Chystáme se ke kadeřníkovi/právě jsme u něj byly(i)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=34adcc44030df0f800444c249974b2ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Katalinn
21-40
21-40


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 9:59 am    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Foukal (vzhledem k tomu, jak je venku, tak to jinak ani nejde), asi tak polovinu času foukal zvláštně - seděla jsem na židli posunutá "dolů" s hlavou opřenou o opěradlo (jako když se myjí vlasy) a druhou polovinu času foukal v předpoklonu, jako když si občas vlasy foukám sama...
Regenerace byla - nějaký ten profi kondiš - prý rekonstrukční řada - nenapadlo by mě, že se tohle slovo používá i pro vlasy Laughing
Střih dole do obloučku - to mě potěšilo, protože se mi to líbí - říkal, že jemné vlasy by se sestříhávat a prostříhávat neměly, jen je dole střihnout do obloučku. Jinak vždycky od kadeřníků čtu a slyším, že se jemné vlasy musí ostříhat a sestříhat, což je podle mého hloupost, protože pak v délkách zůstane o to míň vlasů...
I ty 4 cm vlasy očividně ozdravily, ale jsem zvědavá, jak budou konce vypadat po umytí mým šamponem bez vyfoukání atd.


Vypadá to, žes narazila na rozumného kadeřníka. Můžu se zeptat na kontakt? Taky se chystám na jarní ostříhání a sháním někoho, kdo je osvědčený... Děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 11:36 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
efox napsal:
Jen doufám, že mi to nevezme na mikádo Rolling Eyes Celkem dost se bojím, vlasy mi rostou pomalu Crying or Very sad

Veď mu/jej povedz koľko chceš strihať napr.max dva cm... Smile


Hehe, tos asi nebyla u kadeřnice nikdy...jsem taky řekla že max. 4cm a odcházela jsem o 10 čísel kratší Laughing Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Hehe, tos asi nebyla u kadeřnice nikdy...jsem taky řekla že max. 4cm a odcházela jsem o 10 čísel kratší Laughing Evil or Very Mad

Ale bola Very Happy Laughing ...ale pravda záleží od kaderníka, či počúva a od zákazníka či si jasne povie koľko...Mám asi štastie že, keď si poviem 1 cm tak sa odstrihne 1 cm..
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 12:38 pm    Předmět: Citovat

Také jsem řekla kadeřnici, že chci MAX 4cm a ať se neopováží to ustřihnout víc a odešla jsem s délkou, kterou jse měla v září 2008. Rok a půl růstu v čudu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

Mě to naposledy u kadeřnice vyšlo, už to bude pomalu skoro rok, chtěla jsem zastřihnout konečky, vzala opravdu jen minimum. Byla zlatá. Takže se mi zdá, že nezáleží ani tak na domluvě (protože otevřít pusu, to udělá snad každý) ale na povaze té dané kadeřnice.
Na tom, jak ONA chce ty vlasy ostříhat a jak moc dá na přání klienta. Takže kadeřnice musí být kromě toho, že je šikovná, hlavně empatická.
Arrow hlídejte si povahu té, ke které jdete. Jak se chová k zákaznici před váma, jak se tváří, jak s člověkem jedná.

NIKDY nechodit k babě, která dává najevo, že ji člověk pomalu otravuje, která se chová drze atd. Takové na vašich vlasech záležet nebude.
Podobné chování jsem na vlastní oči viděla a v životě do toho salonu nepáchnu. Oběť odešla s platinovým spáleným ježatým oškubem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 1:10 pm    Předmět: Citovat

Katalinn napsal:

Vypadá to, žes narazila na rozumného kadeřníka. Můžu se zeptat na kontakt? Taky se chystám na jarní ostříhání a sháním někoho, kdo je osvědčený... Děkuju Smile


http://www.ellement.eu/kadernictvi-praha
Konkrétně Přemek Dominik

To, co jsem popsala, mě vyšlo cca na 750 kč, což není zrovna málo, ale říkal, že stačí chodit tak jednou za půl roku - vzhledem k tomu ta čáska zní celkem rozumně...

Hodím na něj kontakt i do "doporučovacího vlákna".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 1:29 pm    Předmět: Citovat

Súhlasím s Dés. Wink
Podľa mňa môže ešte pomôcť - pozrite sa kaderníčke na jej vlasy. Tá, u ktorej som bola naposledy mala peroxidové, dosť preriedené vlasy sotva po ramená v cope. A keď rozprávala čo s nimi porobila pričom ich mala dosť dlhé (striedanie farieb, rasta copíky a nakoniec peroxid, ktorý vlasy už nezvládly). Veru som u nej prišla o peknú dĺžku ("končeky" samozrejme).
A mala vlastnosti, ktoré popisovala Déscantes Laughing . Drzá, nikdy nemala čas, prípadne nestíhala a človek musel čakať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 1:37 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Podľa mňa môže ešte pomôcť - pozrite sa kaderníčke na jej vlasy

To je svatá pravda - taky jsem potkala jednu kadeřnici -chameleona. Zeleno-modro-růžový ježek s patkou. K té bych neměla odvahu jít
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 1:39 pm    Předmět: Citovat

no mna vtedy z pasa po usi okrakala tiez taka co bola uplne na chlapca...to tiez moze byt ukazovatel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katalinn
21-40
21-40


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 9:08 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:


http://www.ellement.eu/kadernictvi-praha
Konkrétně Přemek Dominik

To, co jsem popsala, mě vyšlo cca na 750 kč, což není zrovna málo, ale říkal, že stačí chodit tak jednou za půl roku - vzhledem k tomu ta čáska zní celkem rozumně...

Hodím na něj kontakt i do "doporučovacího vlákna".


Děkuju. Ta cena je docela vysoká, ale radši zainvestuju, než abych pak odcházela s brekem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.