Hrbím se, co s tím?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e11b88d238d8de3c949c1215ece50aeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 12:25 pm    Předmět: Citovat

Sharqigirl napsal:
Margarette napsal:

Ne, že bych chtěla tvoje tvrzení hnedka nějak dementova. Jsem zrovna našla jednu tančnici, co teda správné držení těla tozhodně nemá Mr. Green
Sice se nehrbí, vyřešila to totiž tak, že břicho pěkně vyklopila dopředu. V té halence to bohužel není tak vidět, ale měla jsi ji vidět v akci!!! A to prosím nebyla tlustá.
http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=15794851&psize=1
http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=15794726&psize=1

No, asi bych měla upřesnit, že tanečníkem myslím člověka, co se tomuto pohybu věnuje pravidelně (a ještě lépe k tomu ještě provozuje nějaké jiné cvičení).....to, že se pak někdo hrbí, i přesto, že je mu vštěpováno rovné držení těla, je jiná otázka.......taky občas sedím či stojím se zádama do luku, ale to většinou někde "v zákrytu" a ne moc často (ony totiž z hrbení se ty záda bolí - juj, jsem objevila Ameriku, že.... Laughing ).......dalším faktorem je, že jsem malá, a kdybych se ještě k tomu hrbila....no fuj.....co jsem tak vypozorovala, dost často se hrbí vysocí lidé - asi aby byli menší,a zapadli do davu.......

ano ano, vysocí lidé, a vymoluvají s ena to, že "rychle vyrostli". Já jim dám. Maminka je málo bila, za to, že se hrběj....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 3:38 pm    Předmět: Citovat

Já se taky hrbím a to hodně, už to došlo tak daleko že mi v pasu páteř jakoby vybočuje do strany. Chodila jsem na rehabilitace, masáže a vždycky to skončilo stejně mojí neuvěřitelnou leností Wink prostě se nedokážu přinutit cvičit doma a jít mezi lidi to už vůbec ne. Jediné k čemu se dokážu donutit jsou výšlapy do terénu, ale že by pomáhaly se říct nedá. Vím, že s tím musím něco dělat záda bolí víc a víc, že se kolikrát ani nenarovnám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:


ano ano, vysocí lidé, a vymoluvají s ena to, že "rychle vyrostli". Já jim dám. Maminka je málo bila, za to, že se hrběj....


A tady se vzteká malej trpaslík. Ano když se rychle vyroste, člověk má problém s koordinací pohybů, horší se držení těla včetně zad. Já byla odmalička jako pravítko, pak jsem za 3 měsíce vyrosla o 10 cm (celkem asi 14 za rok) a pár měsíců jsem se maličko hrbila. Překotný růst je totiž velmi namáhavý na kosti, chrupavky i svaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 9:16 pm    Předmět: Citovat

já sport dělám..Smile

jinak pomáhá koukání do výloh... a taky zkoumání reakcí okolí na dlouhé vlasy.. Laughing

jinak jako sportovec bych se cviků á la zkusím tohle, docela bála.. člověk to udělá špatně a... ale to už je asi deformace...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
jinak pomáhá koukání do výloh...
Toto presne používam. Keď sa vidím vo výklade hneď sa narovnám. Cool Hlavne ak sa ponáhľam (to je skoro stále) chodím dosť v predklone.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

verisek napsal:
wensdy napsal:


ano ano, vysocí lidé, a vymoluvají s ena to, že "rychle vyrostli". Já jim dám. Maminka je málo bila, za to, že se hrběj....


A tady se vzteká malej trpaslík. Ano když se rychle vyroste, člověk má problém s koordinací pohybů, horší se držení těla včetně zad. Já byla odmalička jako pravítko, pak jsem za 3 měsíce vyrosla o 10 cm (celkem asi 14 za rok) a pár měsíců jsem se maličko hrbila. Překotný růst je totiž velmi namáhavý na kosti, chrupavky i svaly.


Takže za ááá, nejsem trpaslík, tak brzdi.
Potíže mámm narozdíl od vysokých lidí (těch vyšších než já) větší, protože mám revmatoidní artritidu a ta pro tvou informaci, napadá i páteř a to se pak končí na vozíčku.
A k tomu růstu, ano člověk se pak drobně hrbí, ale přiznej, ty si se svým hrbením zmenšila o 30cm? Já znám totiž pár kluků, kteří, když se narovnají, mají 2 metry, ale s tím hrbem co si pěstují maj sotva metrsedmdesát.

Ono je totiž hrbit se a brbit se.

Někomu se to stát může, ale rozumný člověk se nějak snaží, sestra měla na střídačku jednu nohu kratší a druhou delší, a taky má dneska rovná záda.
Jaj říkám, je to hodně o rodičích, jak se začala divně hrbit, už byla u ortopeda a problém se řešil, vždycky se dá řešit, ale vypěstovaný hrb už vám moc dohromady nedaj....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 10:35 am    Předmět: Citovat

Já jsem teda u ortopeda taky byla a nic moc se nevyřešilo. Poslal mě na 10 masáží nebo cvičení. A pak že si mám cvičit doma. No, ve 12 letech sem doma fakt z vlastní vůle necvičila. A když mě táta mlátil přes záda, když sem se hrbila, to mi taky moc nepomohlo...spíš z toho mám doteť trauma, jak někdo napřáhne ruku tak se krčim, tedy spíš hrbim. A mám dojem že to mlácení, mi ty záda akorát tak zmrvilo. Podle mě je nejlepší asi plavat, tančit, cvičit jógu...docela mě překvapilo, že z lukostřelby se mi dost zpevnily svaly na zádech i hrudníku a to na obou stranách. A hlavně to musí člověka bavit, jinak mu to stejně déle jak týden nevydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

jenže já netvrdím, že to má jít nasilím, to za prvé. Za druhé, dítě asi samo cvičit nebude, to vždycky hlídala máma a muselo se a hotovo. Jenže máma měla respekt, ne netloukla nas, měla přirozenou autoritu, když zavelela, tak se cvičilo...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 11:05 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
jenže já netvrdím, že to má jít nasilím, to za prvé..


Ale ono to podle této věty "Maminka je málo bila, za to, že se hrběj" skoro i vypadalo, že jo... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 11:09 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
wensdy napsal:
jenže já netvrdím, že to má jít nasilím, to za prvé..


Ale ono to podle této věty "Maminka je málo bila, za to, že se hrběj" skoro i vypadalo, že jo... Laughing


Laughing no, to sem si vzpoměla na jednoho, co by potřeboval a pořádně. Protože ten se umí jen vymlouvat, a hrbí se dál a ještě víc a víc Laughing Laughing Rolling Eyes
Ale samozřejmě, to už je extrém Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.