Jaká barva vlasů se líbí ženám na mužích?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=774b54ec6f549e465a2341ad4b616bb3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 9:13 pm    Předmět: Citovat

čečetka Arrow to teda je Very Happy...a počkej v létě na koupáku, dají se tam potkat takové ty bělostné zarezlé typy, zvláštní je že holky zrzky mi připadají hrozně zajímavé, mají to "čáro", jsou sexy,ale chlapi ne. Ti spíš často vypadají nemocně. A ještě ty rybí oči k tomu někdy. Zrzouni jsou fakt zvláštní lidi, celkem mě to fascinuje.
(*pozitivní údiv*)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 9:55 pm    Předmět: Citovat

Jednoznačne tmavovlasí muži Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 9:56 pm    Předmět: Citovat

panenka napsal:
tak já prferuji krátkovlasé muže,ale pokud dlouhé,tak velmi kvalitní+vypracované tělo.mužskej s dlouhýma a zárovenˇhubenˇour,působí na mě zženštěle.a barva?nezáleží.


Mě svalnáči odpuzují.

Dés, trošku prosvítající žíly se mi celkem líbí. Hlavně mě vzrušují žíly na rukou. Každopádně pro mě čím bělejší pleť, tím lepší, jak u ženské nebo u chlapa. Jo, zrzouni jsou fakt zvláštní. Třeba ségra je vysazená na ty echt zrzky, jak jsi psala, když jsou celý pihovatí, takoví "olezlí". Very Happy Mně to nevadí, přijde mi to zajímavý. I když, když je někdo těma pihama slitej od hlavy k patě, tak už to moc pěkný není.

Caithlin: Páni, když mu i nadávají do peroxiďáka, to musí být něco. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

Des: Wink Laughing ja nevim ja zrzky nemusim.... jdou "okolo" me... Very Happy

K svalnatym chlapum, chlap musi mit poradny ramena a moct me zvednout... typ Schwarzik ani paratko se mi nelibi... Embarassed Razz Laughing
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 10:17 pm    Předmět: Citovat

Merci napsal:
panenka napsal:
tak já prferuji krátkovlasé muže,ale pokud dlouhé,tak velmi kvalitní+vypracované tělo.mužskej s dlouhýma a zárovenˇhubenˇour,působí na mě zženštěle.a barva?nezáleží.


Mě svalnáči odpuzují.

Dés, trošku prosvítající žíly se mi celkem líbí. Hlavně mě vzrušují žíly na rukou. Každopádně pro mě čím bělejší pleť, tím lepší, jak u ženské nebo u chlapa. Jo, zrzouni jsou fakt zvláštní. Třeba ségra je vysazená na ty echt zrzky, jak jsi psala, když jsou celý pihovatí, takoví "olezlí". Very Happy Mně to nevadí, přijde mi to zajímavý. I když, když je někdo těma pihama slitej od hlavy k patě, tak už to moc pěkný není.

Caithlin: Páni, když mu i nadávají do peroxiďáka, to musí být něco. Wink


Marně hledám obrázek někoho s podobnou barvou...ale nějak se mi to nedaří. Tahle ( http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cf/Young_blond_man.jpg ) tak nějak přibližně odpovídá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 4:48 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Marně hledám obrázek někoho s podobnou barvou...ale nějak se mi to nedaří. Tahle ( http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cf/Young_blond_man.jpg ) tak nějak přibližně odpovídá Smile


Tý jo, ten se má. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 5:03 pm    Předmět: Citovat

Tmavé vlasy se zelenýma očima... Twisted Evil Twisted Evil

Ale ne, to se nedá takhle říct konkrétně. Zaujme mě každý, který je pěkný a zajímavý. Líbí se mi jakákoliv barva vlasů na mužích, když jim to sluší!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

Určitě tmavovlasí s tmavýma očima Very Happy Délka spíš tak akorát pár cm a nebo jenom mm, na můžích se mi nelíbí moc dlouhé vlasy i když najdou se i vyjímky ale to ty vlasy musí být kvalitní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 5:57 pm    Předmět: Citovat

Mě se moc libí barva vlasu na mužich jak hnědá tak černá Winklíbí se mi takoví ty snedši typy..no vždyt vite co myslím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

Vím, že budu střílet do vlastních řad, ale ze zrzavých chlapů se mi dělá nevolno. Mrtvolná bledost, přesně ty zelené žíly, pihy na ramenou a zádech i na rtech a ze všeho nejvíc zrzavé chlupy či vousy....eee. Kde je ten smajlík, jak zvrací kuře ? Prostě mám program, že si nemám hledat stejnou vránu, jako jsem já Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.