Proč chci mít dlouhé vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0840769f4fdec0a8db7eb3a75e4a49dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PatrikKor
21-40
21-40


Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 11:41 am    Předmět: Proč chci mít dlouhé vlasy Citovat

Na Danielinu úvodní otázku z fóra, "Proč nosí dlouhé vlasy muži odpovídám za sebe - spíš ovšem na otázku "Proč chci mít dlouhé (delší) vlasy".

Jsem přesvědčen, že mi dlouhé vlasy slušej. Nechá si je proto povyrůst vždycky, když je příležitost, a co nejvíc, co snese mé okolí a, řekněme, společenské konvence. Bohužel, mé dosavadní partnerky nesdílely (snad až na jedinou výjimku) můj názor, že mi dlouhé vlasy sluší, a nutily mě nosit zpravidla velmi krátký zástřih Sad
Kromě toho se mi líbí dlouhovlásky, ale ani v tomto směru jsem neměl ve příliš štěstí. Moje bývalá manželka si své krásné hnědé vlasy do půli zad nechala ostříhat půl roku předtím, než jsme se seznámili a pak si je už nikdy nechtěla nechat narůst, chodila hodně nakrátko a tvrdila, že už ve svém věku (28-34) dlouhé vlasy nosit nemůže. Částečnou výjimkou byla jen má poslední přítelkyně, která měla hezké, jemné blond vlasy aspoň na ramena Smile
Přiznám se, že jsem vždycky záviděl párům, kde měla holka vlasy po pás a kluk do půl zad (nebo naopak Very Happy ).


P.S.: Dano, vyjímečně se jistě najdou i muži, kteří nosí dlouhé vlasy proto, aby na ně letěli chlapi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 11:46 am    Předmět: Citovat

no tak to si já do délky vlasů a vousů nikdy kecat nenechal... jediná vyjímka byla vojna...., ale i tam se dalo sem tam něco uhrát.... Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 3:09 pm    Předmět: Citovat

Každému ty dlouhé vlasy slušet nemusí...ale jestli říkáš, že ti sluší, tak jsi asi opravdu měl smůlu na partnerky Smile Zkus si do toho příště nenechat kecat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 3:41 pm    Předmět: Citovat

To je divné, tolik mých kamarádek a známých má zrovna dlouhé vlasy rádo a za muže s dlouhými by byly happy! A proč si tedy milovníci dlouhovlásek dlouhovlásku nenajdou? Vždyť je jich všude tolik! Mohli byste si stejně dobře rozumět s nějakou dlouhovláskou, jako s tou krátkovlasou, co teď máte...možná i lépe a víc by se vám líbila Twisted Evil
Návrat nahoru
PatrikKor
21-40
21-40


Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
To je divné, tolik mých kamarádek a známých má zrovna dlouhé vlasy rádo a za muže s dlouhými by byly happy! A proč si tedy milovníci dlouhovlásek dlouhovlásku nenajdou? Vždyť je jich všude tolik! Mohli byste si stejně dobře rozumět s nějakou dlouhovláskou, jako s tou krátkovlasou, co teď máte...možná i lépe a víc by se vám líbila Twisted Evil


Musím říci, že jsem na dlouhovlásky opravdu neměl štěstí, i když jsem je jeden čas opravdu dost systematicky hledal. Nikdy to ale nevyšlo. Je to asi osud. V mé současné věkové kategorii už dlouhovlásek ubývá Confused Takže budu osudu vděčen i za krátkovlásku, se kterou si budu rozumět a bude tolerovat mé dlouhé (nebo spíš delší) vlasy, nebo se jí budou dokonce líbit Smile P.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 11:02 pm    Předmět: Citovat

Stejně mi to připadá divné, už mezi 28. a 34. rokem si připadat stará na dlouhé vlasy! Vždyť i ty hloupé "Zoufalé manželky" je mají ve věku nad 40! A my s Day s nimi máme dalekosáhlé plány, viď, DAy? Wink Very Happy
Návrat nahoru
PatrikKor
21-40
21-40


Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 8:17 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Stejně mi to připadá divné, už mezi 28. a 34. rokem si připadat stará na dlouhé vlasy! Vždyť i ty hloupé "Zoufalé manželky" je mají ve věku nad 40! A my s Day s nimi máme dalekosáhlé plány, viď, DAy? Wink Very Happy


Nezbývá než souhlasit, mě to připadalo taky dost divné, Prostě smůla. Crying or Very sad I já mám se svými vlasy ještě nějaké plány, i když se mi blíží 40 Wink Jak budou tyto plány dalekosáhlé, záleží na tom, jak dlouho mi vydržej Very Happy P.

P.S.: Kdybys věděla o nějaké nezadané dámě přiměřeného věku, co by byla happy za muže s delšími (zatím ne dlouhými) vlasy, dej mi vědět Question Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PatrikKor
21-40
21-40


Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 12:04 pm    Předmět: Citovat

Koncem minulého týdne jsem si změřil vlasy a zjistil jsem, že jsem se dopracoval délky 28 cm (bída, co? Confused ). Nosím je stále většinou rozpuštěné, ale ve dvou situacích si je už musím bezpodmínečně alespoň stáhnout do culíku: Za prvé, když je venku vítr (to lze řešit i čelenkou) a také když se holím - to abych si strojkem zbytečně kromě vousů na tvářích neubrousil i pár vlasů. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 12:17 pm    Předmět: Citovat

PatrikKor napsal:
Koncem minulého týdne jsem si změřil vlasy a zjistil jsem, že jsem se dopracoval délky 28 cm (bída, co? Confused ). Nosím je stále většinou rozpuštěné, ale ve dvou situacích si je už musím bezpodmínečně alespoň stáhnout do culíku: Za prvé, když je venku vítr (to lze řešit i čelenkou) a také když se holím - to abych si strojkem zbytečně kromě vousů na tvářích neubrousil i pár vlasů. Smile
Jo,při holení fakt zavazej Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

Ehm, tyto problémy jaksi neznám. Wink I když - máte pravdu, docela mi překážejí při holení nohou! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.