Permanentní konkurs na...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=80166c79ff8c9d479a3eeae96923b713Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

Anebo něco v tom smyslu: myslíte si, že dlouhé vlasy patří do současné doby? Nebo: myslíte si, že by ženy měly nosit dlouhé vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:16 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
TAk já bych začala, tedy vlastně pokračovala otázkou, kterou už jsme mírně kalousli v mém profilu, a to nejen pro muže: jaká barva vlasů se vám na ženách nejvíce líbí? Možnosti: Platinová blond, přírodní blond, světle hnědá, tmavě hnědá, přírodní zrz, hennová zrz (nemohuz apomenoutan našeho drahého Mohahameda; ), havraní čerň, melír, vícebarevnost, zeleň, červeň , modř apod. A nechala bych více možností...


První kolo vyhrává Fairy, jediná cena, která mně napadá, je zvýšení kapacity galerie o 50% Smile

Jestli vás napadne otázka, sem s ní!

Jinak jsem odpovědi zjednodušil a bohužel systém pořád umí vybrat pouze jednu volbu, takže to bude asi zkreslené... ale berte to prosím s lehkostí, každému se líbí něco jiného a navíc vybrat jednu možnost z mnoha je těžké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:18 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
TAk já bych začala, tedy vlastně pokračovala otázkou, kterou už jsme mírně kalousli v mém profilu, a to nejen pro muže: jaká barva vlasů se vám na ženách nejvíce líbí? Možnosti: Platinová blond, přírodní blond, světle hnědá, tmavě hnědá, přírodní zrz, hennová zrz (nemohuz apomenoutan našeho drahého Mohahameda; ), havraní čerň, melír, vícebarevnost, zeleň, červeň , modř apod. A nechala bych více možností...

Souhlasím s Fairy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba:
Jak nosíte vlasy:
-rozpuštěné
-schované pod šátkem či čepicí
-v culíku(či dvou či více)
-cop(dva či více)
-jako šálu
-v drdolu
-dredy
-nijak, už vlasy nemám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:38 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Tak třeba:
Jak nosíte vlasy:
-rozpuštěné
-schované pod šátkem či čepicí
-v culíku(či dvou či více)
-cop(dva či více)
-jako šálu
-v drdolu
-dredy
-nijak, už vlasy nemám


To neni blby Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 8:30 am    Předmět: Citovat

Já teda mám takovou připomínku....
Všimla jsem si už dřív, že tady v anketách slučujeme hnědou a kaštanovou... jsem jenom já takový detailista, že mi tyhle barvy připadají odlišné? Uřž samotná hnědá má miliony odstínů a ještě kaštanovou do toho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Já teda mám takovou připomínku....
Všimla jsem si už dřív, že tady v anketách slučujeme hnědou a kaštanovou... jsem jenom já takový detailista, že mi tyhle barvy připadají odlišné? Uřž samotná hnědá má miliony odstínů a ještě kaštanovou do toho?

Máš recht.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Já teda mám takovou připomínku....
Všimla jsem si už dřív, že tady v anketách slučujeme hnědou a kaštanovou... jsem jenom já takový detailista, že mi tyhle barvy připadají odlišné? Uřž samotná hnědá má miliony odstínů a ještě kaštanovou do toho?


Very Happy no- já mám hodně tmavě hnědou, kaštanová to není.Většina mužů tyhle odstíny v barvách nevidí (nechci se nikoho dotknout!) - hnědá je hnědá, kaštanová je taky hnědá a v podstatě i mahagonová je pro někoho "taková zvláštně hnědá" Very Happy
Pokud budu detailista, mojí vlasy mají odstín "černá káva" Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Nika napsal:
Já teda mám takovou připomínku....
Všimla jsem si už dřív, že tady v anketách slučujeme hnědou a kaštanovou... jsem jenom já takový detailista, že mi tyhle barvy připadají odlišné? Uřž samotná hnědá má miliony odstínů a ještě kaštanovou do toho?


Very Happy no- já mám hodně tmavě hnědou, kaštanová to není.Většina mužů tyhle odstíny v barvách nevidí (nechci se nikoho dotknout!) - hnědá je hnědá, kaštanová je taky hnědá a v podstatě i mahagonová je pro někoho "taková zvláštně hnědá" Very Happy
Pokud budu detailista, mojí vlasy mají odstín "černá káva" Very Happy Very Happy Very Happy


no tak aspon rozdeleni na tmavehnedou a strednehnedou, svetlehnedou....
kdyz se muze rozlisovat blondata a svetlehnedemedova (to je prece taky skoro to samy, ne? ). Dohle mi pripada jako diskriminace nas, svetlehnedovlasek a strednehnedovlasek a tmavohnedovlasek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
no tak aspon rozdeleni na tmavehnedou a strednehnedou, svetlehnedou....
kdyz se muze rozlisovat blondata a svetlehnedemedova (to je prece taky skoro to samy, ne? ). Dohle mi pripada jako diskriminace nas, svetlehnedovlasek a strednehnedovlasek a tmavohnedovlasek Very Happy


Rozhodně máš pravdu !!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.