clip-in, tak můžš mrknout do naši galerie, je tam pár foteček. Je to takové první hraní si, ale ledacos už jsem si o tom načetl, trochu jsme to vyzkoušeli a určitě v tom budeme pokračovat. Vlasy to nemá čím ničit, protože to funguje jako velice šetrné sponečky, velice podobné běžným sponkám do vlasů. Je to přece jen výborná motivační metoda na cestě k "vlastním dlouhým" Wink , když vůle a trpělivost chvilkově stávkují. Tak jukni, když se Ti zachce Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 10:45 am    Předmět: Citovat

já měla možnodti si clip-in vyzkoušet,samozřejmě syntetické a moje poznatky jsou takovéto:
materiál je úplně jiný než kanekalon pony,jemnější,míň lesklý,víc podobný přirozeným vlasům.
řekla bych,že je to dobré pro ty,co dlouhé vlasy nikdy neměli a chtěli by to zkusit,jestli by to vůbec snesli.nebo na nějakou akci typu svatba a podobně,když má někdo málo vlasů nebo tak nevidím v tom problém.
takže bych to neviděla tak tragicky,jak se v tomto vláknu i v prodlužování vlasů píšeSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 12:02 pm    Předmět: Citovat

Tiež myslím,že wensdy len vyjadrila svoj názor Wink

Ja proti príčeskom na výnimočné príležitosti nič nemám.Na bežné nosenie mi to už kúsok prekáža.Dnes si môžu dať ženy umelé prsia,mihalnice,vlasy.Stráca sa potom prirodzenosť a jedinečnosť každej z nás Sad Ja osobne by som si príčesok nedala,takisto ani predlženie vlasov,hanbila by som sa,keby mi to niekto pochválil,pretože sa rada pýšim len tým,čo je skutočne moje Laughing

Lucy_ :S tou toleranciou máš pravdu.Ale treba si naozaj uvedomiť,že na začiatkoch tohto serveru sa tu zišla komunita ľudí,ktorá sa stará o svoje vlásky istým spôsobom-a to viac menej prírodným. Majú už isté zvyky a spôsoby,preto je tažšie preniknúť medzi nich s takýmito inovatívnymi vecičkami,ale každý sa stará o svoje vlasy ináč,preto treba skúšať.Zaručene tu nájdeš aj jedincov,ktorí majú záujem aj o takúto formu skrášlenia vlasov Wink

Tak držím palce a pripájam link,pokiaľ by ťa zaujímal.Slečna pracuje s príčeskami.Má mnoho videií,čo sa týka nasadzovania aj rôznych účesov,stačí pozrieť,má tam pripojenú aj nejakú webovú stránku Arrow http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6veEjfqI&feature=channel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coca123
0-7
0-7


Založen: 29.1.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 2:05 pm    Předmět: Re: proloužení vlasů, clip in Citovat

lucy__ napsal:
Ráda bych si popovídala s někým, kdo má s prodlužováním, konkrétně s metodou clip in zkušenosti Smile


podla mna to neškodí, ja mám doma sadu clip in asi 80cm ale už ju moc nepoužívam pretože mi od vtedy už dosť narástli vlasy ale je to lahke proste tam maš 3 klipy (hrebienky) nasadis si to na vlasy a máš to, ak chceš sadu tam je 5 alebo 10 kusov tak si postupne dávaš po vrstvách ten príčesok sú tam dve malé zo šírkou asi 3cm tie si dáš po bokoch a vôbec neni rozoznať tieto vlasy od tvojich, aj ked si kúpiš umelý clip in teraz predávajú clip in s 100¨% ludskych vlasov ten je ale vyraznejšie drahší a podla mna v tom nevidieť žiaden rozdiel..... Smile no neviem či by to bolo dobre použivať každy deň, to už je ved na tebe ja v tom nevidím žiadne negativa....a ešte zaleži aj na farbe- ak ti farba clip in nesedí dá sa prefarbit Smile Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coca123
0-7
0-7


Založen: 29.1.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 2:34 pm    Předmět: clip in - příčesky Citovat

Baby? já jen tak že co říkáte na příčesky clip in? Kdybys si například nechci barvit a ničit vlasy ale chci mít blond a koupím si blond clip in? nebo jsem velmi netrpělivá a chci mít třebas ještě o 10 cm dlhší vlasy? Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saisa
21-40
21-40


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 10:54 pm    Předmět: Re: clip in - příčesky Citovat

Kdo má zájem podiskutovat o umělém čemkoliv, má možnost na www.omlazeni.cz
Je tam k tomu spousta informací.
Já zatím clip-in nezkoušela, docela mě to láká, ale asi bych byla líná si to nasadit (jsem líná si to i z netu objednat), zůstává jen ta zvědavost. A to je málo.

Mám jeden příčešek, který jsem měla kdysi před 14 lety na svatbě mé sestry (na tu akci jsem to koupila).Od té doby jsem ho měla jednou na plese a jednou jen tak pro zábavu při focení. Použití 3x za 14 let Very Happy
Kdybych to věděla v tu chvíli kdy jsem kupovala, nejsem si teď úplně jistá jestli bych ho koupila Smile

V každém případě, na jakékoliv umělé vlasy nemůže být člověk právem hrdý, není za tím to snažení a léta čekání. Za těchto okolností to prostě nikdy nemůže být ono. To je stejný rozdíl jako pěstovat si na zahrádce kytičky pro radost, rýpat se v hlíně, hrbit se nad záhonky na sluníčku, zalévat.... a koupit si v květinářství uřezaný vrcholek kytky, která možná mohla kdesi krásně kvést (kdyby ji neodstřihli). Není to ono. Člověk z toho těžko může mít opravdovou radost a těžko být pyšný na své dílo. A o tom to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 11:59 pm    Předmět: Citovat

no.. a ja sa priznám, ja dva kusy takéhoto čohosi vlastním Very Happy
Ale sú to výrazne modré chemlony, ktoré občas nosím (zväča zapletené do vrkôčkov) ako podivnú vlasoozdobu, ako zas niekto iný sponky či čelenky. Každopádne sa netvárim, že sú to moje vlasy, len proste kus čohosi na občasné ozvláštnenie, keď mám práve extravagantnejšiu náladu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.