Drogerie a my - DM, Rossmann, Schlecker a další!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4a557963d6abc055ecdeaa4626c40b65Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou preferujete drogerii?
DM
76%
 76%  [ 169 ]
Rossmann
9%
 9%  [ 21 ]
Schlecker
0%
 0%  [ 1 ]
Jinou
1%
 1%  [ 4 ]
Nepreferuji žádnou konkrétní
12%
 12%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 222

Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Aha, tím se to vysvětluje... Neznám a nějakou dobu se tam určitě ani nepodívám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 5:35 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si prohlížela leták do rossmanu a všimla jsem si že tam nabízí masku Montagne Jeunesse!! to mě dost udivilo, pokud vím, tak má tato značka HCS, nevíte do jaké míry v rossmanu výrobky této firmy mají?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 6:59 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Souhlasím s Káťou ohledně PeMi - je perfektní, ohromný výběř a skvělé ceny... Například od Froshe mají většinu výrobků...
A ty vzpomínky - tuhle jsem tam dokonce objevila berušky do vlasů - téměř dokonalá replika těch totalitních, ale nakonec jsem odolala, protože nevím, kam bych v nich chodila Laughing

Já je objevila v Brně v obchodě s vlasoozdobami a musela jsem si prostě jednu koupit, paní říkala, že se od té doby prý vyrábět nepřestaly, takže to jsou ty originální i s tou hnusnou hnědou gumkou Very Happy
Nosit jí nehodlám ani náhodou, ale prostě nostalgie, nemohla jsem odolat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 7:06 pm    Předmět: Citovat

Jako potěšení preferuju jednoznačně DM, tam chodím vysloveně ráda, okukuju a snažím se tam chodit sama, abych si to mohla užít - přítel onehdy tak strašně brblal, že jsem musela ukončit návštěvu DM mnohem dřív a vůbec jsem si to neužila.
Do ostatních drogérií ani nechodím, protože kupuju jenom značky Balea, Alverde, Alnatura, vlasoozdoby kupuju velmi spoře a když už, tak v bižutériích nebo specializovaných obchůdcích a e-shopech a ostatní drogérijní výrobky v supermarketu a lékárně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

Rozhodně DM z těch větších....a jelikož mám přímo naproti škole Pemi, tak tam občas zajdu-hlavně tam mají hennecolor, takže většinou stojím u pokladny s hennecolor a a nápojem z aloe hehe Wink Ale DM u mě fakt vede, přijde mi to tam přehledníé a mají tam vždycky to,co potřebuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 11:17 am    Předmět: Citovat

Já takové ty malé "no name" drogerie v podstatě vůbec nepotkávám. Shocked Nebo se blbě dívám.
Hned u práce mám DM, tam jsem tedy nejčastěji. Kupuju hlavně jejich značky (zejména Alnatura, Alverde) a pak když maj něco šikovnýho na těch slevovejch kupónech v knížkách. 25% joker využiju pravidelně na něco dražšího na vlasy (jak jinak), co bych si jinak říkala, že to stojí moc a ty prachy za to nedám... S tou slevičkou se obvykle dostanu na cenu, kterou už jakš takš vydejcham.
Jinak pro sodu do pračky chodim do Schleckera, ten mám u nás blízko (v DM nevedou) a když už tam jsem, taky nakoupím ještě ostatní věci, co jsou doma potřeba, ale ten důvod, proč tam jdu, je ta soda.
PeMi taky nemám tak z ruky, ale přece jen není tak úplně po cestě, takže tam zavítám málokdy. S Rossmannem je to totéž, taky dost zacházka i když není úplně z ruky. A já jsem líná. Rolling Eyes Embarassed
Měli jsme tu na tramvajové zastávce jednu chvíli Tetu, ale fakt jen chvíli, tak měsíc dva tři, pak ji zrušili. Asi byli dost prodělečný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 11:50 am    Předmět: Citovat

Ty bláho, koukám na web Pemi a nejenom že jsem tam narazila na šampon Natur Vital, který jsem kdysi dááávno měla doma, ale mají tam mít údajně v sortimentu i Wonder masku! Já jí nikdy nechtěla shánět po kadeřnictvích...no možná se tam někdy stavím, ale nemám to zrovna při cestě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 5:53 pm    Předmět: Citovat

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/ab/svetvyhod.html?m=3&s=3.1&id=117

"valentýnský joker" - ať už slavíte Valentýna nebo ne, tak se to třeba na něco bude hodit Wink (a nemusí to být čokoládička ve tvaru srdce nebo růůůůžovoučký sprchový gelík a nějaká úžasná vůně) no nic, to já jen tak Wink

Jo a platí to do 14.2. samozřejmě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 6:24 pm    Předmět: Citovat

Dm je nejlepší Smile . Líbí se mi jejich sortiment jak běžných věcí, které se v drogeriích prodávají, tak jejich biopotraviny (které jsou součástí mého jídelníčku) a ty jejich jspu úžasné, tak sortiment přírodní kosmetiky a dalších eko věcí.
Konkrétně: Skvělé jsou jejich Alnatura potraviny, že prodávají čistící a prací prostředky Ecover, že prodávají kosmetiku Weleda a Lavera a samozřejmě Alverde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 7:50 pm    Předmět: Citovat

Já osobně preferuju DM. mají super výběr a je to všechno uklizené a přehledné a u nás konkrétně jsou i milé pordavačky Wink dokážu se tam toulea klidně i hodinu Very Happy nedávno jsme se přestěhovali z vesnice do města a hned vedle našeho domku máme obchoďák, kde je právě i DM. Mám to tak 2 minuty cesty, a tak jsem tam naložená aspoň 2x do týdne, už jsem tam porfláklá Cool
Miluju tam ty mini-balení(je to praktické na cesty) mimo jiné si tam kupuju i masky na vlasy - Swiss O.Par, ty jsou výborné Wink taky ty šampony a kondicionéry! od každé značky mají všechny druhy. najradši tam chodím sama, když jdu s někým, lezu jim na nervy Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.