Vlasy S-produkt pro aktivaci a reaktivaci vlasových folikulů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ajenka
8-20
8-20


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 6:24 pm    Předmět: Vlasy S-produkt pro aktivaci a reaktivaci vlasových folikulů Citovat

ČAWES VŠEM Laughing Very Happy Před několika dny jsem objevila na netu přípravek Vlasy S.Mělo by jít čistě o přírodní produkt.Složení:kopřiva dvoudomá,chmel otáčivý,bez černý,líska obecná,fenykl obecný,fialka (violka) trojbarevná.(Nikde jsem to tady na webu nenašla,tak snad nezakládám zbytečně něco,co už někdo založil Embarassed) Máte s tímto produktem někdo zkušenosti?A jestli ano,tak jaké?Ajenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 1:58 pm    Předmět: Citovat

Čawes Ajenko Very Happy
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1855
Osobně jsem kdysi pátrala, jestli by to mohlo mít nějaké účinky a z diskuzí jsem dozvěděla, že spojení těhle bylinek je jistě vlasům a vlasové pokožce přínosné, ale ne nijak zázračně. Asi bych to udělala tak, že bych si ty bylinky nasbírala a sehnala a naložila do lihu, peníze za ten přípravek se mi dávat nechce.
Dost pochybuju, že to má slibované super účinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.