Dlouhé a těžké vlasy=bolest hlavy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b8e00c15031c3ccdc7c9d1391d38a5a6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 1:42 pm    Předmět: Citovat

Pro lenochy navrhuji variantu brod - eee tedy masáže. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st březen 03, 2010 4:39 pm    Předmět: Citovat

Ja tiez neznasam ked ma tahaju vlasy v cope, ale nie je to bolest hlavy len to ze citim akoby ma niekto za vlasy tahal.. Ale tiez si za to mozem sama, lebo ked si davam gumicku, tak ju musim mat na tesno, aby drzala, pretoze najviac ma dokaze vytocit ked mi copík dobre nedržiVery Happy Hlava ma max bolela vtedy ked som mala vlasy v cope a mala na hlave ešte taký tesný klobúk. Ale to som bola ešte decko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marus....
21-40
21-40


Založen: 29.1.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 8:34 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy jenom pod lopatky, ale docela husté. Bolí mě hlavně rozpuštěné, ale v drdolu, nebo v culíku taky. Asi se kvůli tomu nechám ostříhat Sad . Ale škoda vlásků Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 8:57 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Děcka a taky máte někdo 'migrenozni pramen', jak tomu rikam ja?
Mam v jednom miste pramen vlasu, ktery kdyz blbe zapletu, tak me 100% zacne od toho bolet hlava - migrenozni proto, ze je zrovna v miste, odkud na me utoci migreny.


Něco podobného mám u levého spánku. Když si udělám drdol nebo i jenom culík, musím vždycky ten pramínek popotáhnout, aby byl volnější, jinak za by mě za chvíli odnesli... jinak mě za vlasy můžete tahat jak chcete... asi mám v to místě citlivější kůži nebo co, protože obyčejně na migrény ani na bolesti hlavy netrpím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 9:01 pm    Předmět: Citovat

marus.... napsal:
Já mám vlasy jenom pod lopatky, ale docela husté. Bolí mě hlavně rozpuštěné, ale v drdolu, nebo v culíku taky. Asi se kvůli tomu nechám ostříhat Sad . Ale škoda vlásků Sad .


a si si jistá, že za to můžou vlasy? Aby si pak neplakala nad výdělkem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 9:23 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Wen Wink
Já sice jako nezkušenej s jemnýma a né obdařený hustýma vlasama mám názor takovej a makovej a ten zní takhle....
Jsou tu osoby které mají opravu moc dlouhé a husté vlasy a nemají takovej problém.
Znám jednu zdejší bývalou členku která vlastní opravdu mega vlasy Evil or Very Mad Twisted Evil a vyloudil jsem od ní že pravidelným pitným režimem jí hlava nebolí téměř vůbec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 9:27 pm    Předmět: Citovat

Moje vlasy teda nejsou na stopro ani dlouhe ani tezke Laughing ale presto me obcas pokozka hlavy boli. Nejcasteji druhy (treti) den po umyti - ze by to ńejak souviselo s tim, ze jsou korinky zatizene spinou - protoze po umyti to zmizi? Potom taky obcas nikoli v culiku, ale ve chvili kdy ho rozpustim ... To mi pak nekdy doslova hori temeno hlavy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 9:45 pm    Předmět: Citovat

Káliáček, jo pitný režim udělá hodně. Ale třeba to může být i migréna nebo jiný potíže.

Meritka, tohle znám. Ono stačí mít vlasy třeba v drdolu a pak je rozpustit a udělat pěšinku. Pak bolí jakoby ty kořínky. někdy opravdu fest. Ale rozhodně se kvůli tomu neostříhám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marus....
21-40
21-40


Založen: 29.1.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 1:06 pm    Předmět: Citovat

Asi jste me presvedcili Laughing . Je fakt, ye po umzti je to lepsi....a nekdy si piti nehlidam. Wink . Takye asi budu mit furt vlasatou hlavu Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 6:36 pm    Předmět: Citovat

mě z vlasů hlava nebolí nikdy, pokud nepočítám, když si udělám culík vysoko, ale jelikož zepředu vypadám jak debil, tak to málokdy nosím, ale to mě spíš bolí kůže, než přímo hlava.pak když to rozpustím, tak je to docela nepříjemné. takže i proto většinou nosím rozpuštěné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.