Sportem k trvalé invaliditě?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec692db2721d9dd2128b9b7a5319d294Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
No já nevím, počítá se asi 6km cesta v každý pracovní den + 13 pater nahoru a dolů a pak ještě 3 nahoru a dolů? Do tělocvičen nechodím, nebo chodím, ale to nejdřív musím zhubnout, abych se tam necítila se všemi těmi tuky špatně. Doma se nepřinutím. I když jeden čas jsem každej den skákala hodinu přes švihadlo. Jo a když je sníh, tak vyrazím za dům na běžky, ale letos to zatím nevypadá.

Uf, uf, hodinu přes švihadlo? Teda...to bych nedala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 10:18 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
No já nevím, počítá se asi 6km cesta v každý pracovní den + 13 pater nahoru a dolů a pak ještě 3 nahoru a dolů? Do tělocvičen nechodím, nebo chodím, ale to nejdřív musím zhubnout, abych se tam necítila se všemi těmi tuky špatně. Doma se nepřinutím. I když jeden čas jsem každej den skákala hodinu přes švihadlo. Jo a když je sníh, tak vyrazím za dům na běžky, ale letos to zatím nevypadá.


Určitě počítá. Když to navíc budeš brát čím dál větší oklikou a ty schody si dáš víckrát, tak nemusíš vůbec chodit do tý tělocvičny Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 10:21 pm    Předmět: Komentar Citovat

Ja uz se sportem k trvale invalidite docela priblizil - v mladi jsem sportoval bez rozmyslu a telo to tehdy nesneslo. Nyni z preventivnich duvodu nedelam vubec nic. A stejne se mi obcas ozve prave koleno... A nejen to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

Já jezdim celkem dost na kole a na běžkách, pokud je sníh Crying or Very sad Jezdíme s partou přátel na sportovací dovolené. Príma je na kole např. Korsica anebo super byl objezd Mt.Blancu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 11:10 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
No já nevím, počítá se asi 6km cesta v každý pracovní den + 13 pater nahoru a dolů a pak ještě 3 nahoru a dolů? Do tělocvičen nechodím, nebo chodím, ale to nejdřív musím zhubnout, abych se tam necítila se všemi těmi tuky špatně. Doma se nepřinutím. I když jeden čas jsem každej den skákala hodinu přes švihadlo. Jo a když je sníh, tak vyrazím za dům na běžky, ale letos to zatím nevypadá.


Souhlasím, určitě se to počítá. Ale jestli máš chuˇ, tak kašli na tuk a do tělocvičny jdi. Tam to totiž vůbec nikdo neřeší, každý má práce dost se sebou.Krom toho se naopak počítá, že jdeš do party s ostatními Very Happy . A i my v naší pokrčilé skupině máme dost žen, které asi nikdy nebudou úplně štíhlé, a přitom cvičí perfektně, jsou obratné a fit. Zkrátka, o sádlo tu jaksi primárně nejde, je to jen vedlejší produkt společného cvičení.
Návrat nahoru
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

Tak než jsem šla na vysokou, tak jsem chodila pravidelně dvakrát týdně do kalanetiky, to parádně zpevní postavu! ale teď mi nějak na to nezbývá čas, tak si najdu každý den chvilku, a posiluju doma osvědčené cviky, které nezaberou moc času. A když je hezky, tak ráda jezdím na kolečkových bruslích a na kole. No a v zimě lyžuju, ale letos mám asi smůlu! Takže proti sportu opravdu nic nemám, vždycky se při tom odreaguju....ale to víte, najdou se i chvilky, kdy se mi nic nechce a jsem pěkně líná Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Chaluzska napsal:
No já nevím, počítá se asi 6km cesta v každý pracovní den + 13 pater nahoru a dolů a pak ještě 3 nahoru a dolů? Do tělocvičen nechodím, nebo chodím, ale to nejdřív musím zhubnout, abych se tam necítila se všemi těmi tuky špatně. Doma se nepřinutím. I když jeden čas jsem každej den skákala hodinu přes švihadlo. Jo a když je sníh, tak vyrazím za dům na běžky, ale letos to zatím nevypadá.


Souhlasím, určitě se to počítá. Ale jestli máš chuˇ, tak kašli na tuk a do tělocvičny jdi. Tam to totiž vůbec nikdo neřeší, každý má práce dost se sebou.Krom toho se naopak počítá, že jdeš do party s ostatními Very Happy . A i my v naší pokrčilé skupině máme dost žen, které asi nikdy nebudou úplně štíhlé, a přitom cvičí perfektně, jsou obratné a fit. Zkrátka, o sádlo tu jaksi primárně nejde, je to jen vedlejší produkt společného cvičení.


Tak s tímhle souhlasím! A k tomu skákání přes švihadlo... Jako mě stačí skákat tak 10 minut a jsem mrtvá! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

Day - čau, povero, taky, taky? (mám na mysli účinky fitnessjogy). A co Marťan?
Fairy - nějak jsem nepochopila, jak to myslíš s těmi módními sporty? Chceš říct, že lyžování je módní sport a aerobik ne? To se mi nějak nezdá Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 2:06 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
A co šachy? Very Happy


Šachy jsem hrála dost jako dítě, tak jsem šla do místího OKD na soutěž, skončila jsem předposlední Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 2:14 pm    Předmět: Citovat

Amina napsal:
Fairy napsal:
Chaluzska napsal:
No já nevím, počítá se asi 6km cesta v každý pracovní den + 13 pater nahoru a dolů a pak ještě 3 nahoru a dolů? Do tělocvičen nechodím, nebo chodím, ale to nejdřív musím zhubnout, abych se tam necítila se všemi těmi tuky špatně. Doma se nepřinutím. I když jeden čas jsem každej den skákala hodinu přes švihadlo. Jo a když je sníh, tak vyrazím za dům na běžky, ale letos to zatím nevypadá.


Souhlasím, určitě se to počítá. Ale jestli máš chuˇ, tak kašli na tuk a do tělocvičny jdi. Tam to totiž vůbec nikdo neřeší, každý má práce dost se sebou.Krom toho se naopak počítá, že jdeš do party s ostatními Very Happy . A i my v naší pokrčilé skupině máme dost žen, které asi nikdy nebudou úplně štíhlé, a přitom cvičí perfektně, jsou obratné a fit. Zkrátka, o sádlo tu jaksi primárně nejde, je to jen vedlejší produkt společného cvičení.


Tak s tímhle souhlasím! A k tomu skákání přes švihadlo... Jako mě stačí skákat tak 10 minut a jsem mrtvá! Smile



Uff, to jsem ráda, že to nedělám nadarmo Very Happy, já se totiž mezi ostatními stydím, minule tam vedle mě cvičila jedna paní tak vehementně, že mě zatlačila do rohu k větráku Smile
Já jsem původně myslela, že taky hodinu přes švihadlo nedokážu, ale to byl takovej program, že třeba první půlhodinu se každý dvě minuty skákalo 200 skoků, a já jsem to udělala v první, tak jsem pak druhou minutu odpočívala Very Happy. A brzo jsem si na tu hodinu zvykla uskákala jsem stejnej počet skoků třeba za 45 minut a ještě se mi chtělo skákat dál Very Happy Shocked Taky byla ještě možnost skákat 15, 30 nebo 45 min, ale já jsem si řekla, že nebudu troškařit, neboť jsem chtěla zhubnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.