Dlouhé a těžké vlasy=bolest hlavy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71d22c0900b440086c91df585fd33898Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 6:42 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
mě z vlasů hlava nebolí nikdy, pokud nepočítám, když si udělám culík vysoko, ale jelikož zepředu vypadám jak debil, tak to málokdy nosím, ale to mě spíš bolí kůže, než přímo hlava.pak když to rozpustím, tak je to docela nepříjemné. takže i proto většinou nosím rozpuštěné vlasy.


V tom ti závidím,že nemáš tak jemný jako já Rolling Eyes když je v tomhle počasí rozpustím jen na minutku tak to mám zapramínkovaný haj blázen,takový hodně jakoby slepení no vypadá to blbě Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarwa
0-7
0-7


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 11:21 pm    Předmět: Citovat

Mě též bolívají kořínky vlasů, když mám výš vyčesaný cop a to vlasy nemám zas tak dlouhé. Ale hlavně mě téměř vždycky rozbolí hlava, když si vlasy umývám, asi tou tíhou....máte to někdo taky tak? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:07 am    Předmět: Citovat

no ja sice neviem ako je to mozne, ale vcera som si dala podstrihnut konceky , bolo to nejakych 3cm iba a normalne citim lahsiu hlavu, aj bezprostredne po strihani, aj po umyti...tak neviem co to ma znamenat Very Happy ze by mi aj kusok mozgu vystrihla pri tom? Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:50 am    Předmět: Citovat

no jak moje vlasy dosiahli dĺžku 85 cm a viac (od čela), tak vždy, keď mám klasický cop (culík), tak ma hrozne bolia korienky na vrchu hlavy. nemôžem ho mať ani polhodinu. lepšie je to keď mám vrkoč, ale aj tak. najlepšie, keď sú na volno... asi sú už príliš ťažké. pritom sa ich snažím nikdy veľmi neuťahovať do žiadného účesu Rolling Eyes horšie, že v mojej budúcej práci nemôžem chodiť prostovlasá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 4:47 pm    Předmět: Citovat

Já si vzpomínám na staré časy,kdy sem měla vlasy do poloviny zad a husté a těžké.Mamka mi je pletla do copů a culíků (chodila sem asi do druhé třídy) a pamatuju si na tu úlevu a pocit hrozně lehký hlavy,když sem si to večer rozpustila.Ale hlava mě nebolela,to zas ne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MELODY
81-160
81-160


Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 1:41 pm    Předmět: Citovat

Ve svých dvaceti letech jsem si v náhlém hnutí mysli nechala své vlasy (délka na pozadí) sestřihnout na krátké mikádo. Nikdy nezapomenu na lehkost, s jakou jsem pak vstala z křesla! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

Mňa tiež bolí pokožka hlavy, keď mám vysoko vyčesaný cop Confused Drdol vytvorený s pomocou gumičky ma rovnako ťahá a bolí, celé mi to padá.

Už som si myslela, že mi nič nepomôže a budem sa v lete pod tými vlasmi nechutne pariť, ale potom som to akosi raz zopla do drdolu tou sponou, čo vypadá ako taký zobáčik (a to prosím pekne nemala ani zúbky) a pekne to vydržalo celý deň a nekvákalo Smile To, že mi to absolútne nepristalo, je už vedľajšie:D

Pri umývaní ma vlasy neťahajú, sú ešte krátke Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 8:59 pm    Předmět: Citovat

mňa cop bolí aj keď ho nemám vyčesaný hore, ale normálne... neťahá iba vtedy, keď je úplne maximálne povolený a gumička nepritiahnutá, ale môžete hádať aké je to asi praktické Laughing ale s drdolom je lepšie. dokonca aj so "zobáčikom", ako hovoríš Smile inak drdol je na leto ideálny účes asi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 10:15 pm    Předmět: Citovat

Mě hlava nebolí, nebo si to alespoň neuvědomuji. Smile
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 9:05 am    Předmět: Citovat

Mě hlava bolí hlavně od krční páteře (která mě částečně bolí možná proto, že mám těžké vlasy). Pak mě taky bolí když mám culík nebo hodně utažený cop nebo drdol. Pokud mám ne úplně utažený cop, prostě normálně lehce utáhlý, je to v pohodě. Ale nejlepší je pro mě drdol na jehlici, který jsem se naučila díky těmto stránkám ale už nevím jak se jmenuje Very Happy (prostě se jakoby otočí vlasy okolo ruky, konce se dají mezi hlavu a to otočení a do toho se píchne ta jehlice...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.