Drogerie a my - DM, Rossmann, Schlecker a další!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c019c972b4929cb93f0b6f4c91a06fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou preferujete drogerii?
DM
76%
 76%  [ 169 ]
Rossmann
9%
 9%  [ 21 ]
Schlecker
0%
 0%  [ 1 ]
Jinou
1%
 1%  [ 4 ]
Nepreferuji žádnou konkrétní
12%
 12%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 222

Autor Zpráva
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 8:44 pm    Předmět: Citovat

Mně osobně zabilo, když jsem si v DM kupovala přeliv Casting za 139 a pak zjistila, že v Rossmannovi ho maj za 109 Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

já chodím do dm - naučila jsem se tam chodit, protože měli ekologické plenky a jako jedinná drogerie u nás měli místo na vjetí kočárku (no a jak už děti cupitají - mají jedinní malé vozíky Wink ). takže z čistě praktického hlediska a pak vždycky měli slušný výběr toho, co se mi zrovna hodilo, čisto a tak..akorát mě vždy dokázali naštvat tím přehazováním zboží z jednoho kouta do druhého.. než si na to člověk zvykl Evil or Very Mad u nas je schlecker malý a nepřehledný,pak je tu racek - malá prodejna, ale ta je spíš na akutní věci a na to, co ve velkých nemaj (jako obyč. vatový vložky,levný gumičky do vlasů, levné čelenky do vlasů a tak Smile ) a pak jedna mini teta - ale tam nechodim ráda.. si říkám, jestli tam vůbec někdo chodí, co jdu kolem mají prázdno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 8:57 am    Předmět: Citovat

Já jednoznačně preferuju dm, tam chodívám nejčastěji. Kupuju hlavně Alverde a věci od Alnatury, i když ty v poslední době hodně nahrazuju výrobky českého původu (pokud existují ekvivalentní). Ostatní drogerijní věci ani moc ne, protože je pravda, že to bývá leckdy docela dražší (padl tu myslím dotaz, co že je v dm tak drahého - tak za všechny např. prostředek na jemné prádlo Ecover o 23 Kč dráž, než seženu v jedné zdravé výživě. To už je docela rozdíl...). Taky jsem tam objevila granule pro kočky, cosi jakože 100% přírodní složení nebo tak něco, tak někdy beru ty, protože jedna z našich koček má takové specifické zažívání a tyto patří k těm, které se mi u ní osvědčily Wink

Občas zabrousím do Tety nebo do Jasmínu, zas na některé typy výrobků jsou tyhle obyčejné drogerie neocenitelné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 11:01 am    Předmět: Citovat

Fajne vlákno... Chodím převážně do dm - ale jen pro jejich značky, ostatní věci mají drahé (deodoranty, aviváže, pěny do koupele - to všechno se cenově liší od Rossmana), ale na to jsme přišla až velmi nedávno, bohužel mě zblbli zákaznickou kartou, mno Embarassed ale aspoň si teďka vyzvednu tu slevovou knížečku...
Ale dm je zase neodcenitelná s jejich značkama: Alnatura, Alverde, Balea... a i u jídla čajů a tak mají značku Das Gesunde Plus - to mají dobré věci (já beru hlavně takové bylinkové čaje).
A v dm se mi taky nejvíc líbí, Rossman je na tom vzhledově hůř, hůř se tam vyznám.
A do drogeri chodím zásadně sama - na koukání a delší vybírání, s přítelem když vím, že jdu pro jeden konkrétní výrobek a za chvíli jsme pryč...
Uf, to je zase ldouhý...
Do jiných nechodím, jen občas do Tety, mají tam věci, co v těch nových vůbec nevedou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokronilla
41-80
41-80


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Do DM chodím pro Alverde a Baleu, relaxovat chodím do Roosmenu. Naštěstí u nás jsou tyhle obchody téměř naproti sobě, takže zpravidla stíhám obojí tak nějak zároveň. Schlecker nemusím, tam jdu jen pokud chci něco, co mají právě v akci, nelíbí se mi tam uspořádání- např. ty jejich šikmý uličky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 4:27 pm    Předmět: Citovat

Aktuální leták na příští týden (25.1.-30.1.) do Rossmanna: http://www.rossmann.cz/img/letaky/pdf/32.pdf

Z vlasový kosmetiky je tam akce na elséve, schaumu a pantene Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 5:01 pm    Předmět: Citovat

Podle toho, co zrovna potřebuji. V DM jsem spokojená s jejich výrobkama Soft and Sicher, nebo jak se to jmenuje... takové ty kapesníky v krabici a papírové kapesníčky. Dále tam kupuji čistidla Frosch, kosmetiku Alverde,občas něco od Alnatury. Třeba jejich olivy nebo čokoládový krém(něco jak nugeta) ale je to drahý, takže to si koupím jenom když jsem hodná Smile Jo a ekologický plíny, u kterejch jsem nepochopila, co je na nich vlastně ekologickýho. Používáme na noc.
Když mám více času a potřebuji koupit něco, co je dražší, třeba prací prostředek nebo tablety do myčky, tak obejdu více drogerií a koupím to tam, kde to mají nejlevnější. O DM se dá říci, že patří k těm dražším drogeriím. Když potřebuji koupit sponky do vlasů, chodím zásadně do PeMi drogerie. Sice je taková poněkud komunistická(třeba prodavačky v silonových zástěrách... Laughing ),něco jako teta, ale lepší.Je levná a mají tam ohromný výběr. Jeden příklad za všechny: skřipec do vlasů, DM 80 kč, PeMi 34kč...
Mám pocit, že DM je Rakouská, tedy jsem si tím skoro jistá... Question
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 5:42 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Káťou ohledně PeMi - je perfektní, ohromný výběř a skvělé ceny... Například od Froshe mají většinu výrobků...
A ty vzpomínky - tuhle jsem tam dokonce objevila berušky do vlasů - téměř dokonalá replika těch totalitních, ale nakonec jsem odolala, protože nevím, kam bych v nich chodila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 5:45 pm    Předmět: Citovat

Drogerii PeMi vůbec neznám... Shocked ale je fakt, žeskřipce, sponky a takové věci mají v dm i v rossmanovi straaašně drahé, ty peníze bych za to nedala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 5:55 pm    Předmět: Citovat

Lal: http://www.pemi.cz/drogerie/
Má jen dvě kamenné prodejny (obě v Praze) a nemívá moc reklamy, takže oproti těm německým není moc známá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.