A co vousy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83dbc5397e959a7a3d3f4eb8244382eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vousy?
Ano
38%
 38%  [ 67 ]
Ne
13%
 13%  [ 23 ]
Spíše ano
24%
 24%  [ 42 ]
Spíše ne
23%
 23%  [ 40 ]
Celkem hlasů : 172

Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so leden 06, 2007 11:01 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
No to je téma, výborně! Mně se líbí mužné strniště. Nesmí to ale moc škrábat. Trochu delší vous taky ujde. Nesnáším kozí bradky a podobné výstřelky, anebo když jsou ty vousy nějak geometricky vyholené, to si říkám, že ten dotyčný asi nemá nic moc na práci, když má na tohle čas Smile


ztotožňuju se do puntíku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 12:05 am    Předmět: Citovat

Souhlasím, že někomu to sluší a jinému ne. Ale kdybych to měla zobecnit, tak se mi docela líbí plnovous, ani nevím proč. (Zase platí jak na kom). U mého přítele se mi nejvíc líbí tak jedenapůl až dvoudenní strniště, jenže v téhle délce se to asi udržovat nedá, co:) I když čerstvě oholený chlap taky není k zahození...teda, tak docházím k názoru, že se mi prostě a jednoduše líbí chlapi Shocked Very Happy Ovšem s jednou výjimkou - nesnáším muže s knírem! Opět na to nemám racionální zdůvodnění, ale typy Honzy Rosáka apod. mě prostě neberou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

2 Dana: no vidíš, tak to jsi dopadla jako já při dotazu na nejoblíbenější délku vlasů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
U mého přítele se mi nejvíc líbí tak jedenapůl až dvoudenní strniště, jenže v téhle délce se to asi udržovat nedá, co:)


Dá, strojkem. Můj muž to takhle udržuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

Já si vzpomněl na vousatého fotografa, kterého jsem loni vyfotil!! Dámy zírejte do hlavní galerie- ***VASE OBRAZKY***, to jste asi ještě neviděly! Laughing Rolling Eyes Shocked

pak to smažu, abych nedostal vynadáno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Karob napsal:
Já si vzpomněl na vousatého fotografa, kterého jsem loni vyfotil!! Dámy zírejte do hlavní galerie- ***VASE OBRAZKY***, to jste asi ještě neviděly! Laughing Rolling Eyes Shocked

pak to smažu, abych nedostal vynadáno Wink
Jenom sem to viděl a už se mi z úst vydralo sprosté slovo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Opravdu zajímavý "účes vousů" je:tady a tady.



Idea To je zas ten krásný basák, že, Kafi? Jinak vousy se mi líbí spíš právě takové, jako se nelíbí Daně. Takové ty kratší, obrazcové, mušketýrské nebo metalové střihy. Knír jsem zjistila, že ani tak moc ne. Ale ani oholený mužnení špatný. STrniště nic moc, škrábe to a mám z něj pocit neupravenosti. A plnovous na mě zas působí umaštěným dojmem (promiň, Clondyku, Tvůj samozřejmě ne ; )
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Idea To je zas ten krásný basák, že, Kafi?
Nevím jestli krásný Very Happy ,ale vlasy a fousa má pěkný.Jinak je to Marco z Nightwish Idea .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

Je velice sexy. Metaláci dlouhovlasí, mňamky! Wink Very Happy
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 1:04 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Dana napsal:
U mého přítele se mi nejvíc líbí tak jedenapůl až dvoudenní strniště, jenže v téhle délce se to asi udržovat nedá, co:)


Dá, strojkem. Můj muž to takhle udržuje.


Hehe... toz ja to mam taky tak... barva "salt & peppa" a udrzuje se to takovou ne uplne levnou masinkou, ale jinak to nejde.

Jo a PS: ornamenty si do toho nevytvarim. A koukam, ze bych radsi ani nemel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.