Dlouhé a těžké vlasy=bolest hlavy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee8bbfa8f4c675e56d84937916ef58edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 9:20 am    Předmět: Citovat

Tak nevím jestli mám těžké vlasy, ale za krkem mě bolí asi z každého účesu časem... takže většinou v průběhu dne přečesávám/alespoň na chvíli rozpouštím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 9:26 am    Předmět: Citovat

Mě teda poslední dobou strašně bolí kůže hlavy, snesu jenom volný culík, nebo jehlicový drdol. Pro normální culík jsem přišla na to, že je potřeba, abych si ty vlasy opravdu pořádně rozčesala a uhladila, pak se to dá vydržet, ale třeba pro cop to vůbec nepomáhá, už jsem ho na hlavě neměla, ani nepamatuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teri007
81-160
81-160


Založen: 10.8.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:00 am    Předmět: Citovat

Ačkoliv bych už měla délku na cop, nemůžu ho nosit, protože mě v něm vadí pár hodně tahajících pramínků, nemyslím si, že jsou migrenózní, jak se tu psalo dřív, prostě jak mám vlasy utáhlé, tak mě táhnou, zkouším si je vždycky povolit po učesání, ale moc to nefunguje, nemáte někdo prosím tip co s tím??? U jiných účesů mi to nedělá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

Já taky nevím, co s tím. Nemyslím, že bych měla nějak husté těžké vlasy, ale i když je nechám volně rozpuštěné, tak po půlce dne mě to bolí. Jako copy, culíky vůbec nenosím, to mě moc tahá, jedině ty vysoké drdoly, ale tam to nedrží gumičky, ale ty vlasy mám rozdělené do pramenů, které sponkuji k hlavě, takže se to odlehčí od hlavy a jeden pramínek je lehčí než celý cop. A jinak když mě bolí i ty rozpuštěné, tak se třeba předkloním a protřepu, ideálně je v tom předklonu smotám do volného šneka a dvěma skřipcema přidělám k hlavě, ať jsou ty kořínky zvedlé od hlavy (no vypadá to blbě, tak to nejde praktikovat ve společnosti, ale doma tak chodím často)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:19 am    Předmět: Citovat

Já doma chodím tak, že si zapletu cop a zapřu si ho za krkem o límec nebo o něco (když sedím) aby mě netahal...rozpuštěné se pletou a z drdolu mě bolí za krkem. Ale ven se to praktikovat taky nedá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:48 am    Předmět: Citovat

ja som kvôli tomuto minulý týždeň podstúpila jemné zostrihanie. posledný mesiac bol pre mňa utrpením, a to sa naozaj nemôžem pýšiť nejakými extrémne hustými vlasmi. doteraz som mala vlasy v jednej dĺžke do pol chrbta, hlava ma neskutočne bolela na vrcholku, odkiaľ vyrastali tie najdlhšie. radila som sa s kaderníčkou, čo s tým, tak mi poradila jemnučké zostrihanie, je to zhruba vo dvoch vrstvách a úplne do stratena, celkovo je to vzadu viac do véčka, ale na končekoch sú stále rovnako husté. dojmy po troch dňoch sú výborné, vrchné vlasy podskočili, odlepili sa od hlavy, dokonca sa jemne zvlnili ako kedysi. jedna dĺžka asi fakt nie je pre mňa.
som rada, že to takto dopadlo, lebo pri intenzívnych migrenóznych bolestiach som bola schopná vziať to strojčekom na vlasy, keby bol poruke (akože nebol)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 10:09 am    Předmět: Citovat

Tak já nevim, asi mám takový děsný jemňuchy, že fakt nevím, co je to bolest hlavy nebo za krkem z těžkých vlasů... nebolí mě ani culík, ani cop, ani drdoly... jediný, co mi vadí je to, když si udělám hodně vysokej culík/drdol a hodně pevně ho utáhnu, to mě pak bolí kořínky na kůži. Jinak nic... popravdě ty vlasy skoro necítím, vůbec o nich nevím, jsou lehoučký, až se bojím, že mi je venku někdo ustřihnul a občas je rukou zkontroluju....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 10:14 am    Předmět: Citovat

Nikinka: Naprostý souhlas, mám to totožně. O svých vlasech vůbec nevím, naprosto nic neváží, tak nevím, jestli je to výhoda nebo nevýhoda Very Happy Ale zas aspoň neznám tyhle problémy... Jako dřív mě hodně bolely kořínky z utažených vlasů nebo z namrzlé pokožky, ale jinak nic. Ale vlasy mám tak lehké, že kdybych je neměla přilepené k hlavě, tak je můžu hledat někde mezi freony ve stratosféře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 10:26 am    Předmět: Citovat

Je fakt, ze obcas mne nektere praminky v ucesu tahaji (at uz je to cokoliv halabala nizkym culikem pocinaje a pokusy o drdol konce), ale vetsinou staci trochu "prohejbat" vrsek hlavy rukama a rozcuchat to a je to dobre ...

Nicmene pruser nejvetsi je spani Laughing vcera jsem uz ze zoufalstvi vyzkousela posledni variantu, rozdelit vlasy na dve poloviny (jak na indiansky copy) a pod krkem je zagumickovat (jak se vaze satek "na babicku") aby drzely za usima a zbytek culiku jsem sepla dalsima dvema mensima gumickama, aby se tolik nerozlizal a necuchal ... konecne jsem se po dlouhe dobe byla schopna vyspat, aniz bych se petkrat za noc vzbudila protoze jsem si vlasy prilehla/tlaci mne gumicka/taha mne drdol/tlaci mne uzel na satku ....

Sice vypadam jak ufon, ale co uz Laughing Prijemnym bonusem je i fakt, ze sly rano prekrasne rozcesat Cool
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 10:36 am    Předmět: Citovat

Tak se spaním nemám problém, spím v rozpuštěných (= nic mě netlačí) a v noci už asi ze spaní automaticky přehazuju, protože nic nepřilehávám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.