Koníci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa68cc9ad02302e8b1611c68908b466bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 7:19 pm    Předmět: Citovat

Ofélie napsal:
Ahoj, taky jsem navždy propadla koňské vůni Very Happy
Mám dva vlastní koně, velšskou poničku vlastního chovu a dvouletého norika,
jinak ještě pracovně chodím do jedné malé sportovní stáje lonžovat a pomáhat při tréninku.
Baví mě drezurní ježdění, hlavně to barokní, ale přiznám se, že nejraději s koňma blbnu a cirkusačím. To ale jenom s těma svýma Cool


Jé, to jseš můj blíženec Very Happy
Já mám taky dva koníky, kobylku a valáška. Oba jsou to wels part-bredi. Jezdím turistiku a zajímám se o horsemanship. Ty cirkusové kousky bych je taky chtěla naučit Wink Co včechno umíte vy? A z jakých zdrojů čerpáš návody jak na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

Alionia:
šmarja, co všecko umíme?
takže norika mám teprve dva měsíce, cvičíme hlavně základy, jako je chůze na vodítku, ustoupení, couvání a tak.
Ale moje slavná Kešu umí: stavět se na zadní, hrabat, španělský krok, kompliment, vyhazovat na povel, umí se sama houpat na houpačce, cvičíme na stoličkách, máme jich spoustu, vyleze na ně předníma i zadníma, vytáčí na stoličkách piruetky, poklonky, na jedné široké se i staví na zadní, chodí po lávce mezi stoličkama, i po skluzavce, skáče ze stoličky na stoličku jako tygři v cirkuse, chodíme ohnivý slalom, skáčeme přes překážku mezi ohni, už i celou hořící překážku, dává pusinku, couvá ve slalomu nebo v uličce, chodí pod plachtou, prochází krepákovou bránou, skáče přes lidi, kutálí si s míčem, dá se naložit a vozit v autě, jinak umí i pěkně chodit pod sedlem, ničeho se nebojí a strašně miluje vystupování. Jo a ještě umí i přes houpačku couvat, otvírat si každé dveře a vrátka, mizet z ohrady, obracet kapsy...to určitě znáš Very Happy Teďka učíme lehat.
No netajím se tím, že bych jednou s ní chtěla do skutečné manéže....ale to je jenom můj velký sen. A jak ji to učím? Nijak, prostě něco vymyslím a ona to jednoduše udělá Cool No tak jo, cvičíme metodou cukru a piškotku Very Happy to nám funguje nejlíp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

Taky se hlásím!

Mám koníka za domem a jezdím jak se dá. Je to domácí mazlíček:)
Dříve jsem měla kobylku Lotku, teď valáška Topraka.

Jezdím si pro radost po venku a vystupovat se nechystám, ale ráda bych začala dělat jízdní lukostřelbu. Fandím Kassaiovi z Maďarska a těším se, že se to snad brzo rozšíří více i u nás, abych měla s kým trénovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 3:48 am    Předmět: Citovat

Gina: Já to asi nepochopila...to máte toho koně u baráku samotnýho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

Jsou tam teď dva, ohrada jim končí u našeho plotu:) Počty se mění, ale náš je pořád jen ten jeden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

Ofélie:
Páni, smekám Wink
Moje kobča je taky takový malý cirkusáček, ale na vás holky zatím nemáme Smile Překážku mi také skočí jakoukoli, přez houpačku chodí v poho, to samé s plachtami všeho druhu, do vozíku vleze skoro sama...
V létě jsem jí obsedla a v terénu je nepřekonatelná! Přejde všechno a to od začátku jezdíme jen na ohlávce. Taky je to potvůrka podšitá a dokáže utéct z každé ohrady Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

Taky mám koníčky ustájené doma.
Je to splněný sen a pořád tomu nemůžu uvěřit Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Já sem taky měla kdysi ustájeného koně doma, byla to sice pěkná potvora, ale měli sme ho rádi. Museli sme ho ale prodat, protože sousedům se to nelíbilo, tak nás zažalovali někam na ochranu zvířat že ho týráme atd. a museli bysme platit velkou pokutu...
_________________
"Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e." B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

Noctifer:
Tak to je mi moc líto Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

Nojo, co se dá dělat. Ale koník má štěstí jak něco, když sme ho koupili my, tak sme ho zachránili před jatkama, a pak sme ho prodali pánovi, který ho pry taky vezl na jatka nakonec, někam do Prahy, a tam na těch jatkach se zalíbil jednomu pánovi který ho koupil a tim ho taky zachranil Smile
_________________
"Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e." B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.