Koníci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5546632691c28ab263ae35296b4c6766Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

Noctifer:
Tak to je moc dobře, že koníček našel domov, kde ho mají rádi. Very Happy A proč ho dávali na jatka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Noctifer: to je mi lito... Crying or Very sad a to to nikdo ani neprejel prosetrit nez hazeli pokutou? Confused
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 3:57 am    Předmět: Citovat

It's a brilliant feeling to read this thread about horses Very Happy Very Happy Very Happy Good idea, Alionia, for starting it Wink

My interest in horses is, unfortunately, passive since I returned to England Rolling Eyes Sad but I live near fields and stables, so I can see them grazing, or running free Smile This is my dream :



To be a black knight on a black stallion Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 12:02 pm    Předmět: Citovat

No byla u nás kontrola...Řeknu to takhle, z boxu měl takový malý výběh oplocený...nelíbilo se jim jen to že tam bylo třeba položených na sobě pár starých kachliček...Oni pry říkali že to jako tak nevadí, že by to stačilo poklidit a tak ale myslim že i tak bysme museli něco zaplatit tušim...moc mi o tom doma neřekli, byla jsem ještě docela malá..a co se jatek týče, asi ho chtěl ten další majitel pak prodat a nebyl kupec..netuším...
_________________
&amp;quot;Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e.&amp;quot; B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

Ach ano, zlaté kontroly......
Právě proto mám koně papírově ustájené u známých na ekofarmě, která je u nás na dědině. Vlastně to není tak úplně podfuk, chodí tam v létě vypásat trávu, ale jinak je mám doma za barákem. Mají stáj, do které si můžou chodit kdy chtějí, jinak jsou pořád ve výběhu. Ale páni úředníci by tam našli věcí....hlavně to předpisové hnojiště. Ale koně jsou spokojení, nakrmení a mám je na očích. To je pro mě nejdůležitější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urgona
81-160
81-160


Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

A co třeba vaše vysněné plemeno koně, které byste si přáli mít doma a naopak koník, kterého buď máte, nebo si ho jednou beztak pořídíte? Very Happy
Osobně je mým snem andalusan už proto, že má nádhernou stavbu těla, akorát bych brala kapku mírnější temperament:-)
Strašně ráda bych si někdy projela kladrubáka, tu naši národní kulturní památku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

Já nejvíc toužím po sněhobílém lipicánovi. A jednou ho prostě budu mít. A ještě mám v plánu fjordíka, ale chtěla bych šedýho, jsou takoví zvláštní.
No na kladrubákovi už jsem jela a bylo to dost dobrý, ale ve srovnání s lipicánem je na mě moc dopředný a trochu tupější.
On ten fjordík už se měl shánět letos, ale když já potkala Goméze...... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 7:18 pm    Předmět: Citovat

A k těm co už mám, to je welsh part-bred a slezský norik.
Jo to je legrační, před mnoha lety jsem své trenérce tvrdila, že budu mít jednou čokoládově hnědého barokního hřebce. A copak to mám doma? Jen tím hřebcem asi už moc dlouho nebude Sad Jinak norik sice barokní plemeno není, ale když se pohybuje v ohradě, tak z Goméze ten španělský temperament přímo srší. A jak se hrdě nosí, já ho prostě miluju.
No vlastně ona Kešu je mnohými lidmi považována taky za hřebce, protože je tak vypadá. Zvlášť ten hřeben na krku a to machrování....je praštěná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 7:19 pm    Předmět: Citovat

Já jsem dlouhodobě zaláskovaná do frísanů, jednak kvůli nádherné stavbě těla a druhak kvůli barvě - vraník je můj sen:)

Nicméně co jsem začla přemýšlet o jízdní lukostřelbě, začíná se mi stále více líbit představa koníka drobného, ale o to rychlejšího a obratnějšího. Araba zrovna nemyslím, spíš to vidím na nějaké místní ČT, tedy hezkou pouliční směsku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 7:28 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked Shocked lukosřelba na koni Shocked
tak na tohle bych odvahu nenašla, už by mě koník táhl po zemi za třmen....
Před sedmi lety jsem koupila jednu extra rychlou huculku od kaskadérů, to bylo torpédo, nebojácně se vrhala do ohně i do vody, pak chodila military. Ta by se hodila právě na takové akce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.