Proč nosí dlouhé vlasy muži?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 7:50 am    Předmět: Citovat

no, byla bych ráda, kdyby mu chyběli a kdyby se poučil.... chtěla sem s ním o tom mluvit, ale zas do něj nechci furt hučet a být jako jeho okolí, byť bych se ho snažila "přesvědčit" o opačném postupu, protože říká, že už se tak rozhodl.... chmf.... no spíš se bojím, že se nepoučí, ale to se zjistí až s odstupem času....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr2
21-40
21-40


Založen: 22.8.2014
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 7:05 pm    Předmět: Re: Proč nosí dlouhé vlasy muži? Citovat

Daniela napsal:
Už se tu probíralo, proč je nosí ženy, ale nikde jsem zatím nenašla, proč je nosíte vy, pánové. Asi většinou ne, aby na vás letěli chlapi... Wink


Už asi od puberty nosím trvalo delší vlasy a i dřív jsem to měl rád, ale to mě tehdy vždy někdo z času na čas přinutil jít k holiči. A holič mi to vždy zkrátil mnohem víc, než jsem chtěl.

A proč mám rád delší vlasy? Protože tak se mi to líbí, protože mám tak nějak lepší pocit, když cítím že tam něco mám a když je toho víc... Těžko je ty pocity popsat, ale je mi prostě s vlasy tak nějak víc fajn.



Co dodat..., třeba že z významných světových mužských osobností se např. traduje, že i Ježíš Kristus nosil delší vlasy a tradičně se tak i zobrazuje v umění.

A co víc dodat..., snad ještě, že jsem 100% heterosexuál, jsem absolutně jen na holky, a dívky co mají dlouhé vlasy, se mi také líbí nejvíce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radar04
8-20
8-20


Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 5:27 pm    Předmět: Citovat

Nechal som si ich rast asi od 19 rokov - aby som zistil jak v tom budem vypadat Very Happy + samozrejme metalova muzika...mam 24 a celkom som si zvykol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 11:39 am    Předmět: Citovat

Také se připojím do diskuze.
Já patřím k těm, co to nosí i kuli chlapům Wink
Mě prostě nesluší krátké vlasy, musím je mít minimálně pod duši, jinak vypadám jak smrtka, mám moc úzký obličej.
Taky to nosím z praktických důvodů, když nemám náladu cokoli s vlasy dělat, hodím to do gumičky a jdu. S krátkými vlasy, jsem byl pořád jako brabčák - jemné vlasy + vlhko/vítr = super chaos na hlavě
Jen škoda, že mi vlasy po 30 začaly utíkat dozadu Crying or Very sad , takže jsem to musel nechat upravit a nosím je tak cca pod bradu (a to mi i díky tomuto fóru dorostly po lopatky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 12:23 am    Předmět: Re: Proč nosí dlouhé vlasy muži? Citovat

petr2 napsal:

Už asi od puberty nosím trvalo delší vlasy a i dřív jsem to měl rád, ale to mě tehdy vždy někdo z času na čas přinutil jít k holiči. A holič mi to vždy zkrátil mnohem víc, než jsem chtěl...


Přesně! Vždycky jsem se dozvěděl, jak mi to přerůstá a že je čas jít k holiči. Protesty moc nepomáhaly (i když taky jsem neprotestoval příliš vehementně). V rámci zjednodušení mě máma brala ke svýmu kadeřníkovi. A ten, asi aby si to vykompenzoval, vzal nůžky a stříhal a stříhal... Pořád se mu to nelíbilo, nebylo to souměrný atd. apod. A nakonec, po půlhodině stříhání, jsem skončil tak, že to mohl vyrobit za minutu strojkem...
Ale v 15-ti jsem už začal protestovat vehementně... Wink

A proč nosím dlouhé vlasy? Přijde mi to tak nějak přirozenější. A taky, s mým typem vlasů by byla škoda nemít je dlouhé.

I na holkách se mi líbí dlouhé vlasy. Dokonce jsem to dopracoval tak daleko, že když se nějaká dlouhovlasatice nechá ostříhat, tak se mi přestane líbit (typicky třeba Alyssa Milano v Čarodějkách - "Charmed").
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:51 am    Předmět: Citovat

Zajímavý článek http://www.whitewolfpack.com/2012/05/truth-about-hair-and-why-indians-would.html
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 7:28 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Zajímavý článek http://www.whitewolfpack.com/2012/05/truth-about-hair-and-why-indians-would.html



Úžasnej článek, doporučuju všem k přečtení. Takže to asi bude totální nesmysl, co se s oblibou říká: dlouhé vlasy krátký rozum - nejspíš to bude přesně naopak. Fakt moc zajímavý, hodně mi to potvrdilo moje domněnky. Díky za odkaz.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 10:03 pm    Předmět: Citovat

Mně to poslal kamarád. Podle něj se tak vysvětluje moje bytostná potřeba dlouhých vlasů a to, že je považuju za součást sebe sama. (A proto nenávidím, když na ně někdo sahne). Každopádně zajímavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2015 10:34 pm    Předmět: Citovat

Zajímavá je ta vztažnost k post traumatic disorder - že tihle lidé líp rozpoznají potřebu dlouhých vlasů a mají k nim úplně jiný vztah. To už neexistuje takového "jsou to jen vlasy, ty o ničem nevypovídají a nemůžou mít na nic vliv, je jedno čím si je myju a co si vlastně dávám k mozku..., jsou úplně nezničitelný, mrtvá tkáň, nevypovídají o ničem...atd." a právě tihle lidé díky svému neobvyklému stavu, svému disorder, mají vyšší citlivost aby rozpoznali jejich další dimenze, stejně jako ti indiáni, kteří tuhle citlivost měli pořád. To je hodně zajímavý usouvztažnění. Odmítají se stříhat - stejně jako já, já zas snesu, když mi na vlasy někdo sáhne, ale zase nesnesu úplně stejně u svých vlasů představu nůžek. Mě úplně fascinuje to, že mají schopnost vracet, posílat informace z okolního prostředí do mozku, obohacovat mozek, to je úplně přesný, a právě tihle lidé s PST disorder taky budou zaujímat jiný vztah ke svému prostředí, než obyčejně. Zas je ale pravda, že někdo nemusí tohle všechno vůbec vnímat, že je zkrátka potřeba buď být indián nebo mít vyvinutý ten druh citlivosti, protože spousta lidí si svou cilivost raději ostříhá, aby je to neobtěžovalo. Nebo to o tom, že jsou prodloužením, vnějším projevem nervové soustavy - pokud se to týká mých nervů, tak je to dokonale přesný obrázek, jímž vlasy vypovídají o stavu mých nervů.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2015 6:16 pm    Předmět: Citovat

prosíííííím - pro nás Ruštináře Laughing ....dal by se obsah článku shrnout několika větami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.