Koňské šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4aa9637974dee5316c7bda6410745613Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

Tak jsem konečně dostala do rukou vzorek toho koňského šamponu, asi to risknu u příštího mytí vlasů, tak pak dám vědět jak to dopadlo... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

Takže... šampon nevoní špatně, i když seš mi zdá, že dost chemicky.
Je docela tekutý, jsem zvyklá na trochu hutnější šampony. Vlasy jsem s ním myla jen jednou, měla jsem pocit jakoby mi ztěžkaly a nebyly skoro vůbec myté. Použila jsem ještě kondicioner (pro jistotu, abych se vůběc učesala). Po proschnutí jsou vlasy krásně jemné a hebké, lesklé. Ale nějak nemám pocit, že by ten šampon byl nějaká zázrak. Vnímám ho jako dobrý, ale dávám 8 bodů z 10.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 11:39 am    Předmět: Citovat

tak jsem si vzpoměla na toto vlákno, když jsem dostala za úkol, najít nějaký šampon pro koně pro jednu známou. A našla jsem tyhle:
http://www.provet-trade.cz/cz/provet/veterinarni-kosmetika-pro-kone

...vypadají složením docela ucházejícně, a je s nimbou, nevim nevim, jestli nevyzkouším Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út červenec 06, 2010 6:38 pm    Předmět: Citovat

Vcelku ma zaujala diskusia, nemá niekto nové skúsenosti ? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so červenec 24, 2010 1:25 pm    Předmět: Citovat

Jo, já si koncem června objednala koňský šampoň s pečující složkou (asi panthenol, byl uvedený ve složení), je to půl litrový válec a debilním šroubovacím uzávěrem, barva šamponu nepříjemně modrá, a vydává strašně zvláštní, chemický pušinec Smile Ale jakmile ho plácnu na vlasy, tak pušinec jakoby vyprchá a z vlasů pak cítit není... jinak konzistenci má fakticky nějakou řídkou Shocked a já si ještě šampon vždycky ředím v ruce s vodou, takže mi tenhle koňský naředěný občas vyteče v ruky, než ho plácnu na hlavu Very Happy a co se týče výsledku, žádný úžas se nekonal, vlasy umyje, nadýchané jsou, akorát takové drátovitější než po jiných šamponech, mastí se stejně rychle, no zkrátka víckrát si ho nekoupím, zůstanu věrná Dr. Müllerovi na střídačku s Alverde Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 2:31 pm    Předmět: Citovat

Už jsem to tu psala, ale zmíním to ještě i tady, protože se to sem hodí. Já mám s psími šampóny velmi dobré zkušenosti, ale je třeba velice opatrně vybírat a nebrat to, co se běžně prodává v chovatelských potřebách (většina majitelů chlupatých šampionů by to na své psy nikdy nedala, stejně jako nějakou podřadnou lidskou kosmetiku). Naposledy jsem měla šampon značky Bea, nebyl špatný - od nich si ale více chválím balzámy. Ale šampony, které u mě nemají konkurenci jsou ty od značky KW (třeba zde: http://www.fortissimo.cz/shop.php?language=&level=2&code=PK-2-2&product=PK2-2-2-1&page=podkat2) - ale varování, vlasy se pak velmi těžko upravují, jsou nepoddajné, divoké, jako by byly živé, strašně kloužou - prostě maximální regenerace - a vím, že toto nemá každý rád. Moje vlásky si v tom ale jedině libovaly.
Co se týče těch jejich barevných šampónu (dělá je snad každá lepší značka) - nevím, je to založené na obsahu pigmentů, takže by měly vlastně jen projasnit původní barvu. Mě ale na vlasech nikdy nic moc nedrželo (ani henna mi napoprvé nechytla, a to jsem ji měla na hlavě snad 6 hodin) a žádnou barevnou změnu jsem s nimi ani po opakovaném použití nepozorovala...
Jde o kvalitní šampóny (hl. KW, ten prostě miluji) - takže adekvátně tomu je nutné si šáhnout hlouběji do kapsy (1/4litru přes dvě sta minimálně, Bea se dá ale ředit (dokonce bych řekla, že je to u ní lepší)... KW jsem používala vždy koncentrované)... Na mě je to bohužel strašně moc - tak třeba překecám ježíška Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 2:31 pm    Předmět: Citovat

Idem skusit vytiahnut temu z hlbin zabudnutia... Laughing
Prednedavnom som zase raz nemala co robit (aka nechcelo sa mi ucit na skusky Laughing ), tak som brouzdala internetom a nasla dalsie video s tipmi na rast vlasov.
Holcina si tam velmi vychvalovala "Mane 'n Tale" sampon aj s kondicionerom; vraj by to mal byt nejaky cross-over medzi konskym a ludskym samponom. Aj dalsie ohlasy na nete nan boli velmi pozitivne, len neviem zistit, ci sa da dostat aj u nas, alebo len z US stranok... Confused
http://manentail.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 6:52 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Hmm, no mě to složení moc nenadchlo. Nemám teda čas detailně zkoumat všechny složky, ale tak na pohled se mi to jeví hlavně jako "chemie". Takže ho s klidem přenechám Sarah Jessice Laughing Ale pokud někdo neřeší ne/přírodní, možná by to nemuselo být úplně marné.


Jednoho času jsem tohle téma docela zkoumala, protože jsem se právě doslechla, že po tom některým lidem rostly rychleji vlasy, méně padaly atd. Chtěla jsem to i vyzkoušet, ale pak jsem si to rozmyslela. Klarusa má asi pravdu v tom, že v nich bude hodně chemie, a co jsem někde četla tak i dost silikonů - ale to možná spíš v těch kondicionérech, už si to nepamatuju. Některé vlasy tyhle šampony po delší době prý spíše zatežují nebo vysušují. Ale jsou lidé, kteří jsou na výsost spokojení. Někde se snad i psalo, že to omezuje lámání vlasů a proto se zdá, že rostou rychleji. A přišlo mi, že tyhle koňský šampony chválili spíše lidé s už přirozeně hrubšími vlasy.


Naposledy upravil Chaluzska dne so leden 14, 2012 7:33 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 7:00 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Holcina si tam velmi vychvalovala "Mane 'n Tale" sampon aj s kondicionerom; vraj by to mal byt nejaky cross-over medzi konskym a ludskym samponom. Aj dalsie ohlasy na nete nan boli velmi pozitivne, len neviem zistit, ci sa da dostat aj u nas, alebo len z US stranok... Confused
http://manentail.com/


To je pravda, většinou požívají tento koňský šampon.
např. http://www.kabatova.cz/product/mane-n-tail-shampo
ale viděla jsem ho na více stránkách, existuje k němu i kondicioner.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Zlatushiq napsal:
Holcina si tam velmi vychvalovala "Mane 'n Tale" sampon aj s kondicionerom; vraj by to mal byt nejaky cross-over medzi konskym a ludskym samponom. Aj dalsie ohlasy na nete nan boli velmi pozitivne, len neviem zistit, ci sa da dostat aj u nas, alebo len z US stranok... Confused
http://manentail.com/


To je pravda, většinou požívají tento koňský šampon.
např. http://www.kabatova.cz/product/mane-n-tail-shampo
ale viděla jsem ho na více stránkách, existuje k němu i kondicioner.


Teda ale to je doslova zverstvo. Shocked
V US sa da cela ta pixla zohnat za 4.50$ a tuto za to pytaju 4 stovky???
Inak - pozerala som zlozenia na tej oficialnej stranke a i ked moc chemiu/prirodu neriesim, vsetky sampony obsahuju SLS okrem jedineho: http://manentail.com/products/deep-moisturizing-shampoo-2/ . Ten ma vsak zase v sebe dimethicone, ale komu silikony nevadia... Wink
Len neviem, ci sa na ten "ultrarychly rast a dokonalu strukturu" vztahuju aj tieto upgradenute verzie. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.