Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=47b1859f8ede0fdb1eaf0e81a182ed68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Natáčky, kulma - tak tohle jsem nikdy neměla potřebu požívat a ani to s těmito nástroji moc neumím. Embarassed Smile Mně se nejvíc líbí, když vlasy vlají přirozeně. Chápu, když si někdo občas vlasy vyžehlí či natočí - ale dělat to denně Confused (znám jednu, která ráno vstává o hodinu dřív a pálí si vlasy buď kulmou nebo použije horké natáčky - k tomu bych se nikdy nedonutila, nejsem zrovna ranní ptáče Smile a taky se mi zdá, že vyložená námaha neodpovída kvalitě účesu )


Vyžehlený vlasy jsem měla jedinkrát, nechala jsem se přemluvit, ale vůbec jsem se v tom necítila, nebyla jsem to já. Jen jsem si alespoň uvědomila jak jsou vlastně ve skutečnosti dlouhý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

A už vůbec se mi nelíbí sestřihané a vyžehlené vlasy s trendy pětibarevným melírem. Vypadají splihle, upleskle a řídce. A to je zrovna teď největší frčák, řekla bych... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
A už vůbec se mi nelíbí sestřihané a vyžehlené vlasy s trendy pětibarevným melírem. Vypadají splihle, upleskle a řídce. A to je zrovna teď největší frčák, řekla bych... Evil or Very Mad


Moje řeč! Mad
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka si vlní vlasy tím způsobem, že do vlhkých vmačká vosk a promačká je a nechá je uschnout, vypadá to moc pěkně, ale zajímalo by mmě jaký má svoje přirozený vlasy, protože jsem ji tak nikdy neviděla. Ale s tím voskem bych to na nějakou akci chtěla zkusit.... Nezkoušel jste to někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 7:54 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Kamarádka si vlní vlasy tím způsobem, že do vlhkých vmačká vosk a promačká je a nechá je uschnout, vypadá to moc pěkně, ale zajímalo by mmě jaký má svoje přirozený vlasy, protože jsem ji tak nikdy neviděla. Ale s tím voskem bych to na nějakou akci chtěla zkusit.... Nezkoušel jste to někdo?


Ja to zkousela jen s tuzidlem, vlnky byly pekne, ale vlasky poradne vysusene, takze vickrat ne. Ale pokud nemas sve vlasy prirozene vlnite, tak se ti timto zpusobem nezvlni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 8:12 am    Předmět: Citovat

Nessie napsal:
MIMISEK napsal:
Kamarádka si vlní vlasy tím způsobem, že do vlhkých vmačká vosk a promačká je a nechá je uschnout, vypadá to moc pěkně, ale zajímalo by mmě jaký má svoje přirozený vlasy, protože jsem ji tak nikdy neviděla. Ale s tím voskem bych to na nějakou akci chtěla zkusit.... Nezkoušel jste to někdo?


Ja to zkousela jen s tuzidlem, vlnky byly pekne, ale vlasky poradne vysusene, takze vickrat ne. Ale pokud nemas sve vlasy prirozene vlnite, tak se ti timto zpusobem nezvlni.


Právě myslím, že když se to udělá tím voskem, že to nebude tak přesušené. Já je mám někdy skoro rovný, akorát přední kratší vlasy se mi kroutí a někdy mi zas uschnou vlnité a když jsem byla malá, tak jsem měla kudrny Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 8:17 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:


Právě myslím, že když se to udělá tím voskem, že to nebude tak přesušené. Já je mám někdy skoro rovný, akorát přední kratší vlasy se mi kroutí a někdy mi zas uschnou vlnité a když jsem byla malá, tak jsem měla kudrny Laughing


Já jako malá jsem mela vlasy spiše rovné, ale později se zvlnily Smile S voskem to asi presušené nebude, ale mela bych strach, že naopak budou trochu ulepene. Ja to raději zkoušet nebudu, vlasky se mi poměrně rychle mastí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 2:18 pm    Předmět: Citovat

jsu zvedava Shocked jo me by taky zajimaly zkusenosti s vosky,ja nikdy zadny nemela,ale podle nazvu je mi to sympaticke(mnohem vic nez tuzidla a podobne veci.Proto by me zajimalo jestli vosky skodi,maj silikony a podobny veci popriklade i zkusenosti Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Kamarádka si vlní vlasy tím způsobem, že do vlhkých vmačká vosk a promačká je a nechá je uschnout, vypadá to moc pěkně, ale zajímalo by mmě jaký má svoje přirozený vlasy, protože jsem ji tak nikdy neviděla. Ale s tím voskem bych to na nějakou akci chtěla zkusit.... Nezkoušel jste to někdo?


Já mám doma jeden vosk od Welly, uhlazuji si s ním někdy ty lítací vlásky kolem obličeje. V obchodě říkali, že to má přijít rozhodně jen na konečky, jinak to vlasy hodně zatěžuje. Takže dávat to na celou délku vlasů bych nezkoušela. Ale možná jsou ještě nějaké jiné vosky, nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

no tak já mám vlnité vlasy od přírody a na to jsou vosky naprosto to nejlepší..ale zase záleží na tom jaký.protože nějteré jsou moc slepující a některé vůbec nedrží..mám dobrou zkušenost s shine voskem od goldwellu,ještě z té starší řady..taky nemám moc ráda tužilda,protože docela slepují a vysušují..a to i ty přírodní..
no a jinak to dělám tak,že po umytí do vlhkých vlasů vbetřu ten cosk a promačkám, nebo vyfoukám řes difuzér..to málokdy..ono totiž když se to dá na vlhké tak to ty lvny uhladí ale neslepí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.