Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e9b3a37db0b225dc3d8d03c1254ddf63Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BlackPearl
41-80
41-80


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 1:53 pm    Předmět: Citovat

Neptala jsem se, jestli se někomu líbí, ale kde se dá ta kulma pořídit. No, nevadí, samozřejmě respektuji Vaše názory. Avšak nic víc. Naopak beru jako plus, že se Vám nelíbí.
A jinak: co dělá slečna na videu, za to já opravdu nemůžu.
Některým děkuji za odpověď (Soufflet, enkelinkiskanka), mrknu se po tom Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 3:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nie je to niečo takéto? Smile

http://www.babylissslovakia.sk/Produkty/Kulmy-a-zrcatka/C260E
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

No, očividně nevíme, protože se nám to nelíbí Rolling Eyes Ohledně toho kde se to dá sehnat bych se prostě podívala do e-shopů, které se specializují na žehličky a kulmy.. asi tak Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackPearl
41-80
41-80


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

Ninka napsal:
Ahoj, nie je to niečo takéto? Smile

http://www.babylissslovakia.sk/Produkty/Kulmy-a-zrcatka/C260E


Ahoj. Na tuto kulmu jsem se už dívala. Samozřejmě i na videa. Dělá opravdu nádherné vlnky, ale ne vlny. Od BaByliss si nejspíš pořídím trojkulmu, ta mě opravdu nadchnula.
Ale děkuju moc za odpověď, jsi hodná Wink

SilkyJane: Když se nám něco nelíbí, tak o tom raději nic nebudeme vědět? Pokud to tak bereš jen u vlasů, dejme tomu, ale jestli celkově v životě, tak to je smutné. Já naopak mám ráda přehled o všem, i o tom, co nemám ráda, co mě nezajímá a co se mi nelíbí.
Do několika e-shopů jsem se dívala, nejednodušší je stejně napsat značku a nechat vyhledat Google pouze na českých stránkách. A tohle jsem opravdu nenašla Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 4:23 pm    Předmět: Citovat

Prosím, poradíte mi s kulmováním? Jdu dnes na ples, chtěla bych si udělat drdol a nechat jen dva prameny vpředu volně a ty nakulmovat - myslím, že to pro jednou přežijou Rolling Eyes Tak se chci zeptat, jestli můžu na ty prameny před kulmováním použít tužidlo? (aby mi ty vlnky taky chvíli vydržely) Sestra mě straší, že se ty vlasy pak spálí, ale to snad ne, kdybych počkala, až to tužidlo "uschne" a pak kulmovala...co myslíte? Nebo radši bez tužidla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 4:32 pm    Předmět: Citovat

Spíš je pak přelakuj, sice budou vysušenější, ale alespoň se určitě nespálí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 5:31 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, dám teda lak. Myslela jsem, že doma žádný nemáme, ale našla jsem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 5:51 pm    Předmět: Citovat

haha, můj zážitek s kulmou:
na Štědrý den jsem si chtěla udělat krásné vlnité vlasy. Koupila jsem si rychle v Tescu nějaký heat protector (něco od Lorealu), ať tedy vlasy ochráním před horkem že. Po umytí a usušení jsem slavnostně nastříkala a chtěla začít kulmovat.
Takže zklamání číslo jedna - slepilo mi to vlasy. Teda ne doslova, ale prostě se chovaly jakoby tam byl lak.
Zklamání číslo 2: kulma je krátká. Takže to vyšlo tak do třetiny vlasů, a když jsem to chtěla vzít na etapy, vypadalo to divně (jako nejříve vrch, pak prostředek a pak spodek pramene).
Zklamání číslo 3: kulma vlasy ničí (néé Soni tos nevěděla?? No naposled jsem kulmu používala když jsem vlasy měla po ramena, to je fakt, ale mám jakousi drahou keramickou, a stejně prd.. Very Happy). Když jsem je měla na kulmě, smrděly. Prostě jako když se pálí a navíc s znich stoupala vlhkost. Takže jsem se naštvala, řekla si že nepotřebuju mít vlasy zbavené vlhkosti a kulmu slavnostně vypla! A byla jem celý večer s rovnýma vlasama a pár natočenýma pramenama (stejně mi to rychle splihlo)...
Takže ponaučení: smířit se s rovnýma vlasama!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

no, kupodivu na tohle občasné natáčení je lepší nedávat tam žádné přípravky Smile taky jde o to, jestli si měla kulmu foukací nebo nahřívací.. jinak snad brzy bude můj článek tady zveřejněný o alternativních natáčecích metodách, takže rovné vlasy mít nemusíš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 4:45 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
jinak snad brzy bude můj článek tady zveřejněný o alternativních natáčecích metodách, takže rovné vlasy mít nemusíš Laughing


Na to sa tesim! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.