Jakými vitamíny bojujete proti akné?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=073d0f8407d128e4fa9f21de2c084a36Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 10:19 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Bambi napsal:
Mimochodem nevíte co znamená akné na tvářích? Prý výskyt akné v určitých místech signalizuje, který orgán např. není úplně v pořádku.

Mám nějaký rozkres dle Jonáše v galerii.


Tak to by aj sedelo Sad Momentálne ale už hádam nemám miesto na tvári, kde by som nemala výražky a po dekolte sa mi vyhádzali červené fľaky, asi nejaká alergia Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 12:35 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem si zjišťovala podrobnější informace o sóje. Kromě klasických příznaků jako atopický ekzém, astma nebo alergická rýma způsobuje např. i akné nebo žaludeční vředy. Slibuju, že už si budu dávat větší pozot Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

hmm a já si naivně myslela, že sóje je zdravá Laughing

jinak na akné doporučuju Jarish vodu....už jsem tu někde psala, že jsem vysadila HA, vrátilo se mi akné, první v dekoltu a před měsícem začínalo dokonce i na obličeji, takže jsem začala intenzivně pátrat, co na to zabírá a někde jsem vyšťourala, že dost lidem se osvědčila Jarish voda, kterou vám namíchají v lékárně v požadovaném množství....používá se to stejně jako tonikum, takže po odlíčení potřít tampónkem s tímhle zázrakem obličej ...já pak používám krém, ale dost lidí to už ničím nepřekrejvá a nechá to přes noc působit...a světe div se, akné na obličeji zmizelo a v dekoltu už je v podstatě taky skoro pryč Very Happy
doporučuju si nechat umíchat Jarish vodu bez parabenů, normálně se totiž míchá s nima....nechávám jí v ledničce a tam nemá moc šanci se zkazit:)
jo a je to docela levná záležitost, nechala jsem si umíchat asi 250 ml a už si teda nepamatuju, kolik přesně jsem platila, ale vešla jsem se do 100 Kč určitě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 2:53 pm    Předmět: Citovat

gramostola napsal:
hmm a já si naivně myslela, že sóje je zdravá Laughing

jinak na akné doporučuju Jarish vodu....už jsem tu někde psala, že jsem vysadila HA, vrátilo se mi akné, první v dekoltu a před měsícem začínalo dokonce i na obličeji, takže jsem začala intenzivně pátrat, co na to zabírá a někde jsem vyšťourala, že dost lidem se osvědčila Jarish voda, kterou vám namíchají v lékárně v požadovaném množství....používá se to stejně jako tonikum, takže po odlíčení potřít tampónkem s tímhle zázrakem obličej ...já pak používám krém, ale dost lidí to už ničím nepřekrejvá a nechá to přes noc působit...a světe div se, akné na obličeji zmizelo a v dekoltu už je v podstatě taky skoro pryč Very Happy
doporučuju si nechat umíchat Jarish vodu bez parabenů, normálně se totiž míchá s nima....nechávám jí v ledničce a tam nemá moc šanci se zkazit:)
jo a je to docela levná záležitost, nechala jsem si umíchat asi 250 ml a už si teda nepamatuju, kolik přesně jsem platila, ale vešla jsem se do 100 Kč určitě


A je to na předpis, nebo umíchají na požádání v každé lékárně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 5:24 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
A je to na předpis, nebo umíchají na požádání v každé lékárně?

Je to bez předpisu (nebo aspoň bývalo, když jsem ještě Jarisch používala - u mě to tedy zázrak nebyl).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 7:52 pm    Předmět: Citovat

jojo, je to bez předpisu...je jasný, že to ne každému zabere, ale minimálně tím člověk nic nezkazí, tonikum většina žen používá tak jako tak....pro mě to ale zázrak je, 2x denně si tím natírám obličej a po měsíci akné v čudu a ničím jiným to být nemůže Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 9:35 pm    Předmět: Citovat

Mě nejvíc pomohlo vyhození kosmetiky proti akné. Používala jsem toho mraky a bylo to pořád strašný, beďar na beďaru. Taktéž doporučuju tea tree oil, ale taky levanduli a vůbec kdejakou silici a střídat. Když jsem to měla hodě špatný, mazala jsem silice ne moc nařeďěné po celém obličeji (lokální péče) Laughing Silně taky doporučuju tolik nemazat krémy a make upem.

Teď natvrdo používám ráno jen rostlinné mídlo, lehký gel-krém a minerální pudr, večer to mýdlo a nic!, max přetřu heřmánkovým či jiným čajem (+lokálně silici). V létě funguje výborně, v zimě asi koupím normální lehký krém na den a občas něčím přetřu i na noc.

A za mě PEELING ANO. Když zodpovědně pravidelně peelinguju, nepozoruju výrazné zhoršení ani před menzesem. Hlavně v dekoltu je rozdíl neuvěřitelný.

Konečně zase vypadám jako člověk a můžu pátrat, kde něco mám, ne kde je kousek koukatelné kůže. Nemluvě o financích Very Happy

A doporučuju vlasy schovávat do culíku. Člověk si pak pořád nehrabe do obličeje špinavýma rukama Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 11:43 pm    Předmět: Citovat

tak ještě k tomu "ničím jiným to být nemůže" - začala jsem na čištění obličeje používat taky nově Hadí mýdlo, které má taky fungovat na zdokonalení pleti Smile ...jinak stejně jako Lenora používám jen minerální makeup, a tee-tree olej je taky fajn věc na urychlení hojení (jinak ještě 10x účinnější je Manuka, taky plánuju koupit, až na to někde narazim Very Happy ) a jinak mažu ráno i večer vlastně vyrobenou směsí asi 7 olejů a bambuckého másla + tekuté vitamíny a přírodní konzervanty (všechno jsem sehnala u Hádka)....občas si dám ve sprše celotělový peeling třeba z shikakai, lávové zamě, neem apod., většinou, co mi zbyde ze směsi na vlasy Very Happy ...jinak dřív jsem používala jako tonikum růžovou vodu, ale ta mě na akné teda nijak nezabírala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saisa
21-40
21-40


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 2:51 am    Předmět: Citovat

morbidprincess napsal:
ja som brala zinok, asi 80 tabliet..a na pleti sa neobjavilo nič Confused


No jo, otázka je zda by se ti tam něco objevilo kdy vůbec i bez zinku Wink
Měla jsem na střední kamarádku, která nikdy neměla jediný pupínek (zřejmě rodová dispozice!) a ta všem tvrdila že je to protože si myje obličej obyčejným mýdlem. Prý si tím "akné" smyla, byla schopná do krve se hádat..

Já kdybych se umyla mýdlem tak se sloupu, osypu a začne mi kůže mokvat. Jinak Jarisch je borová voda smíchaná s glycerinem výrobní cena zanedbatelná,výroba jakékoliv limonády je náročnější i dražší. Coby pleťová voda na citlivou pokožku asi ideální.

Mi dost pomáhá lokálně na akné směs na boj s demodexem, recept jsem našla někde kdysi na netu, jeto dost dryák, na celý obličej fakt nedoporučuji, ale účinný. Po čase jsem zjistila, že mi pomáhá i po vypuštění některých složek, takže vpodstatě stačí zředěný jablečný ocet s epsomskou solí (síran hořečnatý) a popřípadě MSM.

Velice účinná je mast Saloxyl kterou jsem koupila v lékárně za 27kč. Musí se s ní opatrně,je velice silná. Bohužel si na ni pleť zvyká a postupně ztrácí účinnost. Tip jsem získala na nějakém fóru pro lidi s lupénkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 2:12 pm    Předmět: Citovat

Zkusila jsem se dneska v lékárně zeptat na Jarishův roztok. Je to sklenička, 250 g s expirací do 02/2014 a nálepka přes uzávěr je: Dr. Kulich Pharma Hradec Králové. Stál rovných 50 Kč.
Místo a datum výroby: Otrokovice 14.02.2012

Složení - 1000 g obsahuje:
Acidum boricum 20,0 g
Glycerolum 40,0 g
Methylis parahydroxybenzoas 0,67 g
Propylis parahydroxybenzoas 0,33 g
aqua purificata 939,0 g
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.