Divadlo, muzikály a my....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=935a45addce6a0237d586fec0ea18ae0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 8:34 am    Předmět: Citovat

S muzikály se dobrovolně míjím.... Superstar se mi líbil jako film, taktéž Hair... taktéž šílený psychedelický Reever Madness.... pokud za muzikál považujeme Tanec v temnotách s Bjork, tak taky možná............ jinak ne-e Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:04 am    Předmět: Citovat

Já mám k českým muzikálům nějak odpor, ani nevím proč. Na žádném jsem přímo nebyla, ale mě prostě neoslovuje ani ta hudba a taky nemám moc vysoké mínění o českých zpěvácích a zpěvačkách. Možná tak ještě českého Ježíše bych zvládla, ale to jen kvůli Bártovi a Střihavkovi, ti aspoň umí zpívat. Miluju Hair, tím myslím ten film od Formana, to je pro mě prostě nepřekonatelné! Taky mám doma hudbu z francouzského Chrámu Matky boží, na to bych i šla , ale to se mi asi nepoštěstíSmile
No a divadlo...ouuu...tak to se radši nevyjadřuju, neboť jsem barbar. Vždycky chci na něco jít a pak nemám peníze nebo čas nebo na to zapomenu (u mě typické)Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

danielo, aha, vy to vzdycky reknete za me:)
a ja pak vypadam, ze nemam zadny nazory:)
jo, mam rada hair, mam rada jezise (oboji sem videla i v Brne v divadle, ale na zfilmovane podoby to nemelo),
mam rada baladu pro banditu (opet sem videla i v divadle v rezii od moravka(?) bylo to dobry, ale holt sem se nemohla odpoutat od te zfilmovane prvni verze a neporovnavat... ale maji v tom zpracovani naprosto demonickou houslistku...a na scene se vznasi takovy dreveni havrani, ktere maji dole spagatek, za ktery kdyz se zatahne, tak mavaji kridly,...trosku sme to zkouseli o prestavce a nejsem si jista, jestli sme jednoho neporouchali...snad nee:) kazdopadne psssssst....
nedavno sem videla v televizi chicago a to se mi taky docela libilo....
jo a kdysi na gymplu sem videla studenstke predstaveni Muz z kraje La Mancha a to sem milovala a byla tam asi trikrat:-) ale to uz je hodne davno, takze si nepamatuju, jestli jsem fakt milovala to predstaveni, nebo nejakeho herce:) spis asi to druhy:)
jinak divadlo obecne, jooo, muzu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

já jsem snd nikdy neviděla žádný muzikálSurprised, teda kromě v televizi. Ale jinak chodím do divadla hodně. Naposledy na Její pastorkyni v Ostravě, a ta je super, což musím uznat, i když jinak opery moc nemusímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Hair je super film.A název se docela shoduje s tématem našich milovaných stránek Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Hair je super film.A název se docela shoduje s tématem našich milovaných stránek Very Happy .

No to jo, to musím uznat:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

Když už jsme se tu někde dostali k těm Romům, tak úžasný muzikál je Cikáni jdou do nebe, myslím hlavně ten původní starý ruský film.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Když už jsme se tu někde dostali k těm Romům, tak úžasný muzikál je Cikáni jdou do nebe, myslím hlavně ten původní starý ruský film.

Tak ten jsem bohužel neviděla, bohužel proto, že máme doma na desce hudbu z toho filmu a já ji úplně MILUJU! Jenže nevím, kde ten film sehnat:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

Oni ho jednou za pár let dávají i v televizi.
Tu desku mám taky, je skvělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Oni ho jednou za pár let dávají i v televizi.
Tu desku mám taky, je skvělá.

No tak to kdyby ho náhodou dávali, dejte mi, prosím, vědět, já nesleduju TV program, ale na to bych se mrkla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.