Sportem k trvalé invaliditě?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49aa337925fb32ec965de31a5530c1d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 12:49 pm    Předmět: Citovat

Nádraží se neboj, toho úchyláka už prý chytili. Navíc se tam furt motá hodně lidí a bezďáci tě většinou nechají na pokoji, když vidí, že z tebe žádný prospěch mít nebudou.
Chodila jsem na pilates, ale moc mne to nebavilo. Raději si doma zacvičím starou dobrou kalanetiku a ještě zadarmo. Cool Já potřebuju něco dynamičtějšího, nejlépe tanec. Ale na nic vhodného jsem v Olmiku ještě nenarazila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rodkora
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 6:21 pm    Předmět: sport Citovat

Sportujete nebo mate nejaky oblibeny sport a jaky?? Jak casto?? Nebo vam sport nic nerika?? Jaky sport vam prijde nejhorsi/nejneoblibenejsi?? Mate dobrou kondici??Sportujete radsi venku nebo vevnitr??Dekuji za odpovedi Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 7:19 pm    Předmět: Citovat

mam strasne rada lyze, brusle, pinec, badminton, minigolf, hrazdu a miluju tanec Smile - ani jednoho se mi ovsem v hodinach tv nedostava, za to aerobiku je tam prehrsel ( nenavidim ho a to, na co cvicime se snad ani neda nazyvat hudbou Twisted Evil ) kolektivni sporty mi taky moc nerikaji protoze mame blby kolektiv. a jeste chozeni po horach je taky moc fajn. to je za me vse Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 7:21 pm    Předmět: Re: sport Citovat

rodkora napsal:
Sportujete nebo mate nejaky oblibeny sport a jaky?? Jak casto?? Nebo vam sport nic nerika?? Jaky sport vam prijde nejhorsi/nejneoblibenejsi?? Mate dobrou kondici??Sportujete radsi venku nebo vevnitr??Dekuji za odpovedi Very Happy .

Neviem či sa to dá považovať ža športovanie Embarassed, ale:
Teraz na VŠ chodím na aerobic dva krát do týždna.
Posledné tri roky chodím behávať, vždy od jari do jesene, ako dovoľuje počasie, zdravie, škola...tak cca 3-4 krát do týždna...iba tak pre seba, žiadne maratónske výkony Laughing
Cez prázdniny na bike - cyklovýlety- do prírody, turistika alebo korčule...
Od strednej školy mám úplnú averziu voči športom ako basketbal, prehadzovaná, volejbal...ktoré som musela hrať.. Evil or Very Mad Kedysi(ZŠ) som hrávala futbal a chodila na judo Laughing
O svojej kondičke si myslím že je v pr**li...ale dúfam že odtiaľ niekedy vyleze Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:05 pm    Předmět: Citovat

Já chodím dvakrát týdně do posilovny a tak aspoň jednou týdně plavat. V létě potom hodně jezdím na kole, občas si zaběhám, zahraju fotbal, basket nebo volejbal... prostě klasika. Ale hýbu se kupodivu docela ráda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 11:50 am    Předmět: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/posting.php?mode=reply&t=384 Citovat

to už tady nikdo nesportujete? Laughing já začala pravidelně chodit do pilates a power jogy, a dnes jdu yzkoušet fitbox, a trochu se bojím Twisted Evil jinak mi to teda zčásti hradí univerzita, jinak bych si takové velké vyžití nemohla dovolit. znáte fitbox? zkoušel jste to někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 12:22 pm    Předmět: Re: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/posting.php?mode=reply&t Citovat

porcelainswan napsal:
to už tady nikdo nesportujete? Laughing já začala pravidelně chodit do pilates a power jogy, a dnes jdu yzkoušet fitbox, a trochu se bojím Twisted Evil jinak mi to teda zčásti hradí univerzita, jinak bych si takové velké vyžití nemohla dovolit. znáte fitbox? zkoušel jste to někdo?


Fitbox je super, chodila jsem asi půl roku, teď už nemám kde, v Praze je to na mě drahý. Pro choleriky je to skvělý na vypnutí - má to jednoduchý kroky, ale člověk se musí trochu soustředit a tak nemá čas na přemejšlení, zároveň se vybiju a odcházím zhuntovaná lehce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 12:25 pm    Předmět: Re: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/posting.php?mode=reply&t Citovat

verisek napsal:
Fitbox je super, chodila jsem asi půl roku, teď už nemám kde, v Praze je to na mě drahý. Pro choleriky je to skvělý na vypnutí - má to jednoduchý kroky, ale člověk se musí trochu soustředit a tak nemá čas na přemejšlení, zároveň se vybiju a odcházím zhuntovaná lehce Very Happy


cholerik sice nejsem, víceméně mě na to ukecala kamarádka, za to, že byla se mnou v pilates Very Happy ale jsem hodně zvědavá, nikdy jsem do takové formy cvičení nechodila, vždy jen pilates nebo power joga, co jsou velmi pomalé formy. třeba mě to chytne, no Laughing

můžu se pro zajímavost zeptat, kolik chtějí za fitbox v praze? či za jakákoliv jiná cvičení? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 12:39 pm    Předmět: Citovat

V Praze za jakýkoli cvičení s instruktorem se pohybujou ceny přes stovku za hodinu, teda záleží jak kde, na periferních sídlištích možná míň, ale moc tomu nevěřím (a je to pro mě daleko). Když si spočítám, kolik bych za to vysypala za měsíc, tak za tolik jsem dřív měla členství v klubu, neomezenej přístup do posilovny a na všechny lekce (tam bylo pořád něco, tak 5-10 lekcí denně) + konzultace zdarma. Takže jsem dost rozmazlená, nejsem ochotná platit 150kč za hodinu, která má navíc většinou 45-50 minut a ještě ani nenabízí třeba první lekci zdarma, nebo aspoň možnost se jít podívat jak ta hodina probíhá.
Tady v Praze je to celkově takový na prd. Buď předražený holmesy a tyhle, jejichž politika a přístup k lidem se mi nelíbí, nebo levný zaplivaný posilky bez lekcí nebo zase centrum kde mají jen lekce, ale předražené (navíc je tam tejdně 10 aerobiků a 2 fitboxy, z čehož 1 člověk nevyhovuje časově). Když už je něco fajn, komplexního, za dobrý ceny, tak je to na druhým konci prahy :/
Takže zúročuji znalosti ze starého klubu a cvičím sama. Doma posilko, pilates, jogu (s tou teda končím u tibeťanů, ale nijak mi to nevadí), plavání, brusle a tak (a abych nevypadala tak aktivně, tak teď nedělám skoro nic, jen sedím nad skriptama Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 1:19 pm    Předmět: Citovat

tak co se týče tady cen v Ostravě či okolních městečkách, tak nevím o žádném cvičení co by šlo nad 100 Kč, nejdražší je asi jumping, ten stojí kolem 90 Kč, pak fitbox taky tak nějak drahý. pilates apod. jde od 60 Kč, ale průměr je tak 70Kč. Já platím většinou kolem 40-50Kč, protože zbytek platí univerzita.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.