Koňské šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4c8b7385215031ead5040e2a94a16e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 11:58 am    Předmět: Citovat

Schválně jsem si napsala o složení toho KW norkový olejový a nějak mě teda nepotešilo Sad Jak jsem uvažovala o tom, že to vyzkouším, moc se mi do toho nechce. Zkoušela jsi tenhle šampon, nebo nějaký jiný z té řady???

Složení je: Aqua, Sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, cocamide mea, glycol stearate, laureth 10-sodium laureth sulfate, peg15-cocopolyamine, hydrolyzed collagen, cocamidedea, amodimethicone, tridech-12, cetrimonium chloride, perfume, mink oil, citric acid, benzylalcohol, methylchloroisothiazolone, methylisothiazolone.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 12:28 pm    Předmět: Citovat

minona napsal:
Schválně jsem si napsala o složení toho KW norkový olejový a nějak mě teda nepotešilo Sad Jak jsem uvažovala o tom, že to vyzkouším, moc se mi do toho nechce. Zkoušela jsi tenhle šampon, nebo nějaký jiný z té řady???

Složení je: Aqua, Sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, cocamide mea, glycol stearate, laureth 10-sodium laureth sulfate, peg15-cocopolyamine, hydrolyzed collagen, cocamidedea, amodimethicone, tridech-12, cetrimonium chloride, perfume, mink oil, citric acid, benzylalcohol, methylchloroisothiazolone, methylisothiazolone.


Nejspíš tady tento, už je to nějakou dobu a na složení jsem se tenkrát nekoukala. Taky je pravda, že jsem ho nikdy nepoužívala dlouhodoběji - a moje vlasy se občas na něco tváří nadšeně, načež se mi třeba po 2-3 měsících začnou třepit konečky - takže je to otázka. Takhle zareagovaly třeba na šampon visaka - ten tekutý - napřed pohoda nádhera a pak špatný.
To jsem Ti asi moc nepomohla, co... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 1:37 pm    Předmět: Citovat

Moc ne, no Very Happy Tak možná až mi dojde H&S, tak vyzkouším na občasné prostřídání tohle. Ale teda, nevěděla jsem že chudáky pejsky takhle mordují silikony:)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 5:58 pm    Předmět: Citovat

Se šamponem pro koníky teda žádnou zkušenost nemám (používáme na ně jenom vodu maximálně trochu psího na ocas Smile). Ale psí se mi zdají dobré. Mám Bišonka a po jeho šamponu mají moje vlasy fakt objem Very Happy. Kamarádka ma yorka a má nějaký specialní šampon s olejem a prý je dobrý. Šampony objednávám z profi kosmetiky. http://profikosmetika.cz/ Někde sem, ale četla, že by neměly do kontaktu se psím šamponem přijít těhotné ženy. Nevím co je na tom pravdy, ale byla bych opatrná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 8:46 pm    Předmět: Citovat

minona: No jo, trápí - oni se pak víc lesknou a na výstavě to vypadá hezky... navíc psa nekoupeš tak často jako sebe a srst se mu obnovuje rychleji než nám, takže negativní účinky silikonů se neprojeví.

izabela: Já bych řekla, že s tím kontaktem s těhotnými jde o něco jiného. Na kosmetiku pro zvířata určitě nejsou tak striktní požadavky co se různých testů týče, jako na kosmetiku pro lidi. Jenže tím, že tyhle testy nedělají, tam pak musejí dávat takováto upozornění. Reálné riziko je podle mě stejné jako u jakéhokoli jiného chemicky připraveného výrobku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:23 am    Předmět: Citovat

Tak mám zas roupy Laughing Sotva jsem načala lahvičku Alteřího šamponu, už bych zas zkoušela něco na zvířata Laughing Před dvěma lety jsem zkoušela nějaký šampon pro koně, ale nesedl mi, jenže v té době jsem měla celkově ohavné odbarvované vlasy, teď jsou stokrát lepší, tak mě napadlo, že zkusím tenhle psí: http://profikosmetika.cz/index.php?section=eshop&zalozka=v%FDrobky&m=2&kategorie=%8Aampony&pid=11005#x0 na tvrdou srst Laughing píšou tam, že dělá objem, nevysušuje a kecy kecy kecy a že má 100% rostlinné složení, tak si ho dnes asi objednám k svátku Smile 250ml stojí 250, což je slušné myslím, vzhledem k tomu, že je to silný koncetrát a měl by se ředit 1:5 dílům vody Wink Pak dám echo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:25 am    Předmět: Citovat

Asi si v ově skočím do jezdeckých potřeb, kouknout na složení Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2012 9:43 am    Předmět: Citovat

já si teda na hlavu nikdy zvířecí šampon nedala, ale co se týče mého koně, sedla nám značka farnam, jak by to bylo u lidí, to netuším Very Happy každopádně si myslím že by to vlasům nijak uškodit nemělo- přece jen, zvířecí kůže je velmi velmi citlivá a proto musí být šampony šetrné... tuhle jsem koupala psa, vyčvachtal se mi v nějakým humusu a smrděl jak.. (řeknu vám mít vlčáka ve vaně je zážitek Very Happy Very Happy ale to odbočuju...) a co sem ho tak drhla tím šamponem, napadlo mě, že bych si to taky zkusila někdy dát na hlavu... stálo tam přírodní šampon Very Happy složení sem pořádně nečetla, ale pár přírodních extraktů tam opravdu bylo Very Happy jestli najdu tu lahev která někam záhadně "odkráčela" tak sem napíšu složení, co vy na to....Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2012 10:40 am    Předmět: Citovat

Domča napsal:
já si teda na hlavu nikdy zvířecí šampon nedala, ale co se týče mého koně, sedla nám značka farnam, jak by to bylo u lidí, to netuším Very Happy každopádně si myslím že by to vlasům nijak uškodit nemělo- přece jen, zvířecí kůže je velmi velmi citlivá a proto musí být šampony šetrné... tuhle jsem koupala psa, vyčvachtal se mi v nějakým humusu a smrděl jak.. (řeknu vám mít vlčáka ve vaně je zážitek Very Happy Very Happy ale to odbočuju...) a co sem ho tak drhla tím šamponem, napadlo mě, že bych si to taky zkusila někdy dát na hlavu... stálo tam přírodní šampon Very Happy složení sem pořádně nečetla, ale pár přírodních extraktů tam opravdu bylo Very Happy jestli najdu tu lahev která někam záhadně "odkráčela" tak sem napíšu složení, co vy na to....Very Happy


Určitě napiš, budeme rádi Smile
A s tím, že je zvířecí kůže citlivá, s tím můžu jen souhlasit - asi to od koníků znáš sama nejlépe, takové ty alergie na stájové prachy a na hmyzí štípnutí a já to zase znám od psů - když se jezdí po výstavách, koupe se pes v jednom kuse - neokoupaný hezky nevypadá (alespoň teda u těch, kde chlupy opravdu tvoří korunu krásy), ale se zničenýma chlupama - vysušenýma a plnýma lupů, tak to si taky člověk moc nepomůže... Výrobci to vědí a taky se podle toho zařídili...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2012 12:02 pm    Předmět: Citovat

tááákže... zkoušela jsem hledat i ten šampon co mám na koně... asi už jsem tu lahev vyhodila, dlouho jsme teď nekoupali, nebylo potřeba... ale aspoň jsem ho vygooglovala Very Happy jak jsem říkala- značka farnam, http://www.konskytrh.com/sampon-farnam-vetrolin-bath-946-ml.htm
jestli se někde dá najít složení, nevím.. každopádně mému koni naprosto sedl, tak který odvážlivec vyzkouší na svoji hřívu? Very Happy (pak teda můžu doporučit značku leovet Very Happy ) Twisted Evil

a teď k tomu psímu.... kupujeme tento bylinný http://www.lekarna.cz/bylinny-sampon-pro-psy-s-antiparaz-250ml-paves/ je za pár kaček a je opravdu šetrný, takže si myslím že i na lidské hlavě by neměl napáchat nějaké škody.. Smile co se týče složení: aqua purificata, lauromacrogoli natrii sulfas, cocomidopropylbetainum, macrogolum 200, repaeamidum, levandulae herba extract, geranii robertani herba extract, matricariae flos extract, glycerolum, bronopolum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.