Divadlo, muzikály a my....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d6ea511744386a8a3063aeefd3965f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 3:53 pm    Předmět: Citovat

To mě úplně těší, že tady píšete o Městském divadle v Brně Very Happy Úplně sem doufala. Pro mě je to to nejlepší kulturní vyžití! Naše gymnázium pořádá zájezdy do tohoto divadla alespoň 6x do měsíce...Ale jelikož lístek+bus stojí cca 300 Kč, vyžívám se tak 1x do měsíce Very Happy
Naposled jsem viděla Svět plný andělů, Vydrž miláčku, Cikáni jdou do nebe, Šumař na střeše, Jazz side story, Jesus Christ Superstar, Kdyby tisíc klarinetů, Koločava, Muzikály z Broadwaye, West side story, My Fair Lady ze Zelňáku...Beru to zpětně...Určitě nejvíc mě vzal Jesus, rocková opera. Viděla sem ho před rokem a stále si pouštím soundtrack a chystám se na to znova...
V Praze sem viděla Miss Saigon, Bídníky, Tři mušketýry, Rebelové....Noc na Karlštějně...a ani jedno mě nanadchlo tak jako v Brně. Nebyl tam vůbec žádný kontakt mezi hercem a divákem...ani pěvecky...prostě Brno Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 11:19 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsme se celá rodina dívali na Drákulu v televizi.
Naposledy jsem to viděl před deseti lety, takže jsem byl rád, že jsem to mohl vidět znovu. Nejraději bych to viděl zase naživo.
Naprosto dokonalé... ty pěvecké výkony... tehdy jsem se zamiloval do Lucie Bílé... a Hůlka, Korn... Výborné. Výborné!

Chudák Karel Svoboda... jeho smrt mě hodně zasáhla. Byl to génius. Bude žít věčně jako Gilgameš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 11:51 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:


Chudák Karel Svoboda... jeho smrt mě hodně zasáhla. Byl to génius. Bude žít věčně jako Gilgameš.


...to já taky uronil slzičku.

Ale na muzikálu jsem byl taky jen jednou - 3 mušketýři, a to mě tak vzalo, že jsem tu slzu na konci musel taky zamáčknout. Ne dějem, ale tou atmosférou.Bóže jak já jsem citlivej poslední dobou, nejsem v přechodu??? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 11:57 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Lucifer napsal:

Chudák Karel Svoboda... jeho smrt mě hodně zasáhla. Byl to génius. Bude žít věčně jako Gilgameš.

...to já taky uronil slzičku.
Ale na muzikálu jsem byl taky jen jednou - 3 mušketýři, a to mě tak vzalo, že jsem tu slzu na konci musel taky zamáčknout. Ne dějem, ale tou atmosférou.Bóže jak já jsem citlivej poslední dobou, nejsem v přechodu??? Very Happy

Pak jsem v přechodu i já... dneska mě ten Drákula naprosto dojal... a to je co říct, protože i já se jevím jako takový cynický Drákula. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Lucifer napsal:


Chudák Karel Svoboda... jeho smrt mě hodně zasáhla. Byl to génius. Bude žít věčně jako Gilgameš.


...to já taky uronil slzičku.

Ale na muzikálu jsem byl taky jen jednou - 3 mušketýři, a to mě tak vzalo, že jsem tu slzu na konci musel taky zamáčknout. Ne dějem, ale tou atmosférou.Bóže jak já jsem citlivej poslední dobou, nejsem v přechodu??? Very Happy


Very Happy Very Happy Já brečím pořád, to bych musela být v přechodu od 15 let Very Happy Very Happy
Dojímá mě jaksi-všechno .Praktické to ale moc není!!! Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

Duševní choroby jsou jedny z nejhorších. Vím velmi dobře o čem mluvím...
Návrat nahoru
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Duševní choroby jsou jedny z nejhorších. Vím velmi dobře o čem mluvím...


... ale já nejsem přece cvok jenom kvůli tomu, že občas uroním slzu, nebo néé?? Confused Držte měééé, puste měééé Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Fairy napsal:
Duševní choroby jsou jedny z nejhorších. Vím velmi dobře o čem mluvím...


... ale já nejsem přece cvok jenom kvůli tomu, že občas uroním slzu, nebo néé?? Confused Držte měééé, puste měééé Very Happy Very Happy Very Happy


Nééjsííí cvooook!!!!! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

Tak co se mě týče, tak můj nejčerstvější muzikální zážitek je Zpívání v dešti z minulýho tejdne v Karlíně. Jj rok 1927, psí dečky na botech a tak Razz (jujda! tak se mi zdá, že mě nějak silně ovlivňuje moje drahá polovička Very Happy ) A ústřední melodii mi z hlavy nevyboucháte ani násadou od lopaty Smile Jinak divadlo až zas tak často nenavštěvuju. Divadlem posedlej člověk by řek, že asi vůbec Embarassed Very Happy Ale filmovej muzikál jako Hair mluví za všechno ten je the best.. Wink (pěkný jak ho zrovna na těhle stránkách má rád každej, kdo se zatim vyslovil Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

Tak já se také vyslovím, že se mi Hair také líbí. To je film, ktrý chytne za srdce snad každého. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.