Naušnice, ano nebo ne?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d16c9eaa423ad1b8e13ec4dba9f54d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte propíchnuté uši?nosíte náušnice?
Ano, náušnice nosím
86%
 86%  [ 181 ]
Ano, náušnice nenosím
5%
 5%  [ 12 ]
Ne, nosím jen klipsny
0%
 0%  [ 1 ]
Ne, nenosím
7%
 7%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 210

Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 5:48 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
(...) Je mi však ľúto jednej, ktorú som dostala na Vianoce a stratila som ju hneď v prvý deň nosenia. Bola síce len bižu, ale zato krásna... Crying or Very sad je mi ľúto vyhodiť tú druhú, a tak stále keď sa na ňu pozriem mám chuť urobiť CRTL+C, CTRL+V (musím obmedziť čas strávený za PC Laughing)


Nevyhazovat!!! Mám takových taky několik. A kupodivu i ta jedna náušnice se dá celkem unosit. Pokud si potrpíš na výstřednosti, máš to jednoduché, prostě do každého ucha vrazíš jinou náušnici. Já osobně na tohle sice nemám odvahu, i tak ale náušnice neleží ladem.

Docela dobře vypadá, když učešeš nějaký nízko posazený asymetrický drdol na jednu stranu (přes ucho) - tam to pak je i lepší, když si dáš náušnici jen na jedno - necuchá se ti do vlasů. Nebo jakýkoli jiný účes, který překrývá jedno ucho a druhé odhaluje. Myslím něco takovéhoto:








_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 9:35 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Poki napsal:
(...) Je mi však ľúto jednej, ktorú som dostala na Vianoce a stratila som ju hneď v prvý deň nosenia. Bola síce len bižu, ale zato krásna... Crying or Very sad je mi ľúto vyhodiť tú druhú, a tak stále keď sa na ňu pozriem mám chuť urobiť CRTL+C, CTRL+V (musím obmedziť čas strávený za PC Laughing)


Nevyhazovat!!! Mám takových taky několik. A kupodivu i ta jedna náušnice se dá celkem unosit. Pokud si potrpíš na výstřednosti, máš to jednoduché, prostě do každého ucha vrazíš jinou náušnici. Já osobně na tohle sice nemám odvahu, i tak ale náušnice neleží ladem.


súhlasím s philogiou, neoplatí sa vyhadzovať náušnice... to nosenie dvoch rozdielnych nie je problém, stačí, ak bude druhá náušnica podobnej veľkosti a materiálu a ten rozdiel si veľa ľudí ani nevšimne... a aspoň to vyzerá originálne Very Happy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 9:03 pm    Předmět: Citovat

V Takku mají teď v akci některé druhy bižuterie a mezi nimi náušnice. Pak mají nové podzimní řady, dnes jsem si tam koupila jedny krásné tmavočervené, ke kterým už mám červený náramek. Nové kolekce bižu jsou i v DM ku, ale tam čekám, až trošku opadnou ceny (asi až na další výprodej) Razz stojí to za prohlédnutí, zvláště v tom Takku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 9:56 pm    Předmět: Citovat

jo, v Takku jsem byla včera a docela se v tom výprodeji dají vybrat hezké naušnice. Já jsem objevila nádherné peříčkové s dřevěným korálkem, v sadě s dřevěnýma srdíčkama (malinké pecky-mám na jednom uchu druhou dírku, takže se mi líbí, když jsou k nějakým výraznějším naušnicím ještě malinké ve stejném stylu). No, už jsem s nima chtěla letět k pokladně, ale všimla jsem si, že je každá jiná (jak těch peříček bylo víc přes sebe, tak asi na každé naušnici chybělo jiné peříčko). Jiný pár tam nebyl, tak mám smolíka Rolling Eyes Místo toho jsem si odnesla velké měděné kruhy, ale po vyzkoušení z nich mám trochu rozpačitý pocit, jsou sice krásné, ale nějak mi nesedí, možná je to jenom o zvyku, protože kruhy jsem nikdy nenosila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Já jsem náušnice nikdy neměla, ani propíchnuté uši. A jsem docela ráda. Totiž už takhle jsem docela velký sběratel doplňků (náramky, korálky, přívěšky) a kdybych k tomu měla ještě náušnice... určitě bych si nevystačila s jedním nebo dvěma páry a musela bych to střídat a pořizovat si další a další... Je to jednodušší, když se tímhle nezabývám a zůstávám jenom u svých sbírek přívešků a náramků Smile (taky jednodušší na sundavání a nandavání).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 1:06 pm    Předmět: Citovat

Lulu Nixe napsal:
Já jsem náušnice nikdy neměla, ani propíchnuté uši. A jsem docela ráda. Totiž už takhle jsem docela velký sběratel doplňků (náramky, korálky, přívěšky) a kdybych k tomu měla ještě náušnice... určitě bych si nevystačila s jedním nebo dvěma páry a musela bych to střídat a pořizovat si další a další... Je to jednodušší, když se tímhle nezabývám a zůstávám jenom u svých sbírek přívešků a náramků Smile (taky jednodušší na sundavání a nandavání).


Já to mám přesně naopak Very Happy Náušnic mám kvanta, náramků a prstýnků jen pár a věcí na krk ještě míň.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 2:08 pm    Předmět: Citovat

Já vás rozsoudím, já beru všechno Embarassed Teď jsem si zakázala jít v sobotu na Jiřák na tu akci Fleru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 2:24 pm    Předmět: Citovat

No matička teď nabízela, že mi koupí na ty náušky nějaký stojan. Ale vzhledem k tomu, že by musela koupit tak čtyři, pět, tak si to radši nechám na nástěnce. Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 7:50 pm    Předmět: Citovat

Myslíte, že by mi ve zlatnictví mohli dát na náušnici něco z chir.oceli, abych si ji mohla dát do uší? Je to vlastně přívěsek, takže to k tomu není, ale koupila jsem si před 2 týdny set-náušnice a přívěsek, všechny stejné, ale jednu náušnici jsem hned za 2 týdny ztratila na pařbě Rolling Eyes Fakt nevím, jak to dělám, to už je asi xtá, co jsem ztratila někde na akci Rolling Eyes
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 8:42 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin: Myslim, ze se daji sehnat i samostatne hacky/nausnicove komponenty, delaji se i z osteofixu (hypoalergenni kov) nevim, jestli i z chirurgicke oceli.

Zkus mrknout na nejakou koralkarnu nebo galanterii ci podobny obchod a nebo se zkusit zeptat primo v danem zlatnictvi Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.