Naušnice, ano nebo ne?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af50822e859c2b658000798f4537b97fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte propíchnuté uši?nosíte náušnice?
Ano, náušnice nosím
86%
 86%  [ 181 ]
Ano, náušnice nenosím
5%
 5%  [ 12 ]
Ne, nosím jen klipsny
0%
 0%  [ 1 ]
Ne, nenosím
7%
 7%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 210

Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 6:56 am    Předmět: Citovat

Jak to děláš? Smile Mi se nikdy nepodřilo náušnici ztratit, a to většinu nosím bez zarážek. Utekla mi jenom jedna, ale to bylo proto, že jsem si svlíkala kostým na trávě a rvala jsem ho těsně přes uši. A když tam ta zarážka je, tak JAK se to může někde urvat? To mi nejde do kokosu Very Happy Shocked
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 7:23 am    Předmět: Citovat

Ani bych nespočetla, kolik mám doma lichých náušnic, k nimž jsem tu druhou do páru ztratila. Laughing Je pravda, že ty zacvakávací a šroubovací mám zatím skoro ještě všechny, ale čekám, kdy se někde zapomene i takováhle náušnička - stačí ji nedbale nasadit, zachytí se do vlasů, a pokud si toho nevšimnu, za chvíli už ji nemám... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 12:55 pm    Předmět: Citovat

musím zaklepat, že zatím mám ztrátovost naušnic docela malou. Ztrácím jenom některé, protože mám na jednom uchu druhou dírku, ve které nosím malé naušnice, které občas vyndám, položím někam jinam, než je ta druhá do páru a pak už se to veze. Takže je spíš tak průběžně nacházím a ztrácím, že ani nevim, které mám stále po dvou a které už dávno ne. Z velkých naušnic mám myslím pořád všechny, jednou jsem ztratila naušnici hned první den, co jsem ji měla na sobě, od začátku se mi zdálo, že jsou ty zarážky nějaké volné. Ale druhý den jsem ji našla před barákem v trávě. Takže si dávám pozor, aby zarážky dobře seděly a je to ok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 1:00 pm    Předmět: Citovat

Kikinecka napsal:
minona napsal:
Včera jsem viděla na jedné slečně dřevěné náušnice, které měly i tu tyčku, co se strká do ucha, ze dřeva, resp. rohoviny:)) Nevíte, kde by se dalo něco podobného (v brně nebo na netu) sehnat?Smile) Jelikož mám alergii na kovy, tak už dlouho nenosím náušnice, vadí mi dokonce i plastové háčky..

Určitě v Brně máte Batavii, tam jsem viděla tyčky ze dřeva a mají docela výběr. Wink


Díky!Smile)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 1:12 pm    Předmět: Citovat

Ja som tiež tá, ktorá náušnice môže Smile Mám doma niekoľko párov a striedam podľa nálady a oblečenia. Je mi však ľúto jednej, ktorú som dostala na Vianoce a stratila som ju hneď v prvý deň nosenia. Bola síce len bižu, ale zato krásna... Crying or Very sad je mi ľúto vyhodiť tú druhú, a tak stále keď sa na ňu pozriem mám chuť urobiť CRTL+C, CTRL+V (musím obmedziť čas strávený za PC Laughing)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 3:30 pm    Předmět: Citovat

Já mám asi momentálně zálusk na tyhle http://kocicky.webuje.cz/nausnice-kocicky-se-srdickem-na-brisku-z153025.aspx a něco z nákupu jde přímo na ty kočičky a pejsky. Jen tam ještě musím napsat, jestli jsou i háčky ze stříbra nebo chir.oceli, na jiný materiál mám alergii Sad
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 5:25 pm    Předmět: Citovat

Jsou hezký, ale mě u tehle náušnic vždycky štve, že jsou stočený obě na stejnou stranu, a ne třeba k sobě, nebo od sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 10:28 am    Předmět: Citovat

Tak to já mám taky několik párů náušnic a střídám. Potrpím si hlavně na třpytivé kamínkové a spíš menší a jemné. Mám velké lalůčky a velké náušnice mi je vytahávají, což vypadá příšerně. Mohu nosit jen stříbro nebo chirurgickou ocel (zlato nerada), ostatní kovy mi žerou uši. Tak si všechny náušnice upravuji Wink . Z Fleru mám nakoupené ocelové a stříbrné puzetky různých typů, a když si koupím ve slevě či u Vietnamců nějakou tu lacinou parádu, okamžitě si ji upravím na "zdravý" komponent. Zrovna mám v uších úlovek ze včerejška, na kterém mi přes noc zaschlo lepidlo Very Happy .
A náušnice u mužů...mám před očima jen jediného muže s velmi originální náušnicí a ta mu tak sluší, že si takové vzpomínky mohu dovolit opravdu jen když mě nikdo nevidí... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 10:33 am    Předmět: Citovat

milujem nausnice, mam doma celu kopu.
zboznujem bizuteriu a plati cim vacsie tym lepsie Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 3:49 pm    Předmět: Citovat

Dotaz na zdejsi "piercingove kralovny" (a dalsi piercinguznale individua Wink):

Ruplo mi v bedne a zacinam premyslet, ze bych si nechala casem pichnout "par" direk ... nahla idea, jez byla otestovana zkusmo nekolika na koleni smotanymi a lehce na ucho nasazenymi cinovymi krouzky Laughing. Nevypadalo to vubec spatne.

Slo by o tri dirky typu "helix" (jak je "vrchol ucha" tak kousek pod nej v pravidelnem rozestupu tak, aby zepredu ten vpich nebyl videt) a tri dirky do druheho ucha do lalucku (jakoby zrcadlovy obraz tech tri "helixovych").

No, ale proc sem pisu. I kdyz je to stale silne v rovine uvazovani (a jestli to bude jak s barvenim vlasu, tak jeste hezkych par let bude Laughing), chtela bych se zeptat, jestli tu ma nekdo zkusenosti s nejakym salonem v Brne (idealne nekdo, kdo tam na "helix" byl), jak se to pohybuje cenove, na kolik navstev by to bylo ... a proste takove ty veci okolo. Kdybych byla z Prahy, tak je Hell jasna volba, ale jinak nevim Sad

A posleze kde sehnat malicke stribrne (nebo vzhledove stribru podobne) krouzky, ktere by ve vyse zminenych dirkach jakoby "tesne objimaly ucho" a neplandaly by ... (neco takoveho: http://www.marre.cz/files/products/fp01153_falesny_piercing_do_ucha_m.jpg) zatim co jsem videla se mi zdalo strasne velky pro to, co bych eventualne zvazovala.

Diky za eventualni odpovedi a doporuceni ... Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.