Sportem k trvalé invaliditě?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3426658d8d4df6d32a4630563067f177Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 6:04 pm    Předmět: Sportem k trvalé invaliditě? Citovat

Heh, je to trochu paradox, že zrovna já začínám vlákno o sportování, ale co už, říkám si, že by bylo na čase začít se sebou něco dělat, protože mi záda křupou víc než sedmdesátileté babičce a necítím se moc fit. Minulý týden jsem byla na fitnessjóze a na druhý den mě bolelo úplně všechno:-) Tak se asi vydám v úterý na své oblíbebé plavání. A co vy? Sportujete? Jaký sport je dobrý na vlasy Laughing ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

...tak k tomuhle tématu já asi přispívat moc nebudu... Občas se donutím k nějakému posilování, to se pak k obveselení rodiny různě zmítám na koberci,v létě občas plavu a jezdím na kole. Ale loni mě při jízde na kole nějak rozbolely kolena- tak jsem to utla. Jsem úplně beznadějný sportovní antitalent. Jedině co dělám ráda, tak za pěkného počasí popadnout psy a jít na procházku do lesa. Ale to už není sport, nýbrž relaxace k pročištění mysli.Jo - a navíc se při těchto procházkách určitě okysličují i vlasy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

To jo, jenže náš foxteriér má astma, tak se s ním moc nikam chodit nedáSad Ježdění na kole mi nějak k srdci nepřirostlo, možná jsem ještě víc ztracený případ než ty:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

Joga nebo pilates - to by mě možná bavilo, je to takové pomalé a relaxační a zároveň to formuje postavu ALE DONUTIT SE !!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Člověk celý den kmitá, neví kam dřív skočit,zaměstnání, druhé zaměstnání, rodina a to už se pak večer nechce a nechce...Tím ale neomlouvám svou lenivost!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

Myslím,že název tématu plně vyjadřuje můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

Já a sport? HEHEHE!! No. Plavání mám zakázané kvůli chronickým potížím s ušima - vzniklých právě častým plaváním a máčením v bazénové vodě. Dál. Běh, jízdu na kole, dřepy, chůze do schodů, ... - mám zakázané skrz potíže s kolenama. Dál. v háji mám i další chrupavky, takže třeba sedy lehy jsou záhul na páteř, až to není možný, ... Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy Takže já a sport? Rychlá chůze a vybrané druhy posilování a hlavně protahování Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

catenata napsal:
Já a sport? HEHEHE!! No. Plavání mám zakázané kvůli chronickým potížím s ušima - vzniklých právě častým plaváním a máčením v bazénové vodě. Dál. Běh, jízdu na kole, dřepy, chůze do schodů, ... - mám zakázané skrz potíže s kolenama. Dál. v háji mám i další chrupavky, takže třeba sedy lehy jsou záhul na páteř, až to není možný, ... Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy Takže já a sport? Rychlá chůze a vybrané druhy posilování a hlavně protahování Wink .


Prosím tě a jak jsi tak přišla ke všem těm problémum s chrupavkama? Zní to hrozně!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

My nejsme moc sportovní rodina. A momentálně nedělám vůbec nic a vesele bábovkovatím, protože na to nemám čas ani energii (když pominu posilování s jednou desetikilovou a druhou čtrnáctikilovou činkou Smile ).
Ale dřív jsem trochu jezdívala na koni, jeden čas i surfovala (po vodě, ne po síti). Samozřejmě chození (i když na posledním vandru jsem byla asi před sedmi lety...škoda, škoda - snad na to ještě někdy bude čas), jízda na kole.
lyžovat neumím, když už, tak běžkovat - to si člověk aspoň udělá nějaký výlet, a ne že jezdí pořád nahoru a dolů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

To je téma na diplomovou práci. Souvisí délka vlasů s odporem ke sportu?
Už to tak vypadá.
Jak už jsem psala v jiném tématu, po omdlení po 1500m ve škole jsem byla osvobozena od tv.
Ale chtěla jsem se sebou něco dělat, abych nebyla jako koule. Tak jsem zkoušela rotoped - nuda. Venku na kole je mi pořád zima nebo teplo (což nesnáším) Smile
Jóga - nuda.
Při Pilates jsem si zablokovala krční páteř.
Při cvičení s kazetou Claudie Schiffer jsem měla komplex z toho, že nikdy nebudu tak vysoká a štíhlá jako ona, tak jsem toho nechala.
Aerobic cvičím jenom doma s kazetou od Olgy Šípkové, protože nesnáším hromadná cvičení. Všichni se potí a podle toho to tam také "voní".
Abych to nějak uzavřela - chodím na procházky se psem a cvičím na velkém balónu. Jinak nic!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

Děcka vy jste mě tak potěšíli, že nejsem jediná, kdo se dobrovolně mění v rosolnatou nepohyblivou kouli:-)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.