Max. poškodené vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
futuristka
0-7
0-7


Založen: 6.3.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 12:48 pm    Předmět: Max. poškodené vlasy Citovat

Ahojte. Neviete mi náhodou poradiť. Mám neskutočne poničené vlasy, v poslednom čas emi začali aj dosť padať. Končeky suché rozštiepené. Žehličku obmedzujem už asi 2mesiace, vlasy si nefénujem, životosprávu mám viac než ukážkovú. Nejaké prípravky, výživové doplnky hoc-čo čo vám pomohlo...ale mám taký maličký problém, že nemožem používať hociaké prípravky z drogérie lebo mám citlivú pokožku na hlave a začnú sami tvoriť chrasty. Vďaka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

skus prirodnu kozmetiku. lavera, alverde, urtekram...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
futuristka
0-7
0-7


Založen: 6.3.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 12:55 pm    Předmět: Citovat

Alverde aj lavera som už skúšala a po všetkom sa mi spravili chrastičky na hlave:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Vítej..a šampony z lékárny? Klorane, panthenol....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 5:43 pm    Předmět: Re: Max. poškodené vlasy Citovat

Vítej Smile
futuristka napsal:
Žehličku obmedzujem už asi 2mesiace

A co předtím? Jak dlouho jsi ji používala předtím? Je to celkem zásadní věc, má to přímý kontakt s vlasem a jestli jsou ty konce přepálené, dohromady je už nic neslepí.
futuristka napsal:
Mám neskutočne poničené vlasy

Tou žehličkou? Nenapadá mě nic jiného, když životosprávu máš v pořádku...a fén nevadí tolik jako žehlička. Být tebou přestanu žehlit úplně. Polykat vitamíny můžeš, patlat na konce masky taky, ale pokud je jednou za čas opět přejedeš rozžhaveným železem, veškerá snaha je k ničemu. Asi máš vlasy citlivé na takové zacházení s horkem, tu žehličku bych vyhodila, nejhorší zdevastované konce odstřihla a začla s péčí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urgona
81-160
81-160


Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 8:22 pm    Předmět: Re: Max. poškodené vlasy Citovat

Déscantes napsal:
Vítej Smile
futuristka napsal:
Žehličku obmedzujem už asi 2mesiace

A co předtím? Jak dlouho jsi ji používala předtím? Je to celkem zásadní věc, má to přímý kontakt s vlasem a jestli jsou ty konce přepálené, dohromady je už nic neslepí.
futuristka napsal:
Mám neskutočne poničené vlasy

Tou žehličkou? Nenapadá mě nic jiného, když životosprávu máš v pořádku...a fén nevadí tolik jako žehlička. Být tebou přestanu žehlit úplně. Polykat vitamíny můžeš, patlat na konce masky taky, ale pokud je jednou za čas opět přejedeš rozžhaveným železem, veškerá snaha je k ničemu. Asi máš vlasy citlivé na takové zacházení s horkem, tu žehličku bych vyhodila, nejhorší zdevastované konce odstřihla a začla s péčí Smile

Tak pod toto bych se klidně taky podepsala. Žehlička je pěkný svinstvo, i mě se na vlasech vyřádila... Pokud chceš zdravý vlasy, vyhoď ji..... Laughing
Sice to určo byla investice, ale vlasy máš jen jedny........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 5:29 pm    Předmět: Citovat

1) vyhod žehličku

2) zastřihni konečky (stačí do 1 cm)

3) v klidu každý týden zábal z olivového oleje (postup a návod najdeš tady na foru)

4)najdi si vlasovou kosmetiku, na kterou nebudeš mít reakci, mě třeba kdysi zachránil vlasy červený Elseve, samozřejmě po každém mytí VŽDY použij kondicioner. Ale svou kosmetiku si musíš najít sama, to co vyhovuje mě nemusí tobě a naopak.

5)pokud máš štěstí a máš skutečně dobrou kadeřnici, navštiv jí a ona ti poradí nejlépe, případně ti udělá zábal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

A taky vyhod fén..ten taaky níčí pěkně vlasy..já dala pryč oboje..fén sem dala tetě a žehlička je na chatě Laughing a bez těhle věcí už funguji rok a pul Cool a vůbec mě už nechybějí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 11:59 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s ostatními, nejdříve vyhoď žehličku. To je pro vlasy největší zlo. Zastřihnout zničené konce, dopřávat vlasům masky a zábaly. Tady na fóru najdeš hodně dobrých rad. Můžeš zkusit i nějaké vlasové vody, aby ti vlasy rostly a byly kvalitní. Vůbec bych nebarvila, odbarvovat v žádném případě, nebo bys mohla vyzkoušet hennu. Přeju hodně štěstí. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.