mám dlouhé vlasy, tak jsem tady

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mišule
0-7
0-7


Založen: 28.2.2010
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 9:40 am    Předmět: mám dlouhé vlasy, tak jsem tady Citovat

Ahoj, jsem Michaela a od malička mám dlouhé vlasy, tak jsem se zaregistrovala Smile Mám dotaz: Ják to děláte, že máte vlasy až po kolena? Mě rostou 26 let, pouze jednou za rok,dva zastřihnu o 2cm a pořád je mám jen po zadek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 10:01 am    Předmět: Re: mám dlouhé vlasy, tak jsem tady Citovat

mišule napsal:
Ahoj, jsem Michaela a od malička mám dlouhé vlasy, tak jsem se zaregistrovala Smile Mám dotaz: Ják to děláte, že máte vlasy až po kolena? Mě rostou 26 let, pouze jednou za rok,dva zastřihnu o 2cm a pořád je mám jen po zadek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Ahoj, delka vlasů je dána i geneticky.Někdy se to ovlivnit dá...změnou stravy, či výměnou kosmetiky. Mě pomohl přechod na přírodní věci. Z vlasů maximalně po lopatky sem se dostala do pasu...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 10:06 am    Předmět: Citovat

Ahoj mišule
vítej! Smile
S délkou vlasů je to ošemetné, někomu narostou jen po ramena, někomu po zadek, někomu až na zem. Každopádně i když má člověk dojem, že už vlasy nerostou, vždycky se mohou ještě hnout a začít růst. Zkus jim nějak pomoci - masáže pokožky hlavy (jsou tu ve foru samostatná témata o Bioharu nebo Lopuchovém výluhu) zdravá strava, atd.
Třeba ještě porostou! Ale délka po zadek je krásná, myslím že nemusíš být nespokojená Smile
Ať se ti tu líbí! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 6:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej Smile
Taky by mě zajímalo jak to holky dělaj, ale řekla bych že Wensdy má pravdu - je tomu potřeba mít dispozice, ale péče určitě hraje velkou roli také Smile A dýlka po zadek je skvostná, buď ráda aspoň za to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 4:56 pm    Předmět: Citovat

Koukal jsem Ti do profilu a máš hodně vlnité vlasy. Z vlastní zkušenosti a zkušenosti lidí v mém okolí jsem došel k závěru, že vlnité a kudrnaté vlasy prostě obvykle nenarostou do takových délek jako rovné, navíc se část délky ztratí v těch vlnách či kudrnách, na dosažení stejné mety je potřeba větší délky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.