Jak donutit jemné vlasy, aby zůstali po úpravě navlněné?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4518f3f3e10a4d93a23f3fcbb07b294cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka D.
0-7
0-7


Založen: 24.2.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 11:13 am    Předmět: Jak donutit jemné vlasy, aby zůstali po úpravě navlněné? Citovat

Ahoj! Stránky dlouhé vlasy jsem našla omylem už asi před rokem a díky tomu mám ještě stále dlouhé vlasy Smile. Mám světlé jemné vlasy a na jaře minulého roku jsem byla rozhodnuta, že pokud se mé vlasy "nepolepší" Confused tak se vážně nechám ostříhat na krátko Rolling Eyes. Začala jsem aplikovat různé rady z rubriky jemné vlasy a zabralo to Very Happy. Nc méně jak by to vypadalo, kdyby byl člověk chvíli s něčím spokojený . . . ? O malička mám vlasy polodlouhé až dlouhé a dalo by se říct, že stále nosím stejný účes. Smotané vlasy do drdolu a do něj vpíchnutou sponku. A už mě to fakt neba Confused . Tak sem tak přemejšlela a vymyslela sem, že bych měla ráda vlasy vlnité Smile . Je Nějaký způsob jak přírodním způsobem donutit jemné vlasy, když je dám na natáčky nebo se snažím vytvořit něco kulmou, aby na nich opravdu zvlnění bylo vidět a zůstalo třeba alespoň jeden večer nebo jeden celý den? V zoufalství jsem přemejslala i o trvalé, ale po přečtení pár přízpěvků jsem ji opět zavrhla. Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 11:46 am    Předmět: Citovat

Asi jedina prirodni cesta je naplest si z jeste vlhkych vlasu copanky a nechat pres noc. Nebo stocit vlasy do snecku, pripnout vlasenkou a taky pres noc.

Ja jemne dlouhe vlasy mam, mela jsem i trvalou a to bylo tak jedine, diky cemu mi ty vlny vydrzely. Ale behem dvou tydnu se zacaly vahou stejne narovnavat.
Natacky jsou na kazdy den neprakticke a kulma primo fuj.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka D.
0-7
0-7


Založen: 24.2.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 1:49 pm    Předmět: Citovat

Díky moc Smile , vyzkoušim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 10:40 am    Předmět: Citovat

Já si natáčím vlasy pomocí pinetek. Napřed vlasy navlhčím vodou, dám tužidlo nebo ani nedávám, vemu tenčí pramen vlasů a natočím na dva prsty, ty pak vytáhnu a držím tak až je to furt zamotané ty vlasy a přicvaknu pinetkou, dalo by se i obyč. sponkou a dělá to supr vlny.[img]http://www.vlasy-kosmetika.cz/open_popup.php?id=2458&big=1&name=BELLAZI Pomůcky/Betky - hliníková pinetka na vlasy - betka 5,3cm [/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 10:55 am    Předmět: Citovat

Jo, to je to sneckovani, ktere jsem zminila. Jenom misto pinetek vlasenky Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 2:08 pm    Předmět: Citovat

Já znám taky jeden supr způsob, jak zaručeně natočit vlasy na celý den, u mně i skoro 3 dny. Sice hned po sundání člověk trochu zpudlovatí, ale zachvíli se kudrny trochu uvolní a vypadá to dobře.
Příprava:

1)Natrháte noviny (strukturou Metro, Blesk, né lesklé)
Každou stránku, která je na výšku, v půlce roztrhnout ze shora dolů.
Vzniknou 2 proužky.
Natrhate cca 15-20 proužků.

2)Proužky opatrně zatočte, aby se nepotrhali.
Vzniknou tak takové papiloty.

3)Potom každý pramen suchých vlasů trošku potřete pěnovým tužidlem a natočte od konců až k hlavě na novinový papilot a konce "papilotu" lehce utáhněte a zauzlujte (klasický uzel).

4)Tak pokračujte po celé hlavě.

Díky tomu, že jsou papiloty papírové, je tento způsob příjemnější na spaní než klasické natáčky. Skoro netlačí a šustí to jenom trochu. Já se s tim v pohodě vyspim.Taky myslim, že je k vlasům dost šetrný.
Další výhoda je, že tyto papiloty jsou na více použití, já už jsem ty samé použila 3 krát a pořád pěkně drží, možná ještě líp, tím jak je ten papír víc zmuchlaný.

Podle velikosti papíru, si můžete různě hrát z velikostí vln. Pokud chcete jen velké vlny použijte celou stránku novin a natáčejte větší pramínky, pokud chcete hodně malé a bohaté kurdlinky, rozdělte stránku ne na 2 ale na 3 proužky a natáčejte slabší pramínky.

Naposled, když jsem si takhle hrála, tak sem z rovným vlasů za půlku zad měla kudrlinky po ramena Very Happy A prej to vypadalo moc dobře! Laughing Jen trochu nezvyk...takhle krátký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Kaisha: a nie je tá farba z novín jedovatá?
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 3:05 pm    Předmět: Citovat

Papírové natáčky jsem taky zkoušela, kdysi dávno. A šlo to i z čistého papíru. Nemusí to být vyloženě noviny. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Katalinn
21-40
21-40


Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 10:02 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Papírové natáčky jsem taky zkoušela, kdysi dávno. A šlo to i z čistého papíru. Nemusí to být vyloženě noviny. Wink


Znám tyhle natáčky v látkové podobě Smile Místo papíru se použije bavlněná látka (jinou než bavlnu jsem nezkoušela, ale asi by šla i jiná přírodnina) nastříhaná na proužky. Taky se v tom spí poměrně dobře a vydrží dýl než papírové Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 12:42 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Kaisha: a nie je tá farba z novín jedovatá?


Jo, o tom jsem teda nepřemýšlela, ale když ty noviny nejím...Ani na mokré vlasy je nedávám, takže ze suchých novin by se nic do vlasů pouštět nemělo.

Katalinn: a drží ty látkové? Ten papír drží perfektně, ale u té látky se bojím aby to neklouzalo z hladkých vlasů dolů..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.