Biocell

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f822774089769f795bd9dc3e7b122e53Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 8:25 pm    Předmět: Biocell Citovat

Tak jsem přemýšlela jak ještě popohnat vlásky a přečetla tu hodně o bioharu...na jednu stranu to vypadá pozitivně, na druhou stranu mi ale vadí že to mastí vlasy a navíc prý obsahuje alkohol...tudíž jestli dobře chápu tak to hlavní co v něm podporuje vlásky je hyaluronan. Tak mě napadlo co ho zkusit doplňovat vnitřně, zabránit tak maštění vlásků a styku pokožky s alkoholem. Našla jsem tabletky Biocell, nevím jestli to může mít přímo vliv na vlásky, ale vzhledem k tomu že je to pozitivní na kůžu a zvláčňuje to, tak by mohl...není to sice nejlevnější, ale do vlasů už jsem toho vrazila....ted je dumám jestli koupím tabletky nebo risknu biohar

- http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-36217/biocell-tob-40/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 8:52 am    Předmět: Citovat

Kejtlin, biohar je to hodně ozkoušený, chválený..s Biocellem tu asi nikdo moc zkušenosti nemá. Snad dobře vybereš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Kejtlin, biohar je to hodně ozkoušený, chválený..s Biocellem tu asi nikdo moc zkušenosti nemá. Snad dobře vybereš.



já to odzkoušim jako prvníVery Happy, akorát beru třetí měsíc hairbooster tak kdyby byly nějaké výsledky tak nebudu vědět čemu to připisovat....vzhledem k maštění pokožky si nemůžu dovolit vtírat něco do vlasů každý den a nevim jestli by méně časté použití mělo u bioharu nějaký smysl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.