Divadlo, muzikály a my....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=770683f56119dc2c93ca6ad1ae127c68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

Krucifix, já ho neviděl... musím to napravit... už kvůli názvu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Krucifix, já ho neviděl... musím to napravit... už kvůli názvu. Laughing


...já taky ne, buď v klidu. Ale mam ho doma na 2CD v originále. Dost dobrý Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
...já taky ne, buď v klidu. Ale mam ho doma na 2CD v originále. Dost dobrý Shocked

Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

Nebyl jste někdo na Excaliburu?
My docela řešíme dilema Golem × Excalibur...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

Včera jsem byla v divadel Husa na provázku na představení Velice modrý pták. Kdo jste z Brna nebo sem občas jezdíte - běžte na to! Je to skvělé, skvělé, skvělé! A je tam tolik hudby, že už je to skoro taky muzikál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

Já se do divadla moc nedostanu, páč u nás moc kulturního vyžití není, což je veliká škoda. Ale byla jsem na Bídnících s bezkonkurenčním J.Kornem. Taky Kleopatra je prý moc pěkná. Ve Stavovském divadle jsem byla na Arkádii, kde jsem usínala, vážně, kdyby tam nebyl Dolanský, tak opravdu usnu! Very Happy Ale nedávno jsem byla v divadle Na Fidlovačce na hře Hostinec Ukamenného stolu a bylo to super! Je i film, ale divadlo o 100% lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

Minulý týden jsem byla v divadle Bolka Polívky na Vepřo knedlo zelo. Skvělá komedie. Můžu doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 2:27 am    Předmět: Citovat

Tak z muzikálů, který jsem zatím viděla živě mě nejvíc asi dostalo Tajemství. Kleopatra byla dobrá, ale znovu bych na ní asi nešla. Tuhle sezonu jsem viděla Limonádovýho Joe a fakt sranda Laughing . Jestli se chcete pobavit doporučuju.
Jinak se chystám na Jacka Rozparovače, znovu chci vidět Tajemství a jestli budou ještě nějak lístky, tak i Krysaře.
Jinak z muzikálů miluju Drákulu a je mi hrozně líto,že jsem ho neviděla živě. No a ze zahraničních je můj miláček Fantom opery Razz .

V divadle jsem byla xkrát, už ani nevím, co jsem všechno viděla. Hold pamět je děravá. Co si momentálně vybavim je Fidlovačka a Rusalka. Můj brzký cíl je navštívit konečně ND, ale to asi až příští sezonu. Za měsíc jdu do státní opery na Carmen.
Tak mě napadá, potřebovala bych poradit Embarassed . Lidičky, co si mam vzít na sebe na večerní představení do státní opery? Taťka říkal ať si s tim nedělam starostí,že ted tam choděj lidi i v džínsech Shocked . Tak nevim. Od mala, co navštěvuju divadlo chodim bud ve společenských kalhotech nebo sukni, ale do tý státní opery mi to přijde prostě málo Embarassed . Jsem hrozná asi no. Nejradši bych si vzala večerní šaty, prostě mi to k tomu prostředí patří. Jsem konzerva. Jakmile se mi někdo zmíní o národnim divadle nebo státní opeře vybavim si zlato,samet a ženský v šatech. Už jsem objednaná i ke kadeřnici Embarassed .
Tak kdyžtak nadhoďte nějakej ten nápad, ekuju

To Lucifer: dvoje známí mi nezávisle na sobě řekli,že byli na Golemovi a prej nic moc a docela nuda. Tak nevim Rolling Eyes
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

No, na formální a neformální oblečení na kulturní akce jsou tu dva dost rozdílné názorové proudy.

Podle mě asi tak - pokud si do Státní opery na večer vezmeš společenské šaty, je to sázka na jistotu. A rozhodně nebudeš mezi odžínovanýma v menšině.

Jinak já mám slabost pro Šumaře na střeše, muzikál ze staré školy, ale sakra dobrý. Dál ještě Vlasy a Jesus. Ostatní ty "moderní" už šly nějak mimo mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Večerní šaty jsou do státní opery oblečení určitě přiměřené... vem si je, nic tím nezkazíš, a budeš se cítit dobře (narozdíl od lidí, kteří tam budou v džínách... já teda být tam v džínách, tak i když by mě pustili dovnitř, hrozně bych se styděla).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.