Proč chci mít dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ced3cd3c757ae30de0278c20d4189dfdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

skusala som rozne ucesy a strihy, ale v dlhych vlasoch sa citim najlepsie. vzdy sa mi na zenach pacili krasne, zdrave a huste dlhe vlasy... zena je tak ovela pritazlivejsia a krajsia ako s kratkymi vlasmi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
lučnívíla napsal:
myslim ze spolecenske konvence umoznuji hodne uprav dlouhych vlasu jak u muzu,tak u zen Wink memu milemu zapletam pekny cop a nejenze je prakticky,ale vypada i upravene a slusne(a moooooooooc mu slusi Very Happy )


Já budu svému milému brzy leštit plešku, ale stejně bych ho nevyměnila. Laughing


Tak to jsme na tom skorem stejně. Ale ještě tak úplná pleška to zas není Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Blondorezka napsal:
lučnívíla napsal:
myslim ze spolecenske konvence umoznuji hodne uprav dlouhych vlasu jak u muzu,tak u zen Wink memu milemu zapletam pekny cop a nejenze je prakticky,ale vypada i upravene a slusne(a moooooooooc mu slusi Very Happy )


Já budu svému milému brzy leštit plešku, ale stejně bych ho nevyměnila. Laughing


Tak to jsme na tom skorem stejně. Ale ještě tak úplná pleška to zas není Laughing Laughing Laughing Laughing


A mě se plešatí strašně líbí Laughing Přítel už má porost taky hodně na ústupu, navíc to zkracuje na minimum a česrtvě ostříhanýho bych ho sežrala Laughing A já chci dlouhý vlasy, páč se mi to líbí, příteli taky ( jeho motto je - ženská má mít dlouhý vlasy ) a prostě je chci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
A mě se plešatí strašně líbí Laughing Přítel už má porost taky hodně na ústupu, navíc to zkracuje na minimum a česrtvě ostříhanýho bych ho sežrala Laughing A já chci dlouhý vlasy, páč se mi to líbí, příteli taky ( jeho motto je - ženská má mít dlouhý vlasy ) a prostě je chci Very Happy

Mš se taky líbí někteří plešatí.Tuhle sem měla u mamky v práci takovou promo akci na chipsi a můj šéf byl plešatej ale měl sex-appeal a já mu furt koukala na zadek Laughing Dokonce sem se přistihla jak se mi podlamujou kolena když mi podepisoval lejstra Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Moj priatel sa chce dat ostrihat, viacerí ho nahováraju a iní zas odhovaraju ale ja som mu to zakázala lebo sa s tym neviem psychicky vyrovnať ze by uz nemal svoj copik a ze by uz bol niekým iným. On to chce hlavne preto ze mu padajú a zdajú sa mu riedke, ma v nich lupiny (v krátkych nie) a mastia sa mu a hlavne v lete sa nevie doškrabať tak ho svrbi hlava. A zaroven po každom umyti je 3 hodiny odpísaný kym mu uschnu. Neviem ako mu mam pomôcť nic mu nepomáha a nechcem aby sa dal strihať ale ani aby sa trápil ako sa s tym mam psychicky zmieriť? Poraďte... Keby mal kratke vlasy tak by so mnou aj plávať chodil, aj viac športoval ale ked ja po dlhovlasacoch stale poškulujem a neviem sa s tym vyrovnať ked si predstavim ze by som o miláčikove vlasocky prist. Sad
Návrat nahoru
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Moj priatel sa chce dat ostrihat, viacerí ho nahováraju a iní zas odhovaraju ale ja som mu to zakázala lebo sa s tym neviem psychicky vyrovnať ze by uz nemal svoj copik a ze by uz bol niekým iným. On to chce hlavne preto ze mu padajú a zdajú sa mu riedke, ma v nich lupiny (v krátkych nie) a mastia sa mu a hlavne v lete sa nevie doškrabať tak ho svrbi hlava. A zaroven po každom umyti je 3 hodiny odpísaný kym mu uschnu. Neviem ako mu mam pomôcť nic mu nepomáha a nechcem aby sa dal strihať ale ani aby sa trápil ako sa s tym mam psychicky zmieriť? Poraďte... Keby mal kratke vlasy tak by so mnou aj plávať chodil, aj viac športoval ale ked ja po dlhovlasacoch stale poškulujem a neviem sa s tym vyrovnať ked si predstavim ze by som o miláčikove vlasocky prist. Sad


Takze ten priatelov boj s vlasmi neprestal?Hmm,je to tazke..Ja tiez nemam neako extra kvalitne vlasy,ale NECHCEL by som o ne prist...Stratil by som istu cast mojho JA..Uz by to nebolo ako kedysi...A on je definitivne rozhodnuty??Moja priatelka mi tiez zakazala ostrihat sa,aj ked som mal take chute.Ale potom som si predstavil,ze ja a kratke vlasy-TO NEJDE DOKOPY...A tak,povedal som si-tie vlasy budem mat do smrti,nikdy sa ich nevzdam..Je to moj slub..Staci,ked si bude hovorit,ze tvoje vlasy su ok,su
pekne,a uvidis,ony budu potom fakt pekne..JA to mam odskusane..NA vlasy mooc posobi psychika...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

Jeeej ahoooj! ved on sa tak snaží, aj sa o ne zacal starat, uz aj nejaky ten sampon odo mna vyskúšal, uz si aj radiť da, uz si dokonca dal aj hlavu odo mna vymasírovať co je pokrok prvej triedy kedze ma hlavne s tou položkou problémy, ale vidím ze mu nic nepomáha mojmu zlatku. On by bol rozhodnutý keby som mu to nezakázala Wink
Este mu skúsim kúpiť Himalayu a ak mu uz ta nepomôže tak mu to asi uz dovolím lebo sa celé leto bude len trapit a ja s nim... Dufam ze mu uz daco zaberie lebo moj prírodny sampon mu sice položku cosi zlepšil ale vlasy zhoršil tak uvidim a podla toho bude...
Návrat nahoru
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Jeeej ahoooj! ved on sa tak snaží, aj sa o ne zacal starat, uz aj nejaky ten sampon odo mna vyskúšal, uz si aj radiť da, uz si dokonca dal aj hlavu odo mna vymasírovať co je pokrok prvej triedy kedze ma hlavne s tou položkou problémy, ale vidím ze mu nic nepomáha mojmu zlatku. On by bol rozhodnutý keby som mu to nezakázala Wink
Este mu skúsim kúpiť Himalayu a ak mu uz ta nepomôže tak mu to asi uz dovolím lebo sa celé leto bude len trapit a ja s nim... Dufam ze mu uz daco zaberie lebo moj prírodny sampon mu sice položku cosi zlepšil ale vlasy zhoršil tak uvidim a podla toho bude...


Ahooj!! Very Happy ...Tak to je teda tazky pripad..A co keby iba skusil podstrihnut vlasy??Nie uplne skratit,len podstrihnut?Ony potom ziskaju na kvalite..Mne tak priatelka podstrihla minuleho roku na jesen,a dnes mam vlasy fakt kvaliltnejsie,aj sa menej stiepia a dost podrastli Very Happy ... Len skusajte,nevzdavajte,ty musis byt jeho psychicka podpora teraz...Podporuj ho... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Jeeej ahoooj! ved on sa tak snaží, aj sa o ne zacal starat, uz aj nejaky ten sampon odo mna vyskúšal, uz si aj radiť da, uz si dokonca dal aj hlavu odo mna vymasírovať co je pokrok prvej triedy kedze ma hlavne s tou položkou problémy, ale vidím ze mu nic nepomáha mojmu zlatku. On by bol rozhodnutý keby som mu to nezakázala Wink
Este mu skúsim kúpiť Himalayu a ak mu uz ta nepomôže tak mu to asi uz dovolím lebo sa celé leto bude len trapit a ja s nim... Dufam ze mu uz daco zaberie lebo moj prírodny sampon mu sice položku cosi zlepšil ale vlasy zhoršil tak uvidim a podla toho bude...


Valalo, jestli už jste s tím zkoušeli něco dělat a pořád se trápí, tak mu možná ostříhání povol... vážně mu může hodně pomoct. Měla jsem spolužáka s takovými delšími vlasy (na ramena) moc mu to slušelo a jednou mezi nás přišel a byl ostříhaný na ježka. Nejdřív jsme byli v šoku a ptali se co se stalo, tak vysvětlil že se mu ve vlasech udělal jakýsi ekzém - a že mu ostříhání moc pomohlo... a za pár dní jsme si na něj v krátkých vlasech zvykli a pořád mu to moc sluší. Wink
No ale rozumím Ti, že si bez jeho dlouhých vlasů nedovedeš představit... tak ještě zkoušejte do léta bojovat, zkuste třeba nějaký šampon z lékárny proti lupům, přírodní nemusí na tohle být nejvhodnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

mě se proti lupům a svědění skvěle osvěčil Sunsilk zklidňující (světle oranžový)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.