"darovali" byste své vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 4:21 pm    Předmět: "darovali" byste své vlasy? Citovat

Obětovali by jste své dlouhé vlasy pro děti, které o své přišly?
Tak jako tato slečna? :

http://www.youtube.com/watch?v=thvw2aSZ410

tak jsem tak nad tím uvažovala...své dlouhé vlasy mám moc ráda, ale kdyby mi někdo nabídl, že pak můžu vidět usměv dítěte, kterému jsem pomohla, neváhala bych, i když by mě to mrzelo, radost by byla určitě větší.
A jak jste na tom vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

Je-li to pro dobrou věc, tak jo(odemne by toho ale moc nedostaly ty děti, leda chtupatý ruce Very HappyVery HappyVery Happy ) a je taky dobře, že to ta slečna nevzala "trojkou", jako některý třeštidla z recese Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 4:50 pm    Předmět: Citovat

taky si myslím, že to té slečně moc slušíWink i když dlouhé jsou dlouhé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 4:52 pm    Předmět: Re: "darovali" by jste své vlasy? Citovat

Mišena napsal:
Obětovali by jste své dlouhé vlasy pro děti, které o své přišly?
Tak jako tato slečna? :

http://www.youtube.com/watch?v=thvw2aSZ410

tak jsem tak nad tím uvažovala...své dlouhé vlasy mám moc ráda, ale kdyby mi někdo nabídl, že pak můžu vidět usměv dítěte, kterému jsem pomohla, neváhala bych, i když by mě to mrzelo, radost by byla určitě větší.
A jak jste na tom vy?


Tak na tohle VELIKANSKY POZOR!!!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Organizace "Locks of Love", ktera v USA masove nechava strihat dlouhovlase lidi a zdarma od nich bere vlasy (udajne za ucelem vyroby paruk pro nemocne deti), byla na americke dlouhovlase komunite uz docela davno rozkryta jako zcela pochybny podnik. Neni vubec jiste, co se s temi vlasy deje, neni vubec jiste, ze to je na bohulibe ucely, a uz vubec neni jiste, ze si na tom projektu nekdo slusne nemasti kapsu.

Krom toho krome Locks of Love neprokazali, ze je to efektivnejsi zpusob, nez vlasy kupovat za babku v indii na tyto ucely - udajne je indickych vlasu naprosty nadbytek a neni vubec jasne, proc a kdo vlastne tuto pseudonadaci zalozil. Existuji i paranoidni hlasy tvrdici, ze to je jen banda strihacskych uchylu, nebo prinejlepsim vycurany podnikatelsky zamer.

V americkych dlouhovlasych komunitach vas budou pred touto organizaci velice varovat, a tak cinim za ne i zde. Nenechte se zlbnout. Kdyz uz darovat vlasy, tak na konkretni ucel nebo pro konkretniho cloveka; nebo je draze prodat na eBayi a vynos venovat charite na boj s rakovinou.


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 5:09 pm    Předmět: Re: "darovali" by jste své vlasy? Citovat

Aha napsal:


Nenechte se zlbnout. Kdyz uz darovat vlasy, tak na konkretni ucel nebo pro konkretniho cloveka; nebo je draze prodat na eBayi a vynos venovat charite na boj s rakovinou. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


No, něco takového jsem chtěla napsat (i když z trošku jiného úhlu), že bych darovala asi jenom člověku, kterého bych znala... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

Nedala. Organizacím nevěřím, většině charit taky ne. Vzhledem k tomu, že jsem členem studentské rady ve škole, tak se podílím na pomocích pro postižené děti, pro dětské domovy atp. a ve většině případech šlo o podvody. Možná beru z neobjektivního vzorku, ale mám jen takové zkušenosti.

Možná to zní hnusně a sobecky, ale rozhodně nedala. Samozřejmě na to nemám délku, ale hlavně kvalitu. A kdybych je měla opravdu dlouhé, zřejmě bych měla názor stejný.

Určitě bych ale věnovala někomu, koho znám. Rodina, nejbližší přátelé, to bych ani neváhala ani by mi to nebylo líto. Pro rodinu a přátelé cokoliv a v tomhle místě vlasy nehrají žádnou roli. Ale cízím lidem ne. Můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

tak jasně, taky bych chtěla vidět toho, pro koho jsou vlasy určené, jen tak bych nedala.
Podvody organizací to je zase jiná obsáhlá kapitola.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

Jo, ještě jsem zapomněla k té slečně - všechna čest. Dokonce mi přijde, že v těch kratších vypadá lépe. Asi záleží na střihu, tenhle ji fakt sedí, navíc má husté vlásky, těm sedí snad všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

nevim jestli by ty moje cancoury nekdo chtel, takovy danajsky dar...

ale pokud by po me to decko pokukovalo tak moooooznaaaa, ale nejsem si jista Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 9:29 am    Předmět: Citovat

Člověku blízkému či někomu konkrétnímu v nouzi atd. jednoznačně ANO. Organizacím, sdružením či nějakým pochybným spolkům tedy nikoli. A když už bych je chtěla mocí mermo střihat, pak bych je prodala....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.